Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Rybecki

Jest 10 lat starsza, czy to problem?

Recommended Posts

Spotykanie się z kobietą o 10 lat starszą ma sens tylko kiedy Ty masz 17lat ;)

Pisze to z praktyki, jak miałem tyle lat to straciłem prawictwo z kobietą ode mnie gdzieś o tyle lat właśnie starszą do której mówiłem na "Pani"(heh, swoją drogą starała się nieźle żeby mnie wytrenować  lolXD), dzisiaj dla mnie to byłaby po prostu młoda dziewczyna... :P

Ehhh, aż mi się łezka zakręciła w oku, heh lolXD.

Robiłem w jednym zakładzie z takim gościem imieniem Zygmunt, koleś miał gdzieś 70lat i żonę 14lat młodszą i co więcej rozglądał się za jakąś 40-tką następną...

Jak z typem gadałem miałem go trochę za wariata ale jednak był chyba na nieświadomce redpilowcem(swoją drogą sporo rzeczy mi poopowiadał które w przyszłości miały mi się przydać jeszcze), tak czy srak jedno mi mówił :"NIGDY(!!!) pod żadnym pozorem nie bierz starszej kobiety od siebie !!!"

Jak mówię brałem go za umiarkowanego wariata ale gościu dobrze gadał, starsi ludzi mają wiedzę o życiu z racji właśnie wieku.

P.S.

Dupczyłem 20-stki, 30-stki i jakieś ze dwie 40-ski, co tu dużo mówić - czym młodsza tym lepiej, mit że taka 40-tka to Ci tak zrobi dobrze jak żadna młodsza to bzdury rozpowszechniane w kobiecych pismach...

Skrót MILF jest tak idiotyczny że nawet nie chcę mi się mówić, sensu to nie ma ale przedostało się toto do popkultury ze względu na film American Pie i tak już zostało, ehhh :(

Pozdro

Edited by Bohun
  • Like 2
  • Thanks 1

4 hours ago, SSydney said:

ja w tym momencie kończę z tobą rozmowę. 

Całe szczęście, bo prócz 'HEEEE WYRWAŁEM SE 20 LATKE 90-60-90 XDDDD TYPIE MOWIE CI" nie wniosłeś nic do tematu. My tu o starszych, a ty probujesz nam udowodnic, ze 18 latki maja coś w głowie... 
Klękajcie narody.

7 hours ago, SzymonW said:

Ty myślisz że to ta jedyna, a najbliższe 2/3 lata pokażą Tobie że najprawdopodobniej tak nie jest

A to akurat uniwersalna metoda na wszystkie ;)

• Like 1

Może mało popularna opinia, ale. Ludzi na poziomie trudno znaleźć. Jeśli matrona jest na poziomie, być może jest lepszą opcją niż 20-stka z rynsztoku. Pytanie tylko czy jest, bo na ten moment wydaje się, że kolega nie za bardzo ma możliwość obiektywnej oceny.

Warto wiedzieć, co dajesz, i co otrzymujesz w zamian. Jeśli czegoś nie wiesz i masz którąkolwiek stronę niezabezpieczoną, zapewne jesteś ruchany. Układ musi być czysty, inaczej tego nie widzę. Problemy związane z wiekiem na pewno się pojawią, straci atrakcyjność dużo szybciej niż Ty, ludzie będą na Was dziwnie patrzeć, być może zachoruje i umrze szybciej. Jeśli jest tego warta, może... Raczej nie.

• Like 1

5 hours ago, Grzesiek said:

Jeśli czegoś nie wiesz i masz którąkolwiek stronę niezabezpieczoną, zapewne jesteś ruchany.

Rozwiniesz? Bo nie jestem pewien, czy myślimy o tym samym :)

Co do całego tematu, zaczynam bardzo poważnie myśleć nad tematem, w dużej mierze dzięki radom tutaj zebranym. Ale nie tylko.
Może FwB wystarczy... ;)

Edited by Rybecki

14 godzin temu, Rybecki napisał:

a ty probujesz nam udowodnic, ze 18 latki maja coś w głowie... 

a nie mają?

Ja tam mile wspominam koleżanki z liceum. Większość z nich była naprawdę spoko. Sensownie w głowie, trochę naiwne (pozytywnie) podejście do związków, plany na przyszłosć, ambicje. Zero myślenia że "już czas na bobo, jak najszybciej, bo zegar tyka".

Z wiekiem tylko się "pogorszyły" - parę razy dostały kosza to zaczęło się kombinowanie, shit testy stawiane kolejnym, etc. Jak miały 18, to nie miały ze sobą tego całego bagażu "doświadczeń". Ten bagaż absolutnie nic nie daje pozytywnego. Do tego świadomość mijającego czasu, ciśnienie na dzieciaka (może też chcesz, luz, ale babskie ciśnienie na dzieciaka oznacza TERAZ JUŻ NATCHMIAST niezależnie od sytuacji materialnej potencjalnych rodziców)...

Nie wiem, co wiek ma do tego, co dana osoba sobą prezentuje.

Najlepsze/najzdrowsze "związki" miałem z babkami, których byłem "pierwszym poważnym".

Edited by Januszek852

43 minutes ago, Januszek852 said:

Najlepsze/najzdrowsze "związki" miałem z babkami, których byłem "pierwszym poważnym".

Ooo, nie Ty jeden. Fakt, to były najlepsze relacje - ale tylko dlatego (jak sądzę), że to Ty jesteś tym bardziej doświadczonym i to Ty prowadzisz to wszystko.

Mam na myśli ruchany w sensie przenośnym. Na czas, kasę, prestiż, co tam masz, a co ona może wziąć. 

Każda relacja opiera się na wymianie "towarów i usług". Jeśli obie strony wiedzą na co się piszą i świadomie akceptują warunki takiej relacji, wszystko jest ok. Jeśli nie wiesz, co dajesz drugiej osobie, lub to co dajesz nie jest warte tego, co otrzymujesz w zamian są dwie opcje. 

a) Wykorzystujesz drugą stronę nie dając nic w zamian

b) To, co dajesz drugiej stronie nie jest tym, co myślisz. Możesz nie chcieć tego dawać.

Kobieta dopóki ma jakikolwiek wybór nigdy nie pozwoli na pierwszą opcję. Stąd należy podejrzewać, że zachodzi druga. Jak wpaść na to, co dajesz? Zastanów się w pierwszej kolejności nad oczywistymi rzeczami: W czym jej pomagasz? Czy dajesz jej regularnie zasoby? Co rozwiązałoby wszystkie jej problemy w życiu? Co kosztuje Ciebie (czas, wysiłek, pieniądze)? Czy jest jakaś część relacji, która Cię męczy?