Skocz do zawartości

Psychofanka


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie wiem co robić ale korci mnie...

 

7/10 z jednego z portali, na początku bylo pięknie ładnie przez okolo 20 mejli, gdy zacząłem ją lekko testować posypało się, sam z resztą byłem cały czas testowany aż tak do mniej więcej 80 mejla. Mejle wiem wiem, ale w tygodniu robota, z resztą dobrze że się nie spotkałem.

 

Wpadła w jakiś szał. Nakręciła się jakbym byl jakimś dicaprio. Jednocześnie wali cały czas z grubej rury sprawdzając moją pewność siebie i samo ocene, teksty z jej strony zaczynają być niestosowne, poniżej poziomu dobrego smaku. Przeinaczanie i skalowanie tego co ja mówie.

 

Gdzieś przy 30 mejlu wiedziałem, że to wariatka. Przez telefon było tak samo. Na szczęście nie spotkałem się z nią i traktowałem to jak zabawe.

 

Teraz jednak zaczynam się bać... to nie jest tak do końca, że babka facetowi nie utnie jaj... dosłownie.

 

Pare dni temu jednoznacznie dałem do zrozumienia, że to koniec a ta nadal pisze. Nie odpisuje. Czuje, że za chwile zaczną się telefony, których nie odbiore.

 

Rozum mówi uciekaj i ucinaj, ciekawość mówi pobaw się jeszcze troche, nic się nie stanie...

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.