Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Dakota napisał:

Jest to jakaś forma ustawienia w szeregu i zazdrości?

Zalezy po co szukasz. Jeśli na seks to ok jeśli na związek to już może być różnie. Tu często czytam że faceci 20 paroletni nie dogaduja sie z 20 latkami więc jeśli ty jesteś sie w stanie dogadać to ok.

 

20 godzin temu, Dakota napisał:

Czy dorosły mężczyzna powinien się spotykać z młodszymi partnerkami.

Dorosły a one nie dorosłe? To o jakim ty mówisz wieku? 

Ja mam partnera 8 lat starszego w sumie prawie 9 i nie odczuwam równicy wieku. Tz odczuwam jesli chodzi o rówieśników. Są niedojrzali. 

8 minut temu, MotherOfCats napisał:

Młodą dziewczynę łatwiej urobić. Łatwiej jej zaimponować pieniędzmi (w jej wieku samo posiadanie własnego auta to dużo), zrobić na niej wrażenie kolacjami w ekskluzywnych restauracjach i prezentami, i wykorzystywać jej niedojrzałość i naiwność.

Dokładnie tak jest dlatego często mężczyźni nawet na tym forum piszą że są koło 40 a podrywaja na seks 20 latki i potem sie z nich śmieją. 

W sumie gdy oni mieli 20 lat i jakas ładna 30 by ich omotała to sytuacja byłaby podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Nie zgodzę się, a nawet jeśli to na pewno nie aż w takim stopniu i nie takim natężeniu jak tutaj.

Jedyne z czym mogę się zgodzić, to że baby są durne, same sie zaorają na swoich forach a i faceci dokładają swoje na swoich.

A durne babska przyklaszczą na niesprawiedliwe dla nich ideologie dla kilku chwil męskiej atencji.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

W sumie gdy oni mieli 20 lat i jakas ładna 30 by ich omotała to sytuacja byłaby podobna

Jak kogo, bo ja bym był w stanie odmówić np takiej 18-19 która by była z wyglądu 10/10, a co dopiero starszej.

 

7 minut temu, deomi napisał:

a nawet jeśli to na pewno nie aż w takim stopniu i nie takim natężeniu jak tutaj.

A ja jestem Gerald Ford.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, deomi napisał:

Padło ciekawe pytanie:

12 godzin temu, Aang napisał:

Czym facet lubujący się wyłącznie w młodych dziewczynach ("dla ciała")  różni się od kobiety lubującej się wyłącznie w bogatych facetach? Przecież to są dokładnie takie same, analogiczne sytuacje. Sprowadzenie drugiego człowieka do przedmiotu, narzędzia do spełnienia swoich zachcianek. W pierwszym przypadku kobieta staje się tylko dodatkiem do waginy, w drugim - facet staje się tylko dodatkiem do bankomatu/statusu. 
Cywilizacja Zachodu w pełnej krasie.

 Jednak żaden z Panów nie raczył na nie odpowiedzieć, dlaczego bo panują tutaj podwójne standardy, które to pytanie obnaża.

 

Takie podejście nie różni się niczym i jest obrzydliwe.

Napisalem o tym nad cytowanym przez Ciebie postem, @deomi

 

Potrafisz odszczekać, stać Cię na to? 

 

'Mnie to obrzydza, kiedy widzę rzeczywiście taką postawę. M.in. u Ciebie. Ale u facetów też. 

 Bo to dokładnie to samo, co wybór determinowany portfelem, jaki potrafią podejmować niektóre kobiety. Najniższa półka świadomości.'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi w niej coś nie pasowało, to bez żalu bym odmówił. No ale nie powiem, poużywałbym sobie na takiej, chociaż i tak nie mam na to parcia ? 

 

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czemu byś odmawiał 

Kiedyś w czasach szkolnych odmówiłem jednej wyższej od siebie, która była z wyglądu tak na oko z 9/10.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

Jakby mi w niej coś nie pasowało, to bez żalu bym odmówił. No ale nie powiem, poużywałbym sobie na takiej ? 

Rozumiem i myślę że większość by tak postąpiła. Mi chodzi o sytuację "omotania" czyli kobieta jest wprost idealna - podoba ci sie, idealne sie dogadujesz, świetny seks, zakochujesz sie. Ona jednak specjalnie cię mota żeby wykorzystac. W przypadku 40 latków wykorzystujacych 20 latki często tak jest. Faceci potrafią miesiacami kłamać że im zależy, kochaja a naprawdę chca tylko pouzywac tak jak napisałes. To samo robia kobiety z tym że one najczęściej wyciągają pieniadze. Starszej/starszemu łatwiej wykorzystac kogoś mniej doświadczonego. 

4 minuty temu, Patton napisał:

Kiedyś w czasach szkolnych odmówiłem jednej wyższej od siebie, która była z wyglądu tak na oko z 9/10

Ja niższemu też bym odmówiła niezależnie czy byłby 10/10 czy mniej. To naturalne. Biologiczny dobór i dymorfizm płciowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Relacja jest ok ale jeśli jedna ze stron chce wykorzystac drugą to juz nie. 

Jak nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie przystawia dosłownie czy w przenośni pistoletu do głowy, to niech każdy żyje swoim życiem. I kompletnie mnie nie interesuje, na ile merkantylna jest taka relacja, czy ktoś chce trophy wife itd. I dodam tylko, że bardziej rozumiem jasne reguły nawet najbardziej merkantylnej relacji, niż prostytucję małżeńską, najohydniejszą z możliwych, gdy Pani z kłody i Królowej Śniegu zmienia się na dwa, trzy dni w boginię seksu po wypłacie, kontrakcie czy premii rocznej. Obrzydliwe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo A może najwyższa? Bez samookłamywanie siebie i otoczenia.

Były nawet przeprowadzane takie badania: Umówiono randomowych meżczyzn z aktorkami na szybkie randki w ciemno.

Wcześniej określony został poziom atrakcyjności Pań. Panowie po randkach mieli wybrać którymi Paniami byliby zainteresowani oraz uzasadnić swój wybór. 

Oczywiście wszyscy wybrali sposród kobiet najatrakcyjniejszych, a swoje wybory uzasadniali tym, że te kobiety były najsympatyczniejsze, że były najbardziej interesujące, że mieli najwięcej wspólnych tematów, że były najinteligentniejsze.

Chociaż obiektywnie wszystkie Panie posiadały te cechy. Zdecydowała atrakcyjnosć, wygląd, cała reszta to dorabianie ideologi.....

Także, tego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

najohydniejszą z możliwych, gdy Pani z kłody i Królowej Śniegu zmienia się na dwa, trzy dni w boginię seksu po wypłacie, kontrakcie czy premii rocznej. Obrzydliwe.

Też tego nie rozumiem ale dla mnie tak samo złe jest kiedy mężczyzna 40 letni żeby pobawić się młodą naiwną kłamie jej że kocha, że chce stworzyć przyszłość itp a potem zostawia bo poznał nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

Zdecydowała atrakcyjnosć, wygląd, cała reszta to dorabianie ideologi.....

Pisałem w swoim imieniu. 

Atrakcyjność na pewno nie przeszkadza, ale sam wygląd to wabik tylko na tych, których nie interesuje nic innego. 

Jeśli mam spędzić noc w towarzystwie mocnej dziesiątki, z którą nie ma o czym pogadać, brakuje nawet mocnej chemii, to wolę poczytać dobrą książkę. 

Nie żartuję, mnie to po prostu nudzi.

 

W pewnym wieku i mając doświadczenie z kobietami, nie chce się tracić czasu na masturbację za pomocą czyjegoś ciała.

To kolejny plus, o który łatwiej u dojrzałego faceta.

 

@deomi

Powtarzam; stać Cię, by odszczekać? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Ale co mam odszczekać? Że nikt "nie odpowiedział"? Ok, odpowiedziałeś.

 

Co nie zmienia tego, że nadal panują tu podwójne standardy, bo gdy facet napisze na tym forum otwarcie, że jakaś baba jest dla niego za stara/ za brzydka zostanie poklepany po plecach z uśmiechem na ustach.

Ale gdy jakaś kobieta napisałaby, że jakiś facet jest dla niej za biedny/ nieprosperujacy, nie zostawicie na niej suchej nitki, co zresztą się dzieje, jak w przypadku jednej użytkowniczki :D 

 

25 minut temu, Yolo napisał:

Pisałem w swoim imieniu. 

Atrakcyjność na pewno nie przeszkadza, ale sam wygląd to wabik tylko na tych, których nie interesuje nic innego. 

Ale u Ciebie występuję niemalże to samo, interesuje Cię wyłącznie konfiguracja:

- ładna/młoda + w miarę inteligentna

ale już nie

- brzydka/ stara + inteligentna.

Więc czym się różnisz od meżczyzn, którzy oczekują wyłącznie:

- ładna/młoda ?

Tym, że masz dodatkowe wymaganie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Androgeniczna napisał:

podoba ci sie

Rzadko widzę takie które wyglądem idealnie trafiają w mój gust.

 

44 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Ja niższemu też bym odmówiła niezależnie czy byłby 10/10 czy mniej. 

Tylko tutaj nie chodzilo o jej wzrost, tylko o to że zwyczajnie nie byłem zainteresowany, i to pomimo tego że ewidentnie na mnie leciała, i próbowała kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, deomi napisał:

Ale u Ciebie występuję niemalże to samo, interesuje Cię wyłącznie konfiguracja:

- ładna/młoda + w miarę inteligentna

ale już nie

- brzydka/ stara + inteligentna.

Więc czym się różnisz od meżczyzn, którzy oczekują wyłącznie:

- ładna/młoda ?

Tym, że masz dodatkowe wymaganie :D

Czy Ty znasz kogokolwiek poza skrajnymi desperatami, kto zdecydowałby się na relację z osobą, która się jemu/jej nie podoba?

 

Moja konfiguracja to; interesująca.

 

Wiek nie ma znaczenia, przed ostatnią partnerką spotykałem się ze starszymi ode mnie. 

To są płynne granice i jeśli kobieta ma w sobie coś interesującego, wcale nie musi wyglądać jak milion dolców czy być świeżo po maturze;) 

Jeśli zaś niczego takiego w sobie nie ma, sam wygląd nie pomoże. I takich niestety jest większość.

 Nie wmawiaj mi rzeczy, które nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

@Wielokropek Nie daj sobie nic wmówić. Wypowiadałaś się rzeczowo i kulturalnie. Tutaj panuje pewna ideologia, jeśli się z nią nie zgadzasz, zadziobią Cie ; ) Nie można z tym wygrać, jest ich zbyt dużo, zresztą sam motyw przewodni tego forum, jest taki a nie inny. Reszta dziewczyn coraz częściej dostrzega rażące niesprawiedliwości w panujacych tu poglądach ale woli się nie odzywać, bo zostanie natychmiast skrytykowana i "zjechana" ad persona.

 

Padło ciekawe pytanie:

Jednak żaden z Panów nie raczył na nie odpowiedzieć, dlaczego bo panują tutaj podwójne standardy, które to pytanie obnaża.

Właściwie to jest jakaś groteska, jak bardzo można być niesprawiedliwym i pełnym hipokryzji w swoich poglądach i w ogóle tego nie dostrzegać. 

SZOK.

W porządku. Przecież wiem, co mówiłam i jakie argumenty stosowałam.

Po prostu zastanawiające jest, że to ja jestem "ad personam", a docinki panów to jak niezauważone.

No i zabawnym było po raz pierwszy w swoim życiu usłyszeć, że jestem "wyszczekana". 

Nie chodziło mi o żadną wygraną, tylko o zwykłą dyskusję, wymianę poglądów. I do 5 strony mniej więcej rozmowy były całkiem w porządku. Potem mi zarzucono parę dziwnych zarzutów, ale ok. 

 

Zdecydowanie, fazy dojrzewania mam za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Niee, wcale nie występuje tendencja, że faceci wymieniają (wolą) kobiety na młodsze :D 

Tylko w co drugim męskim poście jest o tym wzamianka.

 

Wiek, też nie ma znaczenia o ile to kobieta jest młodsza lub mieści się w akceptowalnym, ruhalnym przedziale (20-35).

No i oczywiście pieniądze też nie mają znaczenia o ile facet, nie jest bezrobotnym i bezdomnym kloszardem :) 

 

Jakie to wszystko genialne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, deomi napisał:

@Yolo Niee, wcale nie występuje tendencja, że faceci wymieniają (wolą) kobiety na młodsze :D 

Ale co mnie to obchodzi? 

Pytasz, to odpowiadam. Za siebie.

 

A jeśli chodzi o 'co drugi post' to polecam zapoznać się ze 'świeżakownią'. 

Cały dział o tym, jak to faceci wymieniają na młodsze.

29 minut temu, Wielokropek napisał:

Zdecydowanie, fazy dojrzewania mam za sobą.

Zdecydowanie.

To się rzuca w oczy ?

Edytowane przez Yolo
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Suche fakty:

- byłeś z związku (małżeńskim? nie wiem) z rówieśniczką (lub coś około) 

- macie razem dzieci

- z rówieśniczką już nie jesteś, bo coś tam

- za to obecnie jesteś z kobietą 15 lat młodszą

23 minuty temu, deomi napisał:

@Yolo Niee, wcale nie występuje tendencja, że faceci wymieniają (wolą) kobiety na młodsze :D 

5 minut temu, Yolo napisał:

Ale co mnie to obchodzi? 

Pytasz, to odpowiadam. Za siebie.

Ok. Powiedzmy że Ci wierze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...

40+ latek nie powinien się oglądać za 20+ latkami bo ma pewnie nieczyste intencje... A skąd to wiadomo ? Może szuka kobiety na LTR, młodej, zdolnej do założenia rodziny i prokreacji...

Skąd założenia, że chce się tylko zabawić, wykorzystać i porzucić... ?

 

A co w sytuacji, gdy 20+ latka wyhacza w sieci 40+ latka, wysyła zdjęcia w bieliźnie i z rozmowy wynika, że oczekuje sponsorowania...

To jest prawidłowa sytuacja społeczna ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.