Skocz do zawartości

Kartky „maltretuje” swoją dziewczynę.


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.pudelek.pl/artykul/152770/raper_z_wytworni_quebonafide_oskarzony_o_maltretowanie_partnerki_ciaganie_za_wlosy_po_podlodze_bicie_rzucanie_przedmiotami_duszenie/ 


 

Ciekawa sprawa, szczególnie przed wydaniem albumu, zacząłem się zastanawiać czy to wszystko nie było ukartowane od początku, nagle wypowiadają się jakieś sławy postronne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siniak na dłoni to raczej kiepski dowód.

Co do leków, to są one na receptę więc to jakaś poszlaka.

Ogólnie - uważam, że niektórym ludziom, zwłaszcza nie stroniącym od używek może odpierdalać.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda, nie zdziwiłbym się gdyby to było kłamstwo.

A, że przed wydaniem albumu? No nie wiem czy to dobra promocja dla gościa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Ogólnie - uważam, że niektórym ludziom, zwłaszcza nie stroniącym od używek może odpierdalać.

Szkoda, bardzo podoba mi się jego twórczość, mam dwie płyty, jedna z autografem. Zobaczymy jak się pojawia jakieś wyjaśnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn Do tego, ten jej zimny wyraz twarzy. Jak by dźgnięcie nożem, było dla niej tak naturalne, jak posmarowanie nim chleba. 

Dobrze grała, opisując jaka to z niej ofiara. Kobiety to mistrzynie manipulacji. Dobrze, że gość to nagrał. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jego twórczość, mam nawet płyty. Mi ta dziewczyna wygląda na borderkę, o ile oświadczenia K i jego kolegów z branży są prawdziwe. Poza tym te nagrania na instagramie, jego blizny/rany. Prawda pewnie leży gdzieś po środku i obie strony mają coś za uszami. Szkoda tylko, że w takich sytuacjach opinia publiczna zawsze bierze stronę kobiety, wystarczy wejść na portale plotkarskie, które już wydały wyrok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

@ZamaskowanyKarmazyn Do tego, ten jej zimny wyraz twarzy. Jak by dźgnięcie nożem, było dla niej tak naturalne, jak posmarowanie nim chleba. 

Dobrze grała, opisując jaka to z niej ofiara. Kobiety to mistrzynie manipulacji. Dobrze, że gość to nagrał. 


borderline to zaburzenie z pogranicza. Tam sporo psychopatii / socjopatii znajdziesz. Stąd brak emocji. Brak empatii. 
„Normalne” kobiety to manipulantki.

borderki to level wyżej. One same w to wierzą często, więc ciężko jest często nie uwierzyć w to co mówią.

swoja droga, tak jak ktoś napisał wcześniej - z gościem też coś jest nie tak, że laska taki rolleycoster fundowała, a typ był z nią. Przecież jako rozpoznawalny raper to ma kobiet na pstryknięcia palca. 
smutne. Niech się „cieszy”, że go nie wrobiła w gwałt itp syf.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.