Skocz do zawartości

Czemu to forum boże nie rośnie w siłę? Dobry Panie Boże, czemu?


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, leto napisał:

nie wycinane przez moderację, teksty ewidentnie szowinistyczne/mizoginistyczne, chociaż w trakcie mojego niespełna rocznego tu pobytu widzę w tej ostatniej kwestii pewną poprawę.

Problem polega na tym, że nie wszyscy traktowani są sprawiedliwie, jeden użytkownik nie postawi przecinka i dostaje ostrzeżenie, w tym samym czasie inny użytkownik w rezerwacie śmieje się męskiej społeczności w twarz, obrażając i szastając hasłami uwłaczającymi mężczynie i ma się dobrze, żadnych konsekwencji w tej sprawie, zwracałem już na to uwagę.

Edytowane przez The Motha
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Motha napisał:

jeden użytkownik nie postawi przecinka i dostaje ostrzeżenie, w tym samym czasie inny użytkownik w rezerwacie śmieje się męskiej społeczności w twarz,

Policz ilu jest moderatorów, a potem ilu jest zwykłych użytkowników, to wtedy może zrozumiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Patton said:

Policz ilu jest moderatorów, a potem ilu jest zwykłych użytkowników, to wtedy może zrozumiesz.

To oczywiste.

 

Myślę że wielu z Was w tym wątku odbiera krytyczne uwagi jako jakieś personalne ataki. To nie tak.

 

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

 

Zawsze może być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patton napisał:

Policz ilu jest moderatorów, a potem ilu jest zwykłych użytkowników, to wtedy może zrozumiesz.

 

Pomyśl zanim coś napiszesz, bo oczy bolą, skoro ktoś zauważa że brakuje przecinka, w jednym z setek tematów, to tym bardziej powinien zauważyć agresje słowną wobec innych użytkowników, tym bardziej jeśli taka agresja się powtarza z kolejnym gówno-tematem, proste jak dymanie, gwarantuje Ci, że jeśli agresja słowna dotyczyła by ''odpowiednich'' userów, reakcja i ban były by natychmiastowe, bez względu ilu jest modów i ilu użytkowników :D .

 

A jeśli są problemy kadrowe, zawsze można zatrudnić kolejnych do pilnowania porządku, nie wiem dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury, skoro od dawna zauważasz ten problem? :) .

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leto napisał:

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Dokładnie, bo krytyka może wskazywać co warto poprawić. 

 

4 minuty temu, The Motha napisał:

A co to ma do rzeczy?

No ma to do rzeczy, że moderatorów jest garstka, więc logiczne jest to że nie dają rady wszystkiego zauważyć.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

No ma to do rzeczy, że moderatorów jest garstka, więc logiczne jest to że nie dają rady wszystkiego zauważyć.

Jeśli by tak było, to Marek dałby temat że szuka nowych modów, a skoro nie ma takiego ogłoszenia, to znaczy że się wyrabiają, a pretensje o niezauważeniu pewnych rzeczy mogą mieć w tej sytuacji tylko do siebie, tak czy nie? :) .

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Magician napisał:

Co o tym sądzita, braty szanowne?

Uważam, że się rozwija, ewoluuje, żyje.

 

13 godzin temu, Magician napisał:

wiele tematów tu poruszanych powinno być głoszonych w wiadomościach o 19.30, lub w szkołach na godzinie wychowawczej.

Taa Red Pill uczony w jakiejkolwiek szkole w Cywilizaji Zachodniej w 2019 roku. Trudne do zrobienia.

 

13 godzin temu, Magician napisał:

To kurwa jakiś mikropromil.

Oczywiście, to normalne.

Tematyka Red Pill nie jest popularna w społeczeństwie/internecie.

Nie mam statystyk, ale szacuję że podobnie będzie w społeczeństwie USA i innych państw działających w ramach "cywilizacji zachodniej."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patton napisał:

Tutaj raczej starannie wybiera się modów, a Marek też musi mieć czas żeby ich wybrać, a że nie ma go zbyt dużo, to myślę że sam wiesz.

Żeby mi zależało na pozyskaniu odpowiednich modów do pacyfikowania agresji i bzdurnych postów, które uwłaczają jakości tego forum, to bym tym bardziej znalazł na to czas, bo tu chodzi o poziom merytoryczny forum i o jego jakość, tak czy nie? :) .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem tu w sumie przez przypadek, chyba ktoś na jbzd w komentarzu wspomniał o forum i z ciekawości sprawdziłem. Potem zacząłem czytać książki, słuchać audycji i zrozumiałem, że nie jestem jakimś odmieńcem jak to normalna część społeczeństwa próbowała mi wmawiać i wcale nie muszę żyć tak jak większość. Latać jak piesek za jakąś księżniczką, żeby może dała mi dupy raz na miesiąc jak się postaram. Dla Matrixa to jest definicja szczęścia. Mimo, że jeszcze wiele pracy przede mną (m.in lęki, nieśmiałość, samoocena, złe wzorce) to cieszę się, że trafiłem tu w stosunkowo młodym wieku, bo jeszcze wiele życia przede mną, a wiedza zawarta tutaj na pewno uchroni mnie przed wieloma pułapkami czychającymi na mnie. 

 

Forum niestety moim zdaniem pozostanie niszowe, bo treści tutaj przekazywane są niepoprawne dla zaprogramowanych mas, w ogólnej świadomości postrzegani jesteśmy raczej jako mizogini i egoiści. Faceci, którzy są traktowani w związkach jak śmieci są przekonani, że tak właśnie powinno być. Budzą się dopiero jak zostają bez połowy majątku, ze zrytą psychiką i poczuciem zmarnowanych lat, wtedy dopiero mają czas na refleksję i przypadkiem trafiają właśnie tutaj.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że nasze forum ewoluuje w dobrą stronę. Dużo Braci dostało pomoc lub zaświecilismy im czerwoną lampkę. Zaznaczam–za darmo. 

 

Co mnie bardzo cieszy, a co zauważyłem jest coraz mniej ludzi którzy czepiają się naszego Marka odnośnie rozmów o hejterach. Chyba zrozumieli że tak trzeba robić w tej sytuacji. 

 

I tak jakby poziom "złej krwi" między niektórymi Braćmi się obniżył. Cieszy mnie to. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

@The Motha Jakieś konkrety? Możesz na pw jak nie chcesz publicznie pisać o co chodzi.

Skoro trzymamy się przecinków, małych i wielkich liter, w tym temacie mamy ewidentny błąd, za co pewnie nowy użytkownik dostałby banana, tu tego:D:P

W tym przypadku konsekwencji nie było, jak to się mówi :D .

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Szczerze? Myślę, że to już wyższy poziom abstrakcji i rozumiem, że to taki jak to się mówi przeciętnie żart.

 

Dobrze kombinuje? Czy poważnie mówisz, że powinniśmy właścicielowi forum wbić za to warna? :D

 

 

 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Szczerze? Myślę, że to już wyższy poziom abstrakcji i rozumiem, że to taki jak to się mówi przeciętnie żart.

Skoro sam autor nawołuje do przestrzegania przecinków, kropek a sam się do tego nie stosuje to faktycznie można uznać to za żart :D:D .

Chciałeś przykład, to Ci go dobitnie przestawiłem, nie chodzi o warny, ale cały obraz sytuacji, temat zamknięty z mojej strony :) .

 

Co złego co nie ja :D .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Mimo wszystko nie na miejscu był ten post. Myśle, że jak ktoś na swoim forum, które sam opłaca a z którego korzysta masa ludzi popełni jakaś literówkę to chyba tragedii nie ma, prawda?

 

Zresztą to jest czepialstwo, bo ta literówka była zamierzona. Nie widziałem, by Marek inne państwo niż naszych zachodnich braci pisał z małej litery. Można tego nie wiedzieć ale czasem lepiej zamilknąć niż coś palnąć. 

 

Może Ci się nie podobać praca moderatorów, wtedy napisz do Marka ze skargą. Ja nie widziałem, zeby któryś z modów dał warna za niewinność czy na wyrost.

Myślę, że sam również tego nie zrobiłem.

 

Także również wyczerpałem temat ze swojej strony.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Myśle, że jak ktoś na swoim forum, które sam opłaca a z którego korzysta masa ludzi popełni jakaś literówkę to chyba tragedii nie ma, prawda?

 

Prawda, innymi słowy, metaforycznie dam przykład; ktoś mówi że nie można jeździć po alkoholu, i będzie każdego pijanego kierowcę karał, po czym sam wsiada pijany do auta :D .

 

Literówka była zamierzona, zawsze celowo nazwa państwa naszych sąsiadów małą literką??

 

Proszę Cię;

 

 

Cytat;

 

'' Niemcy tak nami gardzą, że nawet Stankiewicz, znany dziennikarz, był traktowany jak gówno kiedy sprzedali mu nowego mercedesa za dwie paczki z krzywymi kołami. Dobrze że się nie zabił'' .

 

Czy naprawdę musimy sprowadzać dyskusje do takiego poziomu?

 

Stary, nie chcę być nie miły, pomijając już nazwiska, bo nie o to chodzi, ale chodzi o pewne zasady i sprawiedliwość, na którą zwracam uwagę, a Ty nadal idziesz w zaparte, choć raz za razem udowadniam Ci że się mylisz :) .

 

46 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Może Ci się nie podobać praca moderatorów, wtedy napisz do Marka ze skargą

Nigdzie nie pisałem że mi się ta praca nie podoba, a donoszenie na innych jest wbrew moim zasadom :) .

 

46 minut temu, Quo Vadis? napisał:

zeby któryś z modów dał warna za niewinność czy na wyrost

Dalej idziesz w zaparte, choć próbuje z każdej możliwej strony pokazać o co mi chodzi, mam prawo do wyrażania swojego zdania, a jeśli coś komuś nie pasi, zawsze możemy się pożegnać :) .

 

Tyle w tym wątku, jak chcesz pogadać, zapraszam na priv

 

Trzymaj się :) .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha modzi są poszukiwani cały czas, nie wyrabiamy się z pracą. Żebym w obecnej sytuacji dał komuś moda, muszę tę osobę poznać i jej zaufać, nie jest to kwestia nawet miesięcy - moderator mógłby dokonać zniszczeń na wielką skalę gdybym źle wybrał, zresztą raz już źle wybrałem i bolesne konsekwencje ponoszę do dziś. Nie ukrywam że np. @Patton jeśli by chciał, widziałbym w moderacji. Ogłoszenie jest nadal aktualne, sprawdź zanim coś napiszesz.

 

Jako modzi, nie wiemy o wszystkich postach na forum, zgłoszeń mamy wiele, a rąk do pracy mało. Na forum z 8 tysiącami kont jest kilku modów. Cały czas są prowokacje i trolling, niekiedy obserwujemy rozwój akcji, by zorientować się kto jest kim tak naprawdę.

 

To co piszesz o równych i równiejszych, że niektórzy nie dostają a inni dostają, to bardzo przykre i raniące. Za takie słowa na każdym forum dostałbyś natychmiast bana - nie rozumiem co tu robisz, skoro tak Cię piecze z tyłu że WŁAŚCICIEL forum nie dostaje warnów za celowy błąd, czyli napisanie o niemcach z małej litery. To jest tak płytkie, że naprawdę nie wiem co napisać. Równość to miałeś w ZSSR, gdzie wszyscy równo głodowali, a tutaj jest trochę inaczej. Jeśli chcesz pełnej sprawiedliwości, załóż forum i karaj się sam banami za błąd. 

 

Jednak faktem jest, że jeśli ktoś popełnia błąd, moderacja np. prosi o poprawę i jest pozytywny odzew, widzimy że ktoś się stara, jest pomocny dla innych, wnosi coś do forum, to się takiej osobie pomaga i czasem rezygnuje z warnów. A jeśli ktoś nie pomaga nam, nie szanuje naszych zasad, to wtedy idą warny.

 

I nie pisz o sprawiedliwości, bo to jest właśnie sprawiedliwość - ktoś w porządku ma lepiej, ktoś kto nie jest w porządku ma gorzej. 

 

Byłbym samobójcą, gdybym komuś kto ma w dupie mnie, modów, Braci i zasady, dawał to samo co Braciom którzy się starają. Równi i równiejsi? Tak. Takie jest życie. Np. Adolf sadzi błędy i sam je poprawiam, nie dostaje warnów. Dlaczego? Bo organizuje zloty i jest porządnym chłopakiem, zawsze gotowym do pomocy. 

 

A jak ktoś tylko się przypieprza, to dostaje zgodnie z taryfikatorem.

 

 

 

Błędy i niedopatrzenia się zdarzają, sam popełniłeś wiele błędów - a pisząc do @Quo Vadis? sam robisz błędy, np. stawiasz kropkę po emotce, w części wyrazów nie używasz Polskich znaków, jakoś nie dostałeś za to warna. A błędów zrobiłeś co najmniej kilkanaście.

 

Więc mam pytanie, mamy Cię potraktować jako lepszego i nie dać warna (ósmego) za błędy, czy sprawiedliwie i dać warna? Czekam na odpowiedź.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

modzi są poszukiwani cały czas, nie wyrabiamy się z pracą. Żebym w obecnej sytuacji dał komuś moda, muszę tę osobę poznać i jej zaufać, nie jest to kwestia nawet miesięcy - moderator mógłby dokonać zniszczeń na wielką skalę gdybym źle wybrał, zresztą raz już źle wybrałem i bolesne konsekwencje ponoszę do dziś. Nie ukrywam że np. @Patton jeśli by chciał, widziałbym w moderacji. Ogłoszenie jest nadal aktualne, sprawdź zanim coś napiszesz.

Napisałem na ten temat co miałem do napisania, kilka postów wcześniej.

 

33 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

To co piszesz o równych i równiejszych, że niektórzy nie dostają a inni dostają, to bardzo przykre i raniące.

Proszę Cię, takie są fakty. sam potem o tym piszesz, równi i równiejsi? oczywiście że tak, takie życie :)

Cytat

 

Za takie słowa na każdym forum dostałbyś natychmiast bana - nie rozumiem co tu robisz, skoro tak Cię piecze z tyłu że WŁAŚCICIEL forum nie dostaje warnów za celowy błąd, czyli napisanie o niemcach z małej litery.

To był przykład, o który prosił jeden z moderatorów.

 

33 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

A błędów zrobiłeś co najmniej kilkanaście. 

Dziękuje za wyrozumiałość :) .

 

33 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

ięc mam pytanie, mamy Cię potraktować jako lepszego i nie dać warna (ósmego) za błędy, czy sprawiedliwie i dać warna? Czekam na odpowiedź. 

 

Kilka warnów było na moją własną prośbę, jako L4 :)

Ale nie wnikajmy w szczegóły.

 

W tym momencie jeśli chcesz, możesz usunąć moje konto wraz z zawartością, o ile to nie koliduje z regulaminem :) .

 

Dziękuje za wspólny udział na forum i spędzony czas, myślę że przekazałem trochę cennej wiedzy i komuś Ona pomoże, z wzajemnością oczywiście.

 

Pozdrawiam Braci, z którymi tutaj korespondowałem i których poznałem na żywo.

 

:)

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Czlowiekronaldo napisał:

Na forum powinny istnieć jakieś ograniczenia co do czytania treści bez zalogowania - na ilość spędzonego czasu na stronie lub przejrzanych stron, to zwiększy ilość nowych użytkowników, których można szybko zachęcać do aktywności np. po 10 minutach na niezalogowanym -> temat który przeglądasz czeka na Ciebie z nowymi odpowiedziami, zarejestruj się i dołącz do dyskusji.

 

Czasem mam wrażenie, że widzę na forum ciągle te same avatary, fakt, nie przeglądam wszystkich tematów, ale jednak mam taką grupę powiedzmy 15 nicków, które się non stop pojawiają. To znak, że trzeba aktywizować nowych userów. 

 

Veto.

 

Jako jeden z nowych użytkowników stwierdziłem, że nic za ciekawego nie mam do napisania. Dlatego poprzestanę na czytaniu, tym bardziej, że większość zagadnień była już poruszana (czasem kilkakrotnie), zaś za niektóre z popełnionych przez siebie postów mam ochotę ugryźć się w dupę.

 

Niemiłe doznanie, dlatego nie polecam pisania, tylko dla tego by napisać cokolwiek.  Zwykłem też przeglądać forum bez logowania, ponieważ jest to dobrą profilaktyką przed uczuciem, o którym wspomniałem w poprzednim akapicie.

 

Pisać powinni ludzie doświadczeni, a więc tacy, którzy mają co przekazać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Motha napisał:

nie wiem dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury, skoro od dawna zauważasz ten problem?

Pozwolnienie(roz) sobie wydałem 'i powyszysze' tłumacze na podstawie rozumienia/braku zrozumienia jednej audycji.

 

BRACIE TOWARZYSZU @The Motha!

 

M wyraźnie tłumaczył jak są dobierane kryteria selekcji naturalnej/forumowej.

 

1 Starz/zasługi merytoryczne.

2 Potencjalne profity dla społeczności forumowej.

 3 ODMIENNOŚĆ/indywidualność.

 

4.........bycie anomalią( to hyyyba temu mnie jeszcze nie wykopali?).

 

SZUKANIE MATEMATYCZNEJ SPRAWIEDLIWOŚCI  polecam pod literą S w słowniku wyrazów NIE ZIEMSKICH.

 

.....a sarkazm z cytatu naprawdę był potrzebny?.....

 

Pomimo celowego DOPIERDOLENIA SIĘ DO TONU OSTATNICH  wpisów POZDRAWIAM WASZMOŚCIA, ZDRóWENCJA.

 

Okresowych przeglądów ZAWORA ODGAZOWANIA.

;)

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.