Skocz do zawartości

Czemu to forum boże nie rośnie w siłę? Dobry Panie Boże, czemu?


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu poza forum.

Dziękuje bardzo i wzajemnie :)

 

Możesz mnie teraz dopisać do panteonu użytkowników którzy odeszli przekraczając cienką czerwoną linie, której wielu nie ma jaj by przekroczyć :D .

 

Pozdrawiam wszystkich, dzięki.

 

Cześć! :) .

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Marek Kotoński said:

(...)

 

Forumowicze tego nie wiedzą, ale tu się toczy bezustannie wojna - są zakładane konta przez stalkerów, jesteśmy prowokowani, wkleja się różne złe rzeczy by przypiąć nam jakąś złą łatkę.

 

Tak naprawdę 80 - 95% mojej energii życiowej idzie na walkę ze świństwami, które robi mi zorganizowana grupa. Na życie i ogarnianie nie ma siły, energii i chęci.

 

Jeśli sądy nie zahamują tej fali nienawiści wobec mnie i moich bliskich, to z mojego doświadczenia oceniam że wytrzymam max 2 lata i później po prostu zwariuję, załamię się, i tak zdaniem specjalistów jest dziwne że tyle wytrzymałem.

 

Jestem izolowany od życia, rzadko wychodzę na zewnątrz z racji choroby, nie mam żony, dzieci - gdybym to miał, już by mnie zniszczyli. Nie jest trudne by kogoś doprowadzić do samobójstwa, rok, dwa i ktoś już pęka bez względu na swoją wolę. Ja to wytrzymałem 13 pieprzonych lat, i tylko dlatego że miałem dobry trening w młodości, wiem jak się chronić, jak zamykać na takie ataki, ale to wszystko jest do czasu. 

Stworzyłeś  wartościową platformę, miejsce wymiany idei, doświadczeń dla kilku tysięcy ludzi. Hejt w internecie jest czymś nie do uniknięcia jednak mam wrażenie, że jego skala wymknęła się z pod kontroli skoro jak sam mówisz przyczepiło się do Ciebie parę naprawdę złośliwych i niebezpiecznych osób. Nie masz czasem myśli żeby usunąć się w cień, zająć się  zawodowo czymś innym i odrobinę od tego odetchnąć? Misja prowadzenia forum nie jest chyba warta  narażenia zdrowia psychicznego (i może nawet życia).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Motha napisał:

Dziękuje za wspólny udział na forum i spędzony czas, myślę że przekazałem trochę cennej wiedzy i komuś Ona pomoże, z wzajemnością oczywiście.

 

Pozdrawiam Braci, z którymi tutaj korespondowałem i których poznałem na żywo.

Szkoda, mimo tego, ze początki z bratem nie maiłem za przyjemne, to później miło się rozmawiało. Mam nadzieje, ze jednak zmieni swoje zdanie, bo jak tak dalej pójdzie - to Marek będzie wynosił sztandar..

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Motha napisał:

Możesz mnie teraz dopisać do panteonu użytkowników którzy odeszli przekraczając cienką czerwoną linie, której wielu nie ma jaj by przekroczyć :D .

 

Ty, weź wytrzeźwiej i nie odpierdalaj. Trzeba Cię tu. 

 

Wiecie kiedy umierają fora? Kiedy wszyscy zaczynają mowić jednym głosem.  

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Yolo napisał:
14 minut temu, The Motha napisał:

Możesz mnie teraz dopisać do panteonu użytkowników którzy odeszli przekraczając cienką czerwoną linie, której wielu nie ma jaj by przekroczyć :D . 

 

Ty, weź wytrzeźwiej i nie odpierdalaj. Trzeba Cię tu. 

Otóż to.

 

Teraz, Yolo napisał:

Wiecie kiedy umierają fora? Kiedy wszyscy zaczynają mowić jednym głosem.  

Otóż to x2.

 

Tyle fajnych treści @The Motha i tyle jeszcze przed Tobą. Kurde.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Conor, nie wygłupiaj się! Ejj, Panowie, dyskutujmy, dajmy sobie po mordach czasem, ale nie rezygnujmy tak szybko. Tyle jakościowej treści, trzeźwiącej ironii, rozluźniających podśmichujek, po co to tak łatwo zawieszać???

Cóz, decyzja podjęta, przyklepana przez właściciela :) .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The Motha napisał:

Wszyscy jednym chujem robieni, tzw opozycja i tzw prawdziwi narodowcy dbający o ojczyznę, łącznie z władzą, Korwiny, Brauny, Bosaki i inni...

Skąd ty możesz to wiedzieć ? PiS, PSL, Po, AWS, SLD, tak zgodzę się, każda z tych partii miała swoje 5 minut, ale Konfederacja ? Już wole dać im szansę , niż tym dziadom co rządzili. Nie rządzili, wiec nie osadzaj, możemy tylko domniemywać, jakby to wyglądało

 

 

 

Apropo Forum jeszcze chciałbym dodać, że jest solą w oku ludziom, którzy są pasożytami, mają złe zamiary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od dawna na forum i takich tematów, jak tutaj nikt w życiu moim nie porusza. Nie mam żadnych autorytetów. Moi bliscy to ludzie z dawnej epoki. Przyjaciele to raczej tylko suche pojęcie. Przekonałem się, że liczyć mogę tylko na siebie, a im więcej wiedzy posiadam, szczególnie PRAKTYCZNEJ, tym lepiej. 

 

Forum rośnie w siłę, bo każdy zarejestrowany użytkownik to cała historia życia. Nawet dla jednego człowieka warto publikować i warto się starać zmieniać na lepsze. Nawet jednemu pomóc, a nie masie to już sukces. Nawet jeden zarejestrowany i aktywny na tysiąc to sukces, bo dobra, zmieniająca życie treść to wartość sama w sobie. Trzeba też ustalić, co to znaczy, że forum rośnie w siłę. Czy ma więcej użytkowników, wartość merytoryczną, inne właściwości. Moim zdaniem, jak się czyta od początku tematy to można oszaleć wręcz od zajebistych wątków. Jest sporo rozrywki, sporo ploteczek, ale i pełna powaga, samorozwój. Dla każdego coś się znajdzie. Doceniam takie bardziej lajtowe podejście. 

 

Od tego czasu, co jestem to naprawdę duży skok. Według mnie w dobrym kierunku, bo lajtowe rzeczy mieszają się z poważnymi i nowy członek jest w stanie to przełknąć bez rozgoryczenia. Na żadnym forum nie dba się również tak o pisownię. Idealny wzorzec dla zdobycia maksymalnej jakości. Forum zamienione w świetnie zredagowaną księgę żyć :) 

 

Możecie mi wierzyć na słowo ? 

 

Edytowane przez mac
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie ze  byłem wcześniej na forum

podrywaj . I jestem teraz tu uważam Że jest to lepsze forum . I szybciej śmiga serwer itp . Kawał dobrej roboty i gratulacje dla twórców gdyby nie wy latał bym do dziś jak piesek i myślał ze to takie ” męskie ” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć na ostatnie wybory kto i jak głosował oraz jakie partie dostały dużo mandatów.

Niestety ale wymordowali nam całą inteligencję plus do tego powiększa się grono kompletnych debili i degeneratów i potem są tego efekty.

Tutaj wchodzą tylko i wyłącznie ludzie świadomi jak jest i tacy którzy szukają wsparcia.

Jak to mówią" Nie liczy się ilość, a jakość".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, somsiad napisał:

Nie masz czasem myśli żeby usunąć się w cień, zająć się  zawodowo czymś innym i odrobinę od tego odetchnąć? Misja prowadzenia forum nie jest chyba warta  narażenia zdrowia psychicznego (i może nawet życia).

Wielokrotnie chciałem się poddać, kilka razy na poważnie chciałem sprzedać forum, gdy już psychicznie nie wytrzymywałem. Powstrzymały mnie trzy rzeczy:

 

1. Świadomość że kilku frustratów rozpieprzyło mi życie i zmusiło do porzucenia robienia tego co kocham, była nie do zniesienia. 

 

2. Ilość oszczerstw na mój temat w sieci jest tak duża, że odejście z sieci wcale mnie nie oczyści - kłamstwa zostaną, a nawet będą rosły bo nie będzie nikogo, kto będzie je prostował. Muszę zostać i zawalczyć chociażby o to, żeby stalkerzy sądownie zmuszeni do przeprosin, naprostowali chociaż trochę to co zrobili.

 

3. Wielokrotnie się dowiedziałem, że jak odejdę z sieci nie przestaną mnie szkalować, tak jak mówiłem, od ok. 2, 3 lat już nie chodzi żebym zniknął z sieci, ale o krzywdę realną, albo okaleczenia a może nawet zabójstwo. Dopóki mam forum, kanały i portale, mogę się bronić - bez tego będę bezbronny. Na własne oczy widziałem moje zdjęcie z kulą karabinową na czole, a Pan Paweł który te zdjęcie posiadał, miał książki o skrytobójstwach, zamachach w mieście, bombach, fotografował posesję gdzie mieszkam z przyjaciółką.

 

 

 

W sprawie @The Motha do chłopaków którzy namawiają go do powrotu. 

 

Kolega postawił sprawę jasno - forum jest nieuczciwie prowadzone, nie jestem karany za pisanie kilka razy o niemcach z małej litery, są równi i równiejsi - pal licho fakt, że sam narobił błędów za które nie dostał ostrzeżeń. Czyli forum jest be, i podjął decyzję o odejściu - nikt go nie zmuszał.

 

Ja mam już osobiście dość dopierd... mi i moderatorom, bo ktoś ma zły humor i chce się przypieprzyć, czy jakieś bajeczki że inni nie mają jaj przekroczyć cienkiej, czerwonej linii - czyli co, przyczepić się do mnie i modów? To mają być te jaja? 

 

Jest dorosły, zdecydował o odejściu, a ja nie będę nikogo zatrzymywał. I nie straszcie mnie że zostanę sam - nie zostanę. Jest masa ludzi którzy widzą że się masa osób stara żeby te miejsce było lepsze, i nie w głowie im dopierdalanie przy byle okazji, problemów mamy już aż nadto.

 

Podjął taką decyzję i pozwólcie mu odejść z HONOREM. Jak ktoś chce iść w jego ślady, proszę bardzo. 

 

To że forum jest z natury pomagające innym, niektórzy traktują to jako miejsce gdzie można zachować się jak mała dziewczynka, walnąć focha i liczyć że ktoś będzie koło nich skakał.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, leto napisał:

Zdarzają się też wpisy bardzo słabo maskujące przesiąkający z nich rasizm czy np antysemityzm. To jest już w ogóle kuriozum.

W dobie chorej poprawności politycznej pod antysemityzm, rasizm można podpiąć wszystko np: Krytykę książek  J.T. Grossa, mówieniu o reparacjach wojennych dla Polski za II wojnę światową, mówieniu o żydowskich kolaborantach Hitlera, mówieniu o tym, czy kultura, tradycja ma wpływ na rozwój gospodarczy danego kraju etc... można wymieniać w nieskończoność, to co napisałeś jest to bardzo ogólna, krzywdząca, nieprecyzyjna wypowiedź. Po za tym nie wiem czy wiesz każdy człowiek jest rasistą, nie ważne czy to jest murzyn, Japończyk, Polak, Żyd, każdy przedstawiciel danej narodowości, grupy etnicznej czuje inność, odrębność etniczną na każdym poziomie wobec obcokrajowca. Więc to co ty napisałeś to jest uogólnianie, bagatelizowanie, czyli masło maślane.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odnieść do wypowiedzi @The Motha mimo tego, że postanowił odejść.

6 godzin temu, The Motha napisał:

ktoś mówi że nie można jeździć po alkoholu, i będzie każdego pijanego kierowcę karał, po czym sam wsiada pijany do auta :D

Ten przykład jest nieadekwatny, dlatego, że jazda po alkoholu może mieć tragiczne konsekwencje, za literówkę jest tylko warn.

Mało tego, warny za literówki i inne błędy w pisowni są karane od pewnego czasu 3h warnem.

Uznaliśmy, że nie ma sensu dawać Wam dłuższych warnów za takie przewinienia.

 

Wrzuciłeś mi cytat, gdzie Marek faktycznie napisał nazwę z dużej litery, natomiast ja Ci wrzucę post, gdzie była ponownie nazwa "Niemcy" z małej.

Cytat

Jeden z jego fanów nie ma wiedzy o historii z 5 klasy podstawówki, twierdząc że Polska po 45 roku zrzekła się odszkodowań od niemców, kiedy nie było żadnej Polski tylko okupowane resztki po morderstwach niemców. Później pisze że to nie były niemcy tylko III rzesza.. Ręce opadają. I z nimi chcesz rozmawiać poważnie? Z ludźmi którzy głównie kpią i szydzą? 

Dlaczego z małej? Tak jak mówiłem, celowy zabieg wynikający z niechęci do naszych sąsiadów.

 

Kontynuując wątek różnego traktowania userów, to już to @Marek Kotoński wyjaśnił.

6 godzin temu, The Motha napisał:

Stary, nie chcę być nie miły, pomijając już nazwiska, bo nie o to chodzi, ale chodzi o pewne zasady i sprawiedliwość

Sprawiedliwość jest, tylko nie taka, gdzie wszystkich mierzymy jedną miarką. Ludzie to nie słupki na wykresach.

Do sprawy trzeba podchodzić indywidualnie, dlatego czasem komuś darujemy warna.

Nawiasem mówiąc Tobie też niektóre "literówki" czy coś podobnego było czasem puszczane mimowolnie.

 

6 godzin temu, The Motha napisał:

Nigdzie nie pisałem że mi się ta praca nie podoba, a donoszenie na innych jest wbrew moim zasadom :)

Czytając Twój post odebrałem inne wrażenie, być może mylne.

 

6 godzin temu, The Motha napisał:

Tyle w tym wątku, jak chcesz pogadać, zapraszam na priv

Ja nie mam nic do dodania, tylko naprawdę wkurwia mnie czasem pewne zachowanie.

Robi się coś dla tych ludzi, pilnuje, żeby to forum było czytelne, żeby nie było kłótni, wyzwisk etc.

Nigdy się wszystkim nie dogodzi i zawsze ktoś będzie się czuł poszkodowany.

 

Na osobach, które są na forum decyzyjne (tj. modzi i administracja) zawsze to się odbija.

I dlatego jak mi wrzuciłeś przykład Marka, to się lekko wkurzyłem, właściwie z początku myślałem, że to żart.

 

Zdecydowałeś się odejść, mimo, że wyraźnie zostało napisane o "warnie" - ostrzeżeniu, po którym byś nadal mógł tu pisać.

Twoja decyzja, moim zdaniem podjęta pod wpływem emocji i w sumie niepotrzebna.

Za Ciebie jednak decydować nikt nie będzie i skoro tak uważasz - powodzenia.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krugerrand napisał:

Kilka miesięcy jednak jest moim zdaniem zbyt krótkim okresem czasu, aby coś mogło się dość poważnie na forum lub też dzięki forum zmienić.

Jestem tu ok 3,5 latka, a nie kilka miesiączek damskich. Działam bardzo prężnie, ile mocy fabryka dała. I nie mówi się okres czasu, to pleonazm. Love you.

 

A ile Ty działasz? Nie mogłem Cię wytropić. Kliknę ikonkę wytrop Kruga a tu mi się jakieś laski nagie wyświetlają. No ja słaby jestem w internetach. Pewnie wpłaciłeś masę krugerrandów moderacji by Cię chroniła. Ja wiedziałem, że tak będzie.

Edytowane przez Magician
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, The Motha napisał:

W tym momencie jeśli chcesz, możesz usunąć moje konto wraz z zawartością, o ile to nie koliduje z regulaminem

Czyli nie czytało się regulaminu...;)

Cytat

Pozdrawiam wszystkich, dzięki.

Wzajemnie, powodzenia!

 

 

 

@Marek Kotoński

Z tego tematu jasno wynika, że każdy użytkownik jest lub może być traktowany inaczej w kwestii karania za błędy i niesubordynację.

Może warto dodać jakiś zapis, że karanie podlega indywidualnej ocenie danego użytkownika przez Moda.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje trzy grosze co do forum są takie, że:

- w ogólności to jest super sprawa, a czytam je gdzieś od trzech lat, za czasów błędów, zaniedbań i ogólnej spierdoliny własnej,

- rzeczą, która mnie trochę zniechęca czasem, są wypowiedzi młodych kolegów, którzy recytują tutaj gotowe formuły i wyjaśnienia na temat hipergamii, zarządzania i prowadzenia, ale widać, że to są powielane informacje bez praktyki własnej. Oczywiście, na to zarząd forum nie ma wpływu, a i czytającym, jeżeli wiedzą kto jest kto, takie coś nie szkodzi, 

- w nawiązaniu do powyższego, postuluję stworzenie Obozowiska Dojrzałych Samców, gdzie będzie można wypowiadać się w grupie żonatych (obecnie albo ex), tak od 32, 35 roku życia. Po pierwsze, wypowiedzi mają szansę być wtedy bardziej podparte praktyką, po drugie - własna kobieta z dziećmi w długoletnim związku to zagadnienie mocno odrębne. Po drugie, wielu młodszych kolegów porusza tutaj zagadnienia, które dla mnie na przykład nie są do końca wciągające. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Perun82 napisał:

Szkoda, mimo tego, ze początki z bratem nie maiłem za przyjemne, to później miło się rozmawiało. Mam nadzieje, ze jednak zmieni swoje zdanie, bo jak tak dalej pójdzie - to Marek będzie wynosił sztandar..

 

 

Możesz rozwinąć co masz na myśli? Że mam zatrzymywać na siłę człowieka, który awanturuje się bo właściciel forum nie jest karany za celowy błąd? I jeśli tego nie zrobię - to zostanę sam? Ty to napisałeś na poważnie, czy może chodzi o coś innego a ja po prostu nie rozumiem? 

 

17 godzin temu, Yolo napisał:

Ty, weź wytrzeźwiej i nie odpierdalaj. Trzeba Cię tu. 

 

Wiecie kiedy umierają fora? Kiedy wszyscy zaczynają mowić jednym głosem.  

A masz jakiś przykład na poparcie takiej - nie ukrywam - dla mnie dziwnej tezy? Jedność to coś złego?

 

I czy rozróżniasz jeden główny cel i dyskusje o innych sprawach jako różnice, a sytuację gdzie ktoś się czepia ludzi ciężko pracujących, by ten ktoś miał miłe, spokojne miejsce do spędzania wolnego czasu?

 

17 godzin temu, Kim Un Jest? napisał:

Conor, nie wygłupiaj się! Ejj, Panowie, dyskutujmy, dajmy sobie po mordach czasem, ale nie rezygnujmy tak szybko. Tyle jakościowej treści, trzeźwiącej ironii, rozluźniających podśmichujek, po co to tak łatwo zawieszać???

Ja też tego nie rozumiem. Ale wyszło jak zwykle - ktoś kto nie szanuje innych dobry, męczennik, ja i modzi źli, niedobrzy, niesprawiedliwość na forum, zwłaszcza że za swoje błędy nie był karany zgodnie z taryfikatorem. W swoich wpisach narobił masę błędów - warna nie dostał. No ale mimo tego wszystko źle i niedobrze bo dwa czy trzy razy napisałem o Niemcach w środku zdania z małej litery i nie zostałem ukarany.

 

9 godzin temu, Brat Jan napisał:

Z tego tematu jasno wynika, że każdy użytkownik jest lub może być traktowany inaczej w kwestii karania za błędy i niesubordynację.

Może warto dodać jakiś zapis, że karanie podlega indywidualnej ocenie danego użytkownika przez Moda.

A po co to dodawać? Tak jest wszędzie. WSZĘDZIE. Byłoby szaleństwem karać uznanych ludzi tak samo, jak kogoś kto się awanturuje albo nic od siebie nie dał.

 

14 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Nawiasem mówiąc Tobie też niektóre "literówki" czy coś podobnego było czasem puszczane mimowolnie.

 

Wielokrotnie...

 

14 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

 

Ja nie mam nic do dodania, tylko naprawdę wkurwia mnie czasem pewne zachowanie.

Robi się coś dla tych ludzi, pilnuje, żeby to forum było czytelne, żeby nie było kłótni, wyzwisk etc.

Nigdy się wszystkim nie dogodzi i zawsze ktoś będzie się czuł poszkodowany.

 

Na osobach, które są na forum decyzyjne (tj. modzi i administracja) zawsze to się odbija.

I dlatego jak mi wrzuciłeś przykład Marka, to się lekko wkurzyłem, właściwie z początku myślałem, że to żart.

 

Zdecydowałeś się odejść, mimo, że wyraźnie zostało napisane o "warnie" - ostrzeżeniu, po którym byś nadal mógł tu pisać.

Twoja decyzja, moim zdaniem podjęta pod wpływem emocji i w sumie niepotrzebna.

Za Ciebie jednak decydować nikt nie będzie i skoro tak uważasz - powodzenia.

 

Wszystko jest za darmo, więc niewielu rozumie i docenia, ile pracy i energii kosztuje utrzymanie miłego miejsca... ile awantur, stresów, ile ja mam codziennie przykrości. 

 

Przychodzi gość, ma zły humor, w pracy nie pysknie bo go zgaszą, kolegi nie obrazi bo dostałby w twarz, to przychodzi tu i zaczyna się dopieprzać że lecą warny za przecinki a założyciel forum nie dostał za napisanie słowa Niemcy dużą literą. A później żal, że ja nie zatrzymuję dorosłego chłopa, ludzie, litości...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą zastanawiam się czy słowo "Niemcy" w naszym kraju, nie powinno być pisane z małej litery za to co nam zrobili w czasie wojny i w dodatku nie poczuwają się do reparacji i zadośćuczynienia. Wymordowali nam inteligencję, zburzyli miasta, rozkradli zabytki, wymordowali zwykłych ludzi i palili nami w piecach.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrThruster napisał:

Obozowiska Dojrzałych Samców, gdzie będzie można wypowiadać się w grupie żonatych (obecnie albo ex), tak od 32, 35 roku życia.

Wg mnie Takie obozowisko już jest, po prostu co bardziej ciekawy temat, ci bardziej doświadczeni się wypowiadają.

 

Swoją droga, sam nawet możesz założyć klub zamknięty albo otwarty i zaprosić dojrzałycj Forumowiczów wg swojego klucza. Też opcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda @The Motha, że podjąłeś taką decyzję pod wpływem emocji, zupełnie niepotrzebnie. Powodzenia i dzięki.

 

Tak ogólnie, to czy nawet jak się dostanie tego warna to trzeba się obrażać i wychodzić? Nawet jeśli subiektywnie możemy odczuć, że niesprawiedliwe?

Ja dostałem chyba na początku mojej przygody z forum, korona mi z głowy nie spadła, nie zbiedniałem od tego ani nie pogorszyło się moje zdrowie. Trochę z większym dystansem trzeba podejść.

Są modzi czyli dowodzący i użytkownicy czyli żołnierze. We wojsku, jak to we wojsku trzeba się dostosować. No. Tyle.

 

Co do samego forum. Jest to moje pierwsze w życiu na którym uznałem, że jest sens się zarejestrować i prowadzić dyskusje. Nawet jakąś cegiełkę wpłacę od czasu do czasu.

Z tego co widzę, to coraz więcej użytkowników przychodzi. No oby tak dalej.

 

Nie będzie to najpopularniejsze forum, bo... jest tutaj zbyt dużo mądrych ludzi. Tak, tak. Nie ma tutaj klepania po pleckach za złe wybory a wydaje mi się, że tego najbardziej oczekują niezbyt bystrzy ludzie. Mądry słucha/czyta mądrego i wyciąga wnioski. Głupi (większość ludzi) chce być poklepany po pleckach, gorzej dopuszcza do siebie coś czego nie może pojąć.

Kolejna rzecz, to zła sława tego miejsca. Tutaj dalszy komentarz nie jest wymagany, bo omawiane było mnóstwo razy. Ah no dobra. Kiedyś dawałem komentarze prostujące pod filmami pewnego znanego nam młodzieńca, który najeżdżał na Marka. Dostałem tyle drażniących odpowiedzi, ,,ośmieszających” mnie, że sam się wkurzyłem, więc domyślam się skali wkurwienia właściciela samczych braci.

Szkoda, że wszystko to odbywa się w takiej atmosferze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.