Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę sklepu z produktami, czyli domenę. Cenne nagrody!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

kupujbowpierdol.com (.pl) :)

 

supersklepsamca.com (.pl)

 

dajzarobić.com (.pl)

 

dawajhajsy.com (.pl) :) (dawaj flote itp odnośniki to Pieniądza)

 

szykujhajsy.com (.pl) (hajsiwo, flote, geld, sos, sosiwo, pieniąchy, kasiore, kase, szekle, plny, walute, talary, szekle, szmal, force, eciepecie)

 

skoknahajs.com (.pl) j/w

 

napchajmikabze.com (pl) (penge)

 

samiecdiler.com (.pl) :)

 

dilermarek.com (.pl)

 

mocnytowar.com (.pl) :)

 

samiecokazje.com (.pl)

 

kupisztoteraz.com (pl)

(.. kesz, ,forse , pasze, złocisze, zielone, gotowke, dukaty) :P

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie może być z żadnymi kropkami, myślnikami itd. bo ludzie tego nie zapamiętają. Jedna nazwa łatwa i bez ń, ć, ś itd. bo znowu jest różnica między wymową a pisownią.

 

Domeny marekkotonski i kotonskimarek mam ja od dawna, ale nie użyję ich ponieważ jest ń, ludzie później nie wiedzą jak wpisać.

 

Jedna, chwytliwa nazwa, słowo, łatwe do wymówienia. Może być z samcem, ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 11:16, Niepowtarzalny napisał:

sklepsamca.pl

Skoro odpada domena z imieniem i nazwiskiem, to Brat @Niepowtarzalny mnie ubiegł.

sklep - Wiadomo, że wchodzimy do sklepu, coś kupić albo pooglądać towar i jego opis, itd.

samca - Nazwa będzie łatwa do zapamiętania. Kojarzy się też z kanałami Marka. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie bardzo fajne nazwy, ale niestety są już one wykupione.

 

Póki co wykupiłem sobie domenę "przystojny.pl", informuję żeby nie było problemów. A tak w ogóle to co o niej sądzicie? Łatwa do zapamiętania, kojarzy się z przyjemnością, szkoda że sens trochę inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzniameskosci.pl (com)

Bo to w końcu dzięki Markowi i forum wreszcie zaczynam rozumieć kobiety, a tym samym staję się dla nich i siebie lepszą osobą.

 

skep.braciasamcy.pl wydaje się też dobrym pomysłem, ale musimy brać pod uwagę coś, co w języku korporacyjnym nazywa się ryzykiem utraty wizerunku.

Mam tu na myśli ryzyko ataku hejterów,  którzy przez jakąś akcję na forum mogliby zniszczyć wizerunek forum, a tym samym wpłynąć na obroty sklepu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Póki co wykupiłem sobie domenę "przystojny.pl", informuję żeby nie było problemów. A tak w ogóle to co o niej sądzicie? Łatwa do zapamiętania, kojarzy się z przyjemnością, szkoda że sens trochę inny :)

Sądzę, że osobom nieatrakcyjnym fizycznie domena nie będzie się kojarzyć pozytywnie i zachęcać do zakupów.

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samiecshop.pl - wydaje mi się że to najlepsza opcja, ze względu na początek nazwy która występuje na innych Twoich stronach

samiecczyta.pl

samczaedukacja.pl?

samczawiedza.pl?

samczyczysklep.pl

samczysklepik.pl

samczypawilon.pl

 

 

Edytowane przez x6eine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samorozwojowiec.pl

lekturydlafaceta.pl

samczypunktwidzenia.pl

samczelektury.pl

racjonalnyfacet.pl / facetracjonalny.pl / racjonalnysamiec.pl / samiecracjonalny.pl

- jw. ze sowami: pagmatyczny, oczytany, zamiast facet/samiec: pan

czytajsamcze.pl

(większość wolna, ostatnich nie sprawdzałem)

 

 

 

Edytowane przez Baelish
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.