Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę sklepu z produktami, czyli domenę. Cenne nagrody!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

dochujaniepodobny.com (.pl)

 

kupujdokurwynedzy.com (.pl)

 

nicniekupiszchujawafla.com (.pl)

 

niestaccie.com (.pl)

 

takiegowaladostaniesz.com (.pl)

 

nachujwchodzisz.com (.pl)

 

> Poigrywanie na ambicji: co ja nie kupię, ja nie wejdę, zaraz Ci ku#@a pokażę.:P

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

kupujalbowpierdol.pl

Było. :P Zbyt wulgarne jednak (i kto to mówi hehe :))

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

To może być dobre :>>>

Swoją drogą "Nie stać Cię!" to częsty tekst powtarzany przez  niezależne i wyzwolone feminazistki, także jest nowocześnie, bą tą i dodatkowo pewnego rodzaju przytyk, że jesteś feministą, tak samo walczysz o prawa kobiet, by żyło się lepiej (zwłaszcza dla Ciebie, nie dla 'nich', ale to już szczegół, cicho sza ;):D)

 

W przypadku wygranej oświadczam, że jedną nagrodę wezmę dla siebie a ebooka honorowo podaruję Nowemu Bratowi na forum, którego historia w 'Świeżakowni' jest najlepsza, w sensie najlepiej taka wiedza z ebooka by się danemu chłopakowi przydała. (np. z Kobietopedii, Stosunkowo Dobrego etc.)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel.pl

 

 

Może nie w 5 nie w 9 ale tak mi się skojarzyło jako właściciel własnego życia i wszystkiego co się dzieje dokoła dlatego że, posiadasz wiedzę i rozumiesz procesy zachodzące w społeczeństwie. Te relacji społecznych jak również relacji płci. Oczywiście wiedza do zdobycia (kupienia) na stronie. Do kupienia bo za darmo to wiecie co można dostać.

 

Praktycznie życie sprowadza się do tego że, jest się jego właścicielem i kontroluje się je albo... robią to inni.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? kottonshop dobre, kojarzy mi się z Coffe shop :) Wydaje mi się, że Marek nie wybierze bo jest samcze runo to samczy raj jest podobne.

 

Takie nowoczesne wśród zwierząt wymyśliłem:

 

uPuszka.pl, uFionusi.pl lub uBrajanka.pl

BrajanekNieMaJajek.pl

 

I pozostałe:

 

BogatySamiec.pl

SamczyDobrobyt.pl

DawajHajsNiePierdol.pl

NieDlaBiedakow.pl

SklepZMarżą1000procent.pl

TylkoDzisiajPromocja.pl

MocEnergiaKobietopedia.pl

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

 

Ja proponuję:

 

Niezbedniksamca.pl

 

I stworzyć wokół tego aurę produktów specjalnych, wartych swojej ceny (co jasne) i premium, także design sklepu bardziej premium, może mockupy opakowań, może opracowanie właśnie opakowań dla książek itd. 

 

Tak bym to widział osobiście.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.