Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę sklepu z produktami, czyli domenę. Cenne nagrody!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, wybrałem nazwę sklepu.

 

Było to dla mnie bardzo trudne, bo daliście naprawdę zajebiste domeny - niestety, większość już zajęta była.

 

Pierwszą nagrodę wygrywa - strefasamca.pl  proszę o znalazcę tej nazwy o napisanie tutaj.

 

Drugą i trzecią w wolnej chwili wybiorę.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.11.2019 o 14:11, Marek Kotoński napisał:

Bracia, wybrałem nazwę sklepu.

 

Było to dla mnie bardzo trudne, bo daliście naprawdę zajebiste domeny - niestety, większość już zajęta była.

 

Pierwszą nagrodę wygrywa - strefasamca.pl  proszę o znalazcę tej nazwy o napisanie tutaj.

 

Drugą i trzecią w wolnej chwili wybiorę.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

I co z moją nagrodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bogey napisał:

I co z moją nagrodą?

Przepraszam najmocniej, zamotany jestem ostatnio. Wybierz proszę i napisz tutaj jakie chcesz nagranie i jaki ebook, a ja Ci je wyślę na meil podany przy rejestracji.

 

Listę produktów znajdziesz tutaj: https://samczeruno.pl/sklep/

 

Osobiście polecam "Kobietopedię" i jako nagranie "modlitwę do przyjaciela Boga", uważam że są najlepsze, ale przejrzyj i wybierz co Ci się podoba.

 

No i dziękuję za fajną nazwę. Oby przyniosła powodzenie.

 

2 nagroda i 3 nagroda - wybrałem z ciężkim sercem, dałbym nagród więcej, prawie wszystkim, więc zdecydowało zacięcie i chęci do pomocy czyli ilość propozycji.

 

2 nagroda - @Feniks8x dziękuję za udział w konkursie i wybierz proszę (w wątku wpisz, nie na priv żeby później nikt nie mówił że ustawki itd.) dowolne nagranie ze sklepu, wyślę na meil rejestracyjny.

 

3 nagroda - @WysportowanyPrzystojny dzięki za udział, wybierz proszę dowolny ebook (oprócz poradników prawnych), wyślę go na meila.

 

-----------------------------------------------------------

 

 

Dziękuję wszystkim za udział bardzo serdecznie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cię! Super dzięki!

Nie spodziewałem się. Wchodzę po kilku dniach nieobecności na forum a tu taka super niespodzianka.

 

Fajnie Marku, że doceniłeś wkład. A wiecie, że właśnie dzisiaj mam urodziny? B)

Także wygrana z podwójną radością. :)

 

 @Marek Kotoński oczywiście, zgodnie z Twoim poleceniem, wybieram nagranie "Modlitwę do przyjaciela Boga". Wielkie dzięki!

Gratulacje pozostałym finalistom. ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 17:29, Marek Kotoński napisał:

 

Najlepsze nazwy pozajmowane pewnie 20 lat temu, od razu wszystko co dobre wykupywali na handel

A odkupić się nie da?

Skontaktować z wlaścicielem ile zaśpiewa.

 

Co prawda po konkursie ale mi jeszcze wpadło do głowy:

 

SkladnicaSamcerska.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.