Skocz do zawartości

"Porzucona" na portalu randkowym


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, starsipanowie napisał:

Nagle, ni z tego ni z owego, facet blokuje mnie po 4 miesiącach na badoo.

VS

16 godzin temu, starsipanowie napisał:

Przed poznaniem głównego bohatera, bezczelnie olałam innego sympatycznego człowieka po 2 tygodniach.

Mentalność większości kobiet. "Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy".

@starsipanowie Mogłaś napisać, że robisz tak samo, od razu. Nie trzeba by było, tego z ciebie wyciągać. Jednak odrobina szacunku z mojej strony, że miałaś odwagę, przyznać się choćby, do jednego takiego przypadku z wielu.

18 godzin temu, MalVina napisał:

Jesteś pełen empatii...

 

15 godzin temu, Izaa25 napisał:

Moja droga :) nie spodziewaj się na forum dla panów tego że ktoś Cię pożałuje.

@MalVina @Izaa25 Po powyższym wyjaśnieniu, że ona robi tak samo. Ciekawe czy padnie z waszych ust: "przepraszam, myliłam się, nie wiedziałam, że ona robi tak samo". 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 20:56, Mosze Black napisał:

Załóż sb męskie konto I popisz trochę z paniami to wtedy zobaczysz co to znaczy odrzucenie

Toś mi przypomniał nasz eksperyment z @Długowłosy sprzed paru lat na badoo na potrzeby forumowego tematu (często wisi na głównej jak by co). Akurat podmieniłem fotę na której wyglądałem na nieco zblazowanego i niemal natychmiast zacząłem dostawać propozycje głównie od jakichś młodocianych gejów, że może dam się przekonać bo np. zrobią mi takiego loda że nigdy nie zapomnę :D Generalnie bardzo miłe chłopaki i człowiek nie czuł się taki odrzucony :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina mylisz się. Nie czuję się głupio, bo nie zmieniam zdania w zależności od tego jak "wiater zawieje". Rozkochiwanie i potem olewanie jest karygodne. Koniec kropka.

 

Jedyne co to niestety zazyla swoją własną truciznę i zachowała się tak samo, więc dla mnie już nie ma kogo żałować. Ale zostaliśmy pierwszym wpisem wprowadzeni w błąd, więc nibu czemu ma mi być głupio i za co mam przepraszać? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 11:26, Morfeusz napisał:

Niezła wymówka, zamiast "przepraszam pomyliłam się, nie wiedziałam, że ona robi mężczyznom tak samo" :lol:

@MalVina Zrobiło się też głupio i siedzi cicho. :P

 

Robi to robi...jej sumienie i jej karma która wróciła.  Nie mam za co przepraszać bo nikogo nie obraziłam ani nawet nie drwiłam. Dziewczyna szukała jakiegoś pocieszenia więc faktem jest, że znalazłby je na forum kobiecym, a nie męskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 18:30, MalVina napisał:

czemu ma mi być głupio i za co mam przepraszać? ?

Służę wyjaśnieniem.

Kiedy okazało się, że @Morfeusz nie zareagował na płakusianie założycielki tematu w jedynie słuszny i dopuszczalny sposób (czyli nie rzucił się natychmiast do pocieszania łkającej niewiasty), pojawiło się święte oburzenie:

Cytat

Bo ciężko normalnie okazać współczucie kobiecie.

A potem jakieś gówniane przysrywanki:

Cytat

Jakieś przeniesienie, bo Ciebie olano na badoo też?

Cytat

od razu trzeba sie wyrzygac na kobietę za swoje niepowodzenia na portalach ? ulżyło? 

Możliwe, że wystosowanie przeprosin byłoby niezłym rozwiązaniem tej sytuacji.

Jeszcze lepszym pomysłem byłoby zrezygnowanie ze stosowania tego typu zagrań w przyszłych dyskusjach.

Na tym forum to raczej słabo działa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@starsipanowie, "witaj w prawdziwym męskim świecie, Neo" :) Z doświadczenia Ci rzeknę, że to boli i uwiera jedynie na początku negów. Szczególnie młodych. Podobnie jak dictum w stylu "jesteś brzydki". Ból szybko mija, ale wszystko zostaje w pamięci.

 

Tak wykuwa się męska psychika ze stali.


@Ważniak, @Morfeusz,chapeau bas.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina i @Izaa25 Brat @Xellos rozłożył kilka postów wyżej, wasze reakcje na czynniki pierwsze. Także nie muszę nic dodawać. 

W dniu 17.11.2019 o 00:25, Xellos napisał:

Kiedy okazało się, że @Morfeusz nie zareagował na płakusianie założycielki tematu w jedynie słuszny i dopuszczalny sposób (czyli nie rzucił się natychmiast do pocieszania łkającej niewiasty), pojawiło się święte oburzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.