Skocz do zawartości

Odwołanie romantycznego spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

To są stare jak świat zagrywki i gierki kobiet, masz się napalić jak żyd na cebulę a wtedy ona cmyk robi Cię w ciula.

To wszystko polega na tym, że baba w realu ma słabe powodzenie ale w necie zamieści jakieś podrasowane foty, jakiś kawałek nogi w rajstopkach albo kawałek cycka i już całe hordy napalonych Białych Rycerzy zaczynają włazić jej w dupe bez wazeliny, ona wie, że straci przy bliższym spotkaniu w realu więc jara się tym, ze frajerzy piszą i sie napalają a ona robi sobie z nich jajka - w realu ta zabawa by nie wyszła to tylko dzięki internetowi panie się dobrze bawią.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maninblack napisał:

2 razy odwołuje i to jest dla Ciebie normalne?

Rozumiem gdyby było słowo przepraszam,zrobię kolację,dostosuję się,aby ci to zrekompensować czy coś w tym stylu.

Z opisu wynika, że jest to bodajże dzień po dniu. Rzeczywiście mogło się coś stać. Ale to co proponujesz rzeczywiście byłoby fajne:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maninblack napisał:

 

@StillSprowokowanie spotkania myślisz że ma sens?Oddam w ten sposób tylko inicjatywę.

Propozycje z mojej strony nie wchodzą w grę.

Wiem, że nie do mnie pytanie, ale się wypowiem ?

Nie ma sensu. 

Ewidentnie dziewczyna pogrywa sobie z Tobą. Prawda jest taka, że gdyby jej na prawdę zależało to podporzadkowała by wszystko spotkaniu z Tobą. Takie zachowanie z jej strony świadczy o tym, że dla niej jesteś orbiterem, a nie nagrodą główną. Nie ma co wnikać w przyczyny, tak po prostu jest.

Zamknij temat i idź dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.