Skocz do zawartości

Związek z niepełnosprawną zaczyna mnie przerastać.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2019 o 00:44, sargon napisał:

to miej minimum odwagi rozstać się twarzą w twarz.

 

20 godzin temu, Dakota napisał:

Wyhoduj sobie jaja. Zakończ tą znajomość jak mężczyzna, w cztery oczy.

 

Co jest w tym "honorowego", żeby oglądać płacz, histerię, dostać w mordę, robić sceny w miejscu publicznym? Macie +50 do parametru męskość? Nagle tak bardzo wam zależy, żeby kobieta dobrze o was myślała po rozstaniu, kiedy na forum bezustannie wałkowane jest, że kobieta przeskoczy na inną gąłąź i kopnie cię w dupę bez mrugnięcia okiem i bez żadnych skrupułów? ps. jak ją rzucasz, to będziesz dla niej gnidą, wystarczy poczytać netkobiety. ;)

 

Dla mnie to element białorycerzenia. "honorowe pożegnanie" - dobre sobie.

 

Najlepiej kulturalnie poinformować o decyzji, telefonicznie, e-mailem, bądź nawet SMS-em. Dzięki temu druga strona też może przyjąć to z godnością zamiast przechodzić typowego cyrku rozstaniowego i to pewnie jeszcze in public. Ja tam wolałbym dostać kosza przez telefon. Nie widzę w tym niczego poniżającego. Jest to korzystne dla obu stron.

 

 

To tak na marginesie, bo wysyłanie niepełnosprawnej linka do tego tematu to jakaś żenada i trolling.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Januszek852 Przybywam na wezwanie i uprzejmie wyjaśniam.

"Zakończ tą znajomość jak mężczyzna, w cztery oczy." bo to jest słuszne i trudne. Pokonywanie trudności buduje charakter.

Ponieważ okazujemy w ten sposób szacunek drugiej osobie. Pokazujemy, że mimo nasze drogi się rozchodzą, wciąż doceniamy czas spędzony wcześniej.

Wciąż jest otwarty kanał komunikacyjny, jeśli obu stroną jednak zależy na relacji. Wciąż są w stanie ją naprawić. Jeśli nie, wyczyścić brudy, wyrzucić to, co nas boli.

 

Może jestem już "dziadkiem", pamiętam czasy "telefonów sąsiedzkich" i po prostu niegdyś się tak robiło. Bo nie było innego wyjścia.

Osobiście wolę spotkać się z partnerką. Pożegnać, podziękować za spędzony czas.

 

Jak ty byś się czuł, jakby twoja partnerka zakończyła związek przez sms'a? Pisząc, dziewczyny z xxx(wstaw serwis) tak mówią, albo w telegazecie było. Nóż się w kieszeni otwiera.

2 godziny temu, Januszek852 napisał:

Co jest w tym "honorowego", żeby oglądać płacz, histerię, dostać w mordę, robić sceny w miejscu publicznym?

To są konsekwencje twoich działań. Podejmuj decyzje, przyjmuj konsekwencje i nie żal się na nie. Patrz prosto w oczy temu, co zabijasz.

Podobno to ja nie posiadam, honoru czy godności.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Januszek852 napisał:

kiedy na forum bezustannie wałkowane jest, że kobieta przeskoczy na inną gąłąź i kopnie cię w dupę bez mrugnięcia okiem i bez żadnych skrupułów?

Gdzie tak jest napisane?

 

Czytanie ze 'zrozumkowaniem'?

 

Jest napisane POTENCJALNIE.

DODATKOWO jako opcja' że może'. 

 

Nie, że powinna i ma pewno to zrobi.

 

 

A wiesz czemu tak robią?

Obecnie faceci to pizdy(tak z 80%).

Jak chcesz się przekonać to stań w sklepie zbokowika i OBSERWÓJ jak dokonują wyborów.

.....CO BYŚ chciała?....

....może to albo to....

....jaki kolor Ci się podoba?...

 

Zazwyczaj młode parki dopiero po 5 przemaglowaniu wybiorą jakieś 'czypsyyy i bronka'.

ŻE.NU!....Aaaaa.

 

:)

 

 

 

 

36 minut temu, Bohun napisał:

Do temtu

....zaczynasz chWytać!....

BRAWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 20:00, Tornado napisał:

Jesteś obecnie w stanie STOPAMI rozpiąć guziki w bluzce dziewczyny?

 

ZAPEWNE NIE.

 

SĄ MATKI BEZ RĄK A DZIECI WYMAGAJĄ OPIEKI MIMO TO.

I RADZĄ SOBIE.

 

...szukanie wymówek to droga do nikąd....

 

 

 

 

Popieram w 100%, pamiętam jak mi babcia opowiadała, a straciła rękę w pracy, po wojnie, jak czuła się bezużyteczna, wyła z tego powodu i zamykała się sama w pokoju i uczyła się obierać jedną ręką ziemniaki itp. Jak ja już byłem na świecie, to pierogi lepiła szybciej niż ciotki, gołąbki też zawijała szybciej. Obiady, śniadania, wszystko to ogarniała jedną ręką, niekiedy szybciej i lepiej jak moja matka, siostra czy ja. Wszystko to kwestia chęci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałeś chłopie ciała. W taki sposób kogoś zostawić - wstyd. Sam zostałem rzucony przez wyrzucenie z Facebooka i SMS, dużo lepiej bym się czuł, gdyby nastąpiło to w kawiarni. Przynajmniej zostałoby wrażenie, że wspólny czas coś znaczył.  
 

Januszek, masz dużo racji w tym, że kobiety nie są honorowe i nie maja skrupułów, ale starajmy się być lepszymi od nich. Wymagajmy od siebie tego, czego one nie pojmują. 
Honor i odpowiedzialność to nie bialorycerzenie, tylko atrybuty prawdziwego mężczyzny. 

 

Zrywanie w cztery oczy buduje charakter, pomaga zmierzyć się z emocjami, które nas czasem przerastają, których się boimy. 
 

Sam raz zerwałem w rozmowie telefonicznej 6 lat temu, to był jeden z największych „dołów” jakie zaliczyłem, jako mężczyzna. Od tamtej pory nigdy czegoś takiego nie zrobiłem i chwała Bogu. 

Edytowane przez LSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 17:09, JuliuszSz napisał:

Seks uprawiamy tylko dla mnie, bo jak ona mówi potrzeb seksualnych nie ma i nikt jej nie podnieca, nigdy nie oglądała się za facetami na ulicy, nie potrafi ocenić który jest przystojny.

 

W dniu 14.11.2019 o 17:09, JuliuszSz napisał:

Jeszcze jeśli chodzi o jej osobowość, nie bez powodu siostra i znajoma nazywają ją androidem bądź też robotem.

Zanim doczytałem o rozstaniu chciałem napisać, że ona jest zamrożona na emocje, na pragnienie czegoś - bo jest to tak niedostępne. Lepiej nie czuć pożądania do fajnych mężczyzn niż marzyć o nich i czuć, że są niedostępni. To jest to samo co w przypadku bogatych korpo kobiet, które nie mogąc znaleźć prezesa czy jakiegoś dyrektora decydują się na bycie solo.

 

Nie wiem na ile to troll czy nie, ale jeśli nie to na pewno nie powinien wysyłać linku do forum i masz poczytaj sobie, ogarnij. Słabe to jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2019 o 17:21, Dakota napisał:

Jak ty byś się czuł, jakby twoja partnerka zakończyła związek przez sms'a

przecież napisałem. Byłbym wdzięczny.

 

W dniu 16.11.2019 o 17:21, Dakota napisał:

Patrz prosto w oczy temu, co zabijasz.

strasznie poetyczne. W rzeczywistości wygląda to tak, że dostajesz w ryj albo patrzysz na histerycznie płaczącą/krzyczącą kobietę, najczęściej w miejscu publicznym.


Strasznie honorowe, komuś to zafundować. Mi by zwyczajnie było żal takiej osoby i tego, co musi publicznie z siebie zrobić - i to tylko dlatego, że samiec "chciał czuć się jak mężczyzna honorowy".

 

 

 

widzisz, nie chcę się spierać bo ewidentnie się nie przekonamy ale dla mnie to klasyczny przykład przerostu formy nad treścią, tzn. przywiązywanie ogromnej uwagi do formy "złożenia wypowiedzenia" gdy tak naprawdę istotą tematu jest samo "wypowiedzenie", czyli to, że kogoś rzucasz - treść tego, co przekazujesz.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 17:09, JuliuszSz napisał:

I jej dziwnie podejście do związków czy seksu. Seks uprawiamy tylko dla mnie, bo jak ona mówi potrzeb seksualnych nie ma i nikt jej nie podnieca, nigdy nie oglądała się za facetami na ulicy, nie potrafi ocenić który jest przystojny.

Jesli chcesz zostac sfrustrowanym, rozgoryczonym facetem, ktory nie ma seksu, bliskosci, wali konia po kątach i najlepsze lata zycia zatruwa sobie nerwicą i depresją to śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2019 o 14:26, Januszek852 napisał:

Co jest w tym "honorowego",

No raczej nic.

To po prostu bycie przyzwoitym człowiekiem.

Może to za dużo na dzisiejsze czasy, gdzie każdy chowa się za telefonem.

 

W Szwecji dzieci nie przychodzą na pogrzeby rodziców.

No bo po co jakaś drama, publiczny smutek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.