Skocz do zawartości

Sexiest man alive 2019


Rekomendowane odpowiedzi

@tomekbat Hamm jest za "tatuśkowaty". Cavill z kolei, no według mnie, obiektywnie, najlepiej wyglądający facet. Jakiej formy zarostu nie miał by na paszczu, jakiej fryzury na głowie - pasuje mu idealnie. Hamm z kolei, gładko ogolony: czegoś mu brakuje, z długim zarostem: jak alkoholik na AA/lump, pasuje mu za to idealnie krótki zarost. W sumie to według mnie, z nim ta sama bajka co z Affleckiem, obu pasuje jedynie krótki, kilkudniowy zarost.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój typ, jeszcze ta azjatycka domieszka (dla mnie to zdecydowanie najbrzydsza rasa), wiec 6/10. ;)

2 godziny temu, dobryziomek napisał:

Jestem przystojniejszy. 

Prawda. :P

A tak w ogóle nie przypomina Ci kogoś? :D Bo mi jakoś się skojarzył z Twoim przyjacielem (D) - te miny, spojrzenie - to musi być jego daleki kuzyn. xD :lol:

52 minuty temu, ewelina napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania can yaman

Jest ok, ale dla mnie zbyt delikatna uroda, taki chłopięcy, ;) ale wiadomo, że każdy ma jakiś tam swój typ, gust... :)

 

52 minuty temu, Androgeniczna napisał:
53 minuty temu, ewelina napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania can yaman

Noooo ten ładny

Ladny - słowo klucz. ;) :P

    

 

A jeśli jesteśmy przy takim typie urody to seksowny i męski jest dla mnie ten... :P

 

d1c133682a118.png

 

84ae71a54046d.png

b1aa2cf4bb5b6.png

 

:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy widać azjatyckie korzenie choć rodzice czarni. Nie to jednak przykuło moja uwagę tylko to:

American singer, songwriter, producer, actor, theatre director and philanthropist. To jak skrzyżowanie JayZee, Harveya Weinsteina, Krystyny Jandy i George'a Sorosa.

Nic dziwnego, że jest najseksowniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.