Skocz do zawartości

Sexiest man alive 2019


Rekomendowane odpowiedzi

No homo, ale ja :D 

 

Ciekawe kogo wybiorą za 20 lat jak już takiego rzeczy odwalają, może najseksowniejszym mężczyzną zostanie... kobieta... i do tego czarna ofkors :D 

 

Chris Hemsworth albo Jason Momoa jak dla mnie mogli by wygrać.

 

Ja pierdole, piszę które chłopy są ładne :D 

 

Polecam wejść na filmweb, w profile jakichś przystojnych aktorów i poczytać jak kobiety się mentalnie masturbują.

Dobra. Nie polecam, ale dla zabawy można. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość z nas dożyje tych czasów, Gdy wzorcem męskości, kreowanym przez zachodnie media, będzie ten murzyn z różowymi ustami i włosami. 

Oczywiście wcześniej będący kobietą, po zmianie płci. 

cca1d258638c92d961214c8dd10423e3.jpg

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii black sexiest man alive dla mnie wygrywa ten pan:

 

A co do wyglądu. 

Gdyby Hendrix nie grał tak na gitarze, nie miał tych swoich kocich ruchów ani takiego głosu, to w życiu nie uznałabym go za interesujacego.

Sama fizjonomia jest dla mnie dwuwymiarowa i nie sprawi, że oczy mi się zaświecą, za mało.

Ale to co już się z nią "zrobi", gestykulacja, mimika, postawa czyli niejako cechy osobowościowe, wybijające przez te materię sprawiają, że mężczyzna może stać się interesujący. Atrakcyjność bardziej wiąże się z charyzmą niż z wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/13/2019 at 5:17 PM, Ewka said:

John Legend został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną 2019 roku.

Zgadzacie się z tym wyborem? Może tytuł powinien otrzymać ktoś inny? 

 

https://people.com/music/john-legend-sexiest-man-alive-2019-reveal/

 

Kogo Wy byście wytypowali do tego tytułu?

Nie moj typ. Ja lubie takich:

 

https://live.staticflickr.com/2405/1519976989_a138d00cac_b.jpg

 

Ale jesli juz mamy mowic o najseksowniejszym facecie na ziemi to uwazam, ze na ten moment to Tom Ellis, ten co gra Lucyfera. Chociaz dobrze by bylo, zeby w nastepnym sezonie zmyli mu ten makijaz oczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.