Skocz do zawartości

Warto kupić buty na podwyższeniu?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o butach, które dodają wzrost? Te akurat dodają aż 7 cm więc panowie, którzy jesteście niscy nie martwcie się jest wyjście z sytuacji.

Sam mam niewiele bo 178 a planuję zakup takich butów. Pytanie tylko czy są wygode.

 

https://faretti.pl/strona-glowna/52-283--buty-podwyzszajace-sportowe-carlo-7-cm.html#/26-rozmiar_buta-37

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 178 to dobry wzrost, wystarcza zwykle buty by cie wyciągnąć do 180. 

 

Panie wyglądają seksownie w szpilkach, my niekoniecznie w butach nieprzyzwoicie grubej podeszwie. 

 

Jak lubisz czuć się jak w przebraniu to spoko. Sam mam buty które spokojnie z 5cm podwyższają, ale to są buty zimowe i przeciwdeszczowe, czyli wiadomo do czego. Do ochrony przed śniegiem a nie kompleksami. 

 

Masz dobry wzrost jak Josh Brolin, aktor i samiec alfa. 

 

Jeśli geny Ci pozwalają to postaraj się grzywnę go góry czesać, to też wydłuża optycznie. 

Edytowane przez tomekbat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje syndrom "facet zaczyna sie od 180cm" ?

Zawsze powtarzam, wzrost nie ma znaczenia. No chyba ze facet jest karlem, musi szukac wtedy kobiety z podobna przypadloscia.

Ale i zdarzaly sie sytuacje, ze wzrost byl odwrotnie proporcjonalny do rozmiaru ?

Mam kumpla, ktory ma 165cm. Czyli strasznie malo.

A od wiekow mlodzienczych widzialem go w towarzystwie lasek. Nie oszukujmy sie, czesto wyzszych - wygladal jak ich mlodszy brat ? Ktokolwiek go zapytal, jak on to robi, zawsze odpowiadal "wzrost nie oznacza rozmiaru" ? nikt (z facetow) tego nie weryfikowal, ale sam fakt, co reprezentowal, mowi sam za siebie ?

Kobieta, co przyczepi sie o wzrost, potem przyczepi sie o zbyt duzy brzuch, potem o za mala klate. Takie trzeba od razu dyskwalifikowac!

Kobietom (niestety) wolno wypychac sobie cycki, uzupelniac tylek silikonem, albo stawac na obcasach. Taki swiat.

Facet, JEZELI ZAAKCEPTUJE SIEBIE, moze byc naturalnie brzydki, a wyniki osiagac lepsze od niejednego przystojniaka ?

Edytowane przez Maranzano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to nie wiem, nie wypowiem się, ale 178cm to nie jest niski wzrost, nie popadajmy w paranoję. Średnia mężczyzn w Polsce to 177cm. Rozumiem że ze 178cm możnaby się czuć nieco dziwnie w Holandii (sam się tam czułem nieswojo mimo mojego 187) czy w Alpach Dinarskich, ale u nas? Come on.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam buty podwyższające do garnituru. Chodzi głównie o to, żeby moja partnerka nie była wyższa ode mnie, kiedy założy wysokie obcasy. Między nami jest 10cm różnicy wzrostu, więc jak zakłada 13cm szczudła to ja wbijam się w buty +7cm. Wygodne nie są. Raz na kiedyć na oficjalną imprezę typu ą-ę-bułkę-przez-bibułkę to można wytrzymać, ale chodzić w tym na co dzień to bym nie chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.