Skocz do zawartości

Czego najbardziej obawiacie się w życiu?


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, czemu wy się starości boicie? To jest nieuchronne :D  Starość mi nie straszna, czeka to każdego, jednak najgorsza jest niedołężność z nią związana, a która niekoniecznie każdego złapie. Są ludzie wiekowi, którzy umysł mają bystry a i fizycznie są na chodzie. Nie wyobrażam sobie jednak takiego zdziecinnienia, demencji starczej, niedołężności, zmieniania się w takie, wymagające czyjejś opieki i uwagi, duże dziecko. To mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boje się ze nie bede mogła znalezc l wykonywać pracy, która sprawia mi przyjemność i skoncze w podrzędnej robocie, której bede nienawidzić. Co jest bardzo prawdopodobne, jak to wyglada u większości ludzi. 
 

2. Boje się samotności, ze nadejdzie taki kryzysowy moment gdy nie bede miała z kim się spotkać i pogadac. Może dlatego, ze nigdy nie byłam jakas towarzyska i mam mało bliskich znajomych. Już nieraz gdy miałam problemy i łapała mnie deprecha zostawalam na lodzie. 

 

3. No i jeszcze obawiam się, ze w przyszłości gdy bede już starsza bede żałować rzeczy których nie zrobiłam za młodu. Ze nie zwiedziłam wystarczająco dużo miejsc, ze nie wyjechałam z miasta którego nie cierpie. Ze nie potrafiłam w pewnych momentach zaryzykować. 

 

No to chyba wszystko 

Edytowane przez Lana07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączając oczywiste, że śmierci, kalectwa i chorób. Dodam do tego, że nie chcę umierać w pieluchach jak babcia i mama. :(

Bankructwa albo pracy po 10 godzin. Nie stworzenia jakiejś sztuki (np. teledysk) która będzie tak zajebista, że przetrwa próbę czasu. Dotkliwego pobicia. Brzydkiego zestarzenia się. :D Pomarcia bliskiej rodziny przed moją śmiercią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.