Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Helena K.

Czego najbardziej obawiacie się w życiu?

Recommended Posts

Ludzie, czemu wy się starości boicie? To jest nieuchronne :D  Starość mi nie straszna, czeka to każdego, jednak najgorsza jest niedołężność z nią związana, a która niekoniecznie każdego złapie. Są ludzie wiekowi, którzy umysł mają bystry a i fizycznie są na chodzie. Nie wyobrażam sobie jednak takiego zdziecinnienia, demencji starczej, niedołężności, zmieniania się w takie, wymagające czyjejś opieki i uwagi, duże dziecko. To mnie przeraża.

A ja boję się: 

1. Że będę żałować braku dzieci lub macierzyństwa (zależy co ostatecznie wybiorę)

2. Że dożyję 40 r.ż. 

3. Że już nigdy nie odpocznę

1. Boje się ze nie bede mogła znalezc l wykonywać pracy, która sprawia mi przyjemność i skoncze w podrzędnej robocie, której bede nienawidzić. Co jest bardzo prawdopodobne, jak to wyglada u większości ludzi. 

2. Boje się samotności, ze nadejdzie taki kryzysowy moment gdy nie bede miała z kim się spotkać i pogadac. Może dlatego, ze nigdy nie byłam jakas towarzyska i mam mało bliskich znajomych. Już nieraz gdy miałam problemy i łapała mnie deprecha zostawalam na lodzie. 

3. No i jeszcze obawiam się, ze w przyszłości gdy bede już starsza bede żałować rzeczy których nie zrobiłam za młodu. Ze nie zwiedziłam wystarczająco dużo miejsc, ze nie wyjechałam z miasta którego nie cierpie. Ze nie potrafiłam w pewnych momentach zaryzykować. 

No to chyba wszystko 

Edited by Lana07

1. By nie było wojny 

2. Dopisywało zdrowie 

3. Gospodarka w miarę funkcjonowała 

O resztę rzeczy sobie zadbam

Wyłączając oczywiste, że śmierci, kalectwa i chorób. Dodam do tego, że nie chcę umierać w pieluchach jak babcia i mama. :(

Bankructwa albo pracy po 10 godzin. Nie stworzenia jakiejś sztuki (np. teledysk) która będzie tak zajebista, że przetrwa próbę czasu. Dotkliwego pobicia. Brzydkiego zestarzenia się. :D Pomarcia bliskiej rodziny przed moją śmiercią.