Skocz do zawartości

Dziewczyna chce ale nie wypada...


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jak to rozegra, wystarczy dobrze udawać. Jak zobaczy, że już jej nie dotyka, bedzie siedział spokojnie na tylku i tylko normalnie sobie gadał to moim zdaniem sama za niedlugo bedzie się zastanawiać o co chodzi i sama zacznie inicjowac. Stara gra, jak mi się laska nudziła, bo miałem dość latania to po krótkim czasie ciszy same się odzywały. Trzeba odwrócić role. Chociaż też sobie przypominam, że miałem taka dziewczyne, która niby sama mnie dotykała co chwile, ale jak ja chiałem np ją gdzieś bardziej intymnie dotknać np cycki to już nie dawała. Strasznie wkoorwiająca sytuacja. Takie laski się powinno olać po paru spotkaniach, bo same nie wiedzą czego chcą.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda czasu na typiarę.

Albo jest jakaś psychiczna albo celowo gra pod dykrando psiapsiółek by miały potem bekę siedząc przy winku.

 

Zależy kto co lubi. Jak lubisz i masz czas @Młody98 na takie lale, które robią jakieś gierki, szopki, kombinacje to baw się w to.

Ja bym zagrał va bank, jak nie zadziała to paszła szukać innego frajera. Zero litości dla psychicznych kombinatorek.

 

Jak byłaby normalna na umyśle, to uczciwie już dawno wyznałaby, że jest dziewicą i dlatego się boi iść dalej. (o ile to jest powodem)

 

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.