Skocz do zawartości

Malowanie się dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku moja dziewczyna maluje się jak gdzieś wychodzimy bardziej oficjalnie. 

Tak na co dzień bez makijażu. 

Wiem, że w poprzednim związku malowała się codziennie...

Podoba mi się też bez makijażu. Jednak czy to problem, że teraz tak nie robi? Czy ja szukam kłopotu tam gdzie go nie ma?

  • Zdziwiony 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pillsxp Chciałem poznać opinie tutaj. Już wiem, że mam zluzowac i nie szukać problemu gdzie go nie ma. Czasem zimny prysznic się przydaje jak ktoś spojrzy z boku. Chociaż temat stworzyłem i spaniowałem niepotrzebnie..

@StillŻeby być precyzyjnym biorę prysznic raz a nawet dwa razy dziennie.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy.

1. Jak długo jesteście razem.

2. czy wcześniej się malowała, czy nie malowanie się jest związane z inną zmianą zachowań

3. Jeśli wie, że wolisz żeby się nie malowała (a ma ok cerę i wygląd), może robi to dla Ciebie.

....albo może ma wyjebane bo okres miodowy minął ;)

 

Tak naprawdę istotne są zmiany zachowań i zwyczajów, im więcej tym bardziej możliwe że coś nie gra, albo się zmienia w zwiazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi nie widzę związku z moim tematem to co napisałeś bo nic to nie wnosi z tym mi nie pomogles Panie kolego :) Można dopisać wiele rzeczy czy wcześniej np. myła zęby, goliła swoja szparkę.

Doceniam..W poprzednim związku miała wacka zamiast pusi, z tencza byles blisko:)

Napisałem wyraźnie na górze, że już skumałem temat bardziej i niepotrzebnie spanikowalem  :)

@sargon rzeczywiście mamy zmiany na lepsze i to będzie punkt 3 co stosuje specjalną kurację na twarz by zniwelować niedoskonałości (dosłownie kilka na policzkach), a była u dermatologa i regularnie je wsmarowuje dodatkowo pilnuje co je, aby nie wyskoczył syfek na twarzy. Lubię bardziej bez makijażu. Krótko jesteśmy razem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył, bo wtedy malowała się ciągle, bo szukała kogoś nowego, była na wylocie. I w jej mniemaniu zwiększała szanse na znalezienie kogoś nowego będąc ciągle umalowana ( w gotowości). 

A tak na serio, weź się za jakąś robotę, anie kminisz takie pierdoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko @nowy00, przepraszam. Miałem na myśli, żebyś nie porównywał się z jej byłym ani specjalnie nie przejmował tym, jak ona przedstawia poprzednią relację. Weź też pod uwagę, że ona może zwyczajnie robić Ci shittesty i opowiadać niestworzone rzeczy. Albo mogła zwyczajnie mieć większe problemy skórne, niż dzisiaj i próbowała je maskować.

 

A tym wackiem to mnie nieźle rozbawiłeś :)

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi bo wiesz nie ma sensu wchodzić w dyskusję skoro ja już zczailem, że u mnie niepotrzebna spina...:)

Zgadzam się, że to mogą być shittesty(manipulacje) i te babskie teksty...Teraz twoja wypowiedź mi więcej mi pomogła. Po prostu przyda mi się luz. Zero porównywania sie i mniej przejmowania.

Udalo się rozbawić, dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z taką. Na co dzień naturalna, od święta (wesele itp.) trochę podpicowana. Skoro wie, że lubisz naturalne piękno (mówiłeś jej to?), to się ciesz. Gorzej jak jest w drugą, co przerabiałem, "jesteś młoda ładna po co ciągle tapeta? No bo ja tak lubię ... . A dla kogo ta tapeta skoro ja nie lubię?". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Trzeba by zadać sobie 3 pytania:

  1. Czy ona lubi się malować?
  2. Czy w wcześniejszej fazie związku, malowała się regularnie?
  3. Czy wspominałeś jej, że pięknie wygląda bez makijażu/wolisz ją nieumalowaną?

Być może szuka walidacji. Jak tak, to świetnie.

Może, czuje, że już cię ma, i nie musi się starać. To nie za bardzo.

Odpowiedz na pytania, to nie będziemy wróżyć z fusów.

Edytowane przez Dakota
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Orybazylubię ja naturalna. Ubiera się wyzywajaco. Nowe staniki, majteczki i Ciuszek kuszący zakupi.

@Dakota

Co do 2 Mówiła, że codziennie malowała się, ale czy to prawda...Myślę, że nie kłamała. 

1 każda kobieta lUbi się malować ona może też 

3tak mówiłem bo o to pytała. Powiedziałem, że lubię ją naturalna. Chociaż powiem jest seksi pomalowana. Naturalnie mi się podoba i pomalowana także. 

Co to oznacza o tej walidacji? Nie ma mnie chociaz wiadome, ze chciala by tak bylo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Jeśli, widzisz że nadal angażuje się w związek. Ubiera wyzywająco na spotkania z tobą. To wszystko jest jak należy. Zwłaszcza że przekazałeś jej swoje preferencje.

"Walidacja" https://en.wikipedia.org/wiki/Normative_social_influence

Stara się potwierdzić, że jest taka, jaką chciałbyś aby była. Znaczy że "ściga" ciebie. Szuka u ciebie uznania. Gratulacje.

 

PS

Większość kobiet się maluje. Jest grupa która używa makeup'u z okazji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.