Skocz do zawartości

Malowanie się dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

@nowy00 ale co, do spania też się malowała? :D

 

może po prostu z tego wyrosła i nabrała pewności siebie? Może przy Tobie czuje się bardziej komfortowo?

Btw na mojej ostatniej ex nigdy nie widziałem miligrama makeup'u. Inne stosowały nagminnie. Jeszcze inne od czasu do czasu. Jeśli miałbym stawiać jakieś hipotezy na bazie osobistych doświadczeń, to zależne głównie od poziomu pewności siebie, od samooceny w sferze wyglądu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota oo dzięki za link do Wikipedii dla mnie coś nowego. Tak ubiera się lepiej chociaż jak wiadomo cały czas jakby to powiedzieć oczy dookoła głowy. Myślę, że szuka u mnie uznania bo o pewnych sprawach jej coś powiem raz i później się stosuje.

Dużo właśnie kobiet się maluje, więcej jest takich co używa tzw "tapety"

Nie dowiem się czy mówi prawdę od kiedy się maluje od 18nastki jak skończyła...Później dermatolog i niby jej nie pozwolił bo maści ma brać i lepiej zadziałaja. 

Tak podpytalem to lubi się malować, ale już jej się nie chce bo to zajmuje więcej czasu. Taka sprawa po tym co tu piszecie - pomalowana była jedynie jak gdzieś szliśmy na impreze w większym gronie z 2 czy 3 razy - dla mnie tak specjalnie ssam na sam nie. Powiedzialem jej o tym zreszta. Ze dla mnie tez moze czasem. Nie rozstrzasac tego i wyluzowac? Bo troche jakbym sie nakrecal. Chociaz wyzywajaco potrafi sie ubrac.

@letohaha co do spania to tak się nie wglebialem-ale z rana tak się malowała z tego co wiem. Oo dobry trop bo moze rzeczywiście tak z jej słów i zachowania może wynikać, ze bardziej sie komfortowo ze mna czuje i bez makijażu taka naturalna też ładna jest. Mogla z tego wyrosnąć...A ja tutaj się czepiam i robię burze w szklance wody niepotrzebnie yh

Uważacie po tym co już napisałem jestem zachowuje się jak stary pierdola czy mogę mieć wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nowy00 napisał:

Nie maluje się dla tego funfla oni się widza raz na 4miesiące, raz na 3 miesiące :)

Z czym narcyza @Bohun możesz jaśniej bracie?

Ano kręcisz coś bracie, a to ona się widzi z nim raz na dwa tygodnie, potem raz na miesiąc, teraz raz na 3-4 miesiące - racjonalizujesz sobie jakieś głupoty...

A dla czego Ona narcyza, a Ty i z jej "wyjontkowy" kolega jesteście orbiterami względem siebie to sobie doczytaj :(

P.S.

Zaczekaj aż to Ty będziesz tym wspaniałym koleżka z przedszkola wobec innego i tyle..(to przenośnia jakby  nie było)

 

Powiem dosadnie, czy Ty chłopie nie widzisz że wisisz na orbicie, pasuje Ci to ?

Pozdo

 

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohunnie widują się często :) Wtedy byliśmy razem na imprezie i wtedy spotkanie było no. Nie wiszę na orbicie z tej relacji tak nie jest po prostu :) Chociaż mogę się mylić haha Wiszenie na orbicie nie jest dla mnie. Po prostu ograniczyła kontakt z innymi kolegami i tyle. Przecież wyczuwam, że aż tak bardzo nie leci w kulki no :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.