Skocz do zawartości

Patologiczne spermiarstwo, czyli dlaczego kobiety są jakie są.


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rnext napisał:

Ale dlaczego mnie o to pytasz? ;) 

Sprawdzam czy Ty myślisz, tak jak ja myślę, na ten jakże filozoficzny problem, co do którego mam lekkie wątpliwości czy występuje ;) 

Nie chcę przez to powiedzieć, że on jest lub że go nie ma a jedynie dopuszczam jego prawdopodobieństwo :D

 

Nie, ja Ci @Rnext nie patrzę w avatar. Naprawdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? no więc raczej nie - jest zupełnie tak samo jak u ludzi ;) 

Tylko o wiele bardziej uważny (tak to ujmę) jest kontakt, poszukiwanie mocnych stron, obserwowanie zdolności i edukacja od dziecka. Trochę inaczej się dzieci że tak powiem - prowadzi. 

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Nie, ja Ci @Rnext nie patrzę w avatar. Naprawdę

Ja w zasadzie jestem technicznie gojem ;) a konwertować się nie zamierzam. Chociaż w świetle izraelskiego prawa, dostał bym obywatelstwo z automatu :D A potem pewnie też z automatu ale na Wzgórzach Golan ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, azagoth napisał:

Generalnie robienie czegokolwiek pod kobiety mija się z celem. Moja rada - walić spermiarzy i księżniczki.

Mówisz sobie: "teraz, kurwa, JA!" i jedziesz - rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny i zawodowy. Ciśniesz, koncentrujesz się na sobie i nie zwracasz uwagi na kobiety. Po jakimś czasie same przyjdą - najpierw największe szony a potem te bardziej wartościowe.

Jeśli zechcesz to sobie jakąś wartościową kobietę znajdziesz, jeśli wybierzesz być sam to też dobrze (ja tak wybrałem). Ważne, żeby dokonać wyboru świadomie a nie z powodu parcia hormonalnego.

Dokładnie. Sam tak miałem u siebie. "Zamknięcie się w sobie", rozwój, praktyka a później wychodziło się przypuśćmy na jakieś spotkanie i mnóstwo pytań z takim zaciekawieniem. Co się zmieniło? Tak dawno się nie widzieliśmy! Wow… Ty taki siaki i owaki. Nawet zdarzyło mi się, że dupa była taka mokra i paplała takie głupoty z wrażenia, że jestem wręcz idealny, taki oczytany ojejuuu. I nawet nie wiecie jak wtedy u mnie straciła, że była taka łatwa po tym jak sprzedałem jej odrobinę relacji ze swojego życia. Cenna lekcja :D I jak już jesteśmy przy tym temacie to sprawdziła się metoda, którą kiedyś tutaj przeczytałem na forum. Nie wylądowałem z nią w łóżku a teraz dzięki temu zbieram plony, bo ma fajne koleżanki i zawsze mnie dobrze sprzeda :> hehe :D

 

A swoją drogą... właśnie takie okresy gdzie jestem tylko sam dla siebie uwielbiam najbardziej. Tak jak napisałeś @azagoth - "teraz, kurwa, JA!".

 

Uzupełniając jeszcze temat:

Cytat

Dlatego warto polubić samego siebie, bo gdy ktoś Cię odrzuca, to myślisz sobie " trudno, jeszcze mam siebie”

Cytat

Jesteś szczęśliwy? Twoja dusza sama pcha Cię ku szczęściu, kobiety widząc Twoją zabójczą pewność siebie, uśmiech na gębie same będą do Ciebie lgnąć. Twoja charyzma będzie za Tobą pociągać ludzi. Zaczniesz się wyróżniać, bo Ty jeden zrozumiałeś, że tak naprawdę to wszystko to jedna, wielka iluzja, a naszym zadaniem jest dobra zabawa i bycie szczęśliwym. Znasz reguły gry. Nie jesteś zależny od niczego. Od otoczenia, kobiet i innych rzeczy. Graj w nią, baw się i korzystaj mądrze!

 

Po swoje, bracia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.