Skocz do zawartości

Kontakt po pierwszym spotkaniu


kartoszki69

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kartoszki69 napisał:

Pisało się tak fajnie że sama zapraszała mnie od razu do siebie

Ona jest na etapie kutang karuzeli. Na Tinderze szuka nowych bolców, jak 99% kobiet tam. 

Nie skorzystałeś, przybiałorcerzyłeś. Na 99% ma już 3 innych, umówionych na spotkania u niej, w najbliższych dniach. Miałeś swoje 5 minut, nie wykorzystałeś, trudno - next. 

DIX3SKqVoAAPy4R.jpg

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Esmeron napisał:

Zadzwonisz od razu, albo 1 dnia po spotkaniu- desperat. 

2 dnia zacznie się niepokoić i szarpać "może mu się nie spodobałam, może źle wyglądam, co się nie podoba we mnie?" 

3 dzień jest najlepszy. Bo panna dostaje szału z niepewności, ale jeszcze sobie nie zracjonalizowała j nie skreśliła. A Ty pokazujesz że w sumie jesteś zainteresowany ale masz swoje sprawy i nie wbijasz jej na piedestał. 

Ewentualnie juz o nas nie pamieta bo miała w międzyczasie 4 randki z innymi typami :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Garrett napisał:

bo miała w międzyczasie 4 randki z innymi typami :P

Nie koniecznie nawet randki, po prostu rżnięcie, jeżeli była nakręcona. Inni nie spękali, gdy zaprosiła ich od razu do siebie. 

@kartoszki69 Ty ją nakręciłeś pisaniem, inny już zaspokoił, skoro Ty nie chciałeś i po problemie.

Posłuchaj od 4 minuty.

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kartoszki69 napisał:

Czytam wasze posty i widzę, że z zawsze z wyboru Dobra/Zła

Bo Red Pill jest skrajny głównie czarno biały, a życie przedstawia szereg innych barw i mieszanek. Niektórzy naczytali się za dużo Red pillowych rzeczy i przydałby im się mały odwyk ?

A Ty po prostu odpowiedz sobie czego tak naprawdę oczekujesz od takich relacji i sprawdzaj co dla Ciebie działa w realu. Nie miałeś obowiązku jechać do niej i jej bzykać na pierwszym spotkaniu. Po prostu ona wyobrażała sobie inaczej znajomość niż Ty i trzeba uderzać może w inny target.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kartoszki69 napisał:

wybieracie tą negatywną wersję jeśli chodzi o kobiety.

"Ona była inna niż wszystkie." 

Atrakcyjna samica z Tindera, która po wymianie kilku zdań zaprasza od razu do siebie. Zapewne chciała z Tobą czytać Biblię. ;)

Zaprosiła tak tylko Ciebie, bo jesteś taki wyjątkowy, z pośród setki innych gości, z którymi pisała. ;) 

O ile to nie trolling, to zbroja pięknie lśni. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Garrett napisał:

Ewentualnie juz o nas nie pamieta bo miała w międzyczasie 4 randki z innymi typami :P

Wtedy wzruszenie ramionami i olewka. Po co mi taka typiara? 

 

Zresztą ja to pisałem raczej pod kątem bardziej klasycznego modelu. Poznaję atrakcyjną kobietę w realu, klimat jest, gadka się klei i umawiamy się na spotkanie. 

 

Nigdy nie korzystałem z takich internetowych serwisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BrightStar napisał:

Bo Red Pill jest skrajny głównie czarno biały, a życie przedstawia szereg innych barw i mieszanek. Niektórzy naczytali się za dużo Red pillowych rzeczy i przydałby im się mały odwyk ?

A co z ludźmi którzy przeszli swoje i mają takie a nie inne doświadczenie? "To zła kobieta była"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMorda napisał:

A co z ludźmi którzy przeszli swoje i mają takie a nie inne doświadczenie? "To zła kobieta była"?

Mordo są i tacy ale też są i tacy, którzy nie mieli najgorszych doświadczeń z kobietami i są też tacy którzy mieli zajebiste i nie byli to Chadzi z kwadratowymi szczękami xD . Problem w tym, że Red Pill nakłada filtr że wszystkie są takie same i kończy się zawsze tak samo, co dla młodego człowieka bez doświadczenia, może być bardzo krzywdzące. Red Pill obnaża pewne kobiece mechanizmy i zwraca na nie uwagę co jest cenne, aczkolwiek wrzuca wszystkich i wszystko do jednego worka upraszczając rzeczywistość, jak w wypadku każdej ideologii zresztą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam czepiacie się tego tindera ja uważam ze instagram to większe kurestwo bo nie jest taki bezpośredni niektóre łaski maja takie ego ze nie założą sobie tindera bo wyjdą na desperatki , przez to robią selfie i zdjęcia przed lustrami na instagramie ze niby pokazuje jak dziś wyglada itp miłego dnia życzy itp . Tak moja była robi teraz  po rozstaniu ze mną . Małe miasto mało rycerzy szuka kogoś z zewnątrz mówię wam istny cyrk jak się wystawia !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kartoszki69 napisał:

Wiesz, sama zapronowala na początku łyche u siebie w domu więc myślałem że ma ochotę na picie

A potem jak by się w domu rozebrała i powiedziała "bierz co chcesz," to wziąłbyś telewizor? :D

 

Dobra, żarty na bok: nie możesz brać słów kobiety dosłownie, musisz filtrować. 

 

Np: zapraszam na whisky do mnie

Slowo klucz to nie whisky tylko DO MNIE.

 

A baba nie po to Cię zaprasza żebyś wychlał jej whisky w domu tylko żebyś ją np. wyruchał.

Chlać może sama, sama się natomiast nie wyrucha.

 

Ot taka uwaga od teoretyka.

2 godziny temu, kartoszki69 napisał:

Zwracam tylko uwagę, że raczej żadna pozytywna wersja nie miała tu miejsca ;)

Czytaj dalej, różne tematy, nie za szybko wnioskuj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie pierdołami dupy nie zawracać ale Wasze niedojebanie mnie strasznie motywuje żeby coś napisać.

 

Po pierwsze primo TO TYP DAŁ DUPY - i nie wiecie kurwa czy laska szuka bolca czy szuka normalnego faceta z jajami czy go sprawdza i w ogóle jakie ma intencje bo przeczytaliście jedną książkę i staliście się władcami umyslów kurwa.

 

Jakiś czas temu sam byłem przerażony kurestwem na tinderze ale.....od tego czasu poznałem całkowity przekrój kobiet na tejże patoapce i podam jeden najbardziej istotny przykład:

 

- Dziewczyna młodsza ode mnie kilka lat, na stanowisku, samowystarczalna aż nadto, inteligentna, ładna - specjalnie facet jej do szczęścia nie potrzebny.

 

Na moje pytanie dlaczego jest sama odpowiedziała konkretnie: Bo jak widzę facetów dookoła to za chuja żadnemu z nich nie powierzyłabym swojego życia.

 

Już nawet nie chcę mi się odpowiadać stulejom które zaraz stwierdzą że laska napewno nie wiadomo co robiła i teraz udaje i w ogóle takie pierdolenie....

 

Reasumując ta panna też mogła po prostu szukać kogoś "konkretnego" i z jajami i nie musi to oznaczać chuj wie czego.

 

Aczkolwiek podejrzewam że mentalności ludzi niedowartościowanych nie zmienię. 

 

 

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdamGdynia napisał:

Wasze niedojebanie 

 

5 minut temu, AdamGdynia napisał:

bo przeczytaliście jedną książkę i staliście się władcami umyslów kurwa.

 No to ładnie oceniles braci z forum, wrzucając wszystkich do jednego worka.

Szacun?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kartoszki69 napisał:

Czytam wasze posty i widzę, że z zawsze z wyboru Dobra/Zła,  wybieracie tą negatywną wersję jeśli chodzi o kobiety.

Przepraszam, nie rozumiem. Panna Cię zaprasza do siebie na seks i to jest ta negatywna wersja kobiety? Wiesz co... jakby Ci nie popuściła, to byś myślał: "co za s...a, nie dała". Chłopie ogarnij się, bo marnie skończysz, jeśli chodzi o obcowanie z płcią. Nawet tą przeciwną :D. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TheShy napisał:

Przepraszam, nie rozumiem. Panna Cię zaprasza do siebie na seks i to jest ta negatywna wersja kobiety? Wiesz co... jakby Ci nie popuściła, to byś myślał: "co za s...a, nie dała". Chłopie ogarnij się, bo marnie skończysz, jeśli chodzi o obcowanie z płcią. Nawet tą przeciwną :D. 

W ogóle nie ogarniam tego negatywnego oceniania lasek co dały na pierwszym spotkaniu.

 

Każdą moją LTR bzykałem na pierwszym spotkaniu i to rzecz normalna - albo laskę kręcisz i vice versa albo nie. Takie podchody tygodniami żeby trafić między nogi są dla mnie komiczne bo to znaczy że ni chuja nic nie iskrzy i długo planowo nawet jak się coś uda to niewiele dla tej panny znaczysz.

7 minut temu, MMorda napisał:

@AdamGdynia Mówisz że na patoapce znalazłeś ogarniętą laske? Czy to jedno drugiemu nie zaprzecza? 

a Ty się będziesz czepiał każdego słowa jak baba? - tak apka jest patologią, aczkolwiek można trafić fajną dziewczynę. Nie wiem co próbujesz uskutecznić.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, AdamGdynia napisał:

Wasze niedojebanie

Odezwał się wzór męskości i życiowego ogarnięcia. Samiec alfa :D ucz nas mistrzu!

19 minut temu, AdamGdynia napisał:

Już nawet nie chcę mi się odpowiadać stulejom

Wszędzie sami stulejarze i incele. Weź ty się ogarnij co? Ktoś ma inne zdanie i już inwektywy pod adresem nomen omen całej społeczności.

Co do jednego masz rację, niektórzy wyciągają daleko idące wnioski mając wyjątkowo ograniczone informacje. Prawdą jest, że koleś odrzucił zaproszenie od laski no to laska stwierdziła, że ma to w dupie i tyle.
Nie ma co dorabiać do tego filozofii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.