Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Okazało się, że jedna z moich partnerek jest sadystką seksualną(tak, ona).

Rozmawiałem z nią o tym. Była zdziwiona "diagnozą". Jednak przyznała, że to ją kręci.

Sadyzm bierny: "sadysta tego rodzaju świadomie odmawia podczas zbliżenia spełniania oczekiwań partnera/partnerki, pozostawiając ją/go nieusatysfakcjonowanego i z poczuciem rozczarowania oraz dyskomfortu".

Poprawiłem ramę, tymczasowo ukróciłem tendencje. Czasem pozwalam jej,mnie trochę pomęczyć. Gdy nie mamy dużo czasu(quicke), lub przed odebraniem "nagrody".

Spotkaliście się z takim schorzeniem? Jakie są wasze historie, z takich spotkań? Powinienem uciekać, zanim mnie zdeprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie schorzenie :D Jak dla mnie nie jest do dziwniejsze niż np. goście posuwający drzewa (dendrofilia).

 

Wydaje mi się, że mogłem mieć do czynienia z jednym takim przypadkiem, ale nie rozmawialiśmy o tym nigdy, a relacja nie trwała zbyt długo, więc to tylko moje gdybanie. Panna była straszliwie bierna w łóżku, lubiła dostawać srogi łomot (daleko posunięty masochizm), ale czasem miała takie zagrywki, że "tu nie" albo "a na to to poczekaj". Do dziś nie wiem, co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, leto napisał:

To nie schorzenie :D Jak dla mnie nie jest do dziwniejsze niż np. goście posuwający drzewa (dendrofilia).

 

Wydaje mi się, że mogłem mieć do czynienia z jednym takim przypadkiem, ale nie rozmawialiśmy o tym nigdy, a relacja nie trwała zbyt długo, więc to tylko moje gdybanie. Panna była straszliwie bierna w łóżku, lubiła dostawać srogi łomot (daleko posunięty masochizm), ale czasem miała takie zagrywki, że "tu nie" albo "a na to to poczekaj". Do dziś nie wiem, co o tym myśleć.

CHOOORE , pewnie jej ociec do wanny wchodził, ja bym takie kobietki omijał szerokim łukiem bo nie mam natury uległej i w ogóle po co z jakimiś chorymi psychicznie się spotykać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas Nie umiem pisać tak ładnie o seksie jak siostra @Eleanor.

Wyobraź sobie sukkuba. Kusi cię, obiecuje ci przyjemność. Po czym ci jej nie dostarcza.

Zaczynała cię całować, gładzić, rozgrzewać. Ruszać całym ciałem. Patrzy ci prosto w oczy, widząc jak zaczynasz nabierać ochoty. Wyczuła że jestem impulsywny, że walczę żeby się na nią nie rzucić. Nie skrzywdzić.

Drażni cię słowami. Pobudza wyobraźnie. Wiedząc że za parę minut wyjdzie, nie spełniając obietnicy(raz się zdziwiła?).

W sztuce oralnej, było podobnie. Budowała napięcie, pożądanie. Gdy jesteś blisko, przerywa. Gładzi dłonią. Patrzy ci w oczy, obserwując się jak kot wróbla. Pyta się, głosem zabawy z dzieckiem. "Chciałbyś więcej? Taakk? Wiem że byś chciał." Uśmiechając się zawadiacko.

Demon, Sukkub.

 

@Ramaja Awantura Też jestem typem dominującym. Bywam impulsywny. Gwałtowny. Pełen agresji, przemocy. Ona wykorzystywała to przeciw mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dakota napisał:

@Kleofas Nie umiem pisać tak ładnie o seksie jak siostra @Eleanor.

Wyobraź sobie sukkuba. Kusi cię, obiecuje ci przyjemność. Po czym ci jej nie dostarcza.

Zaczynała cię całować, gładzić, rozgrzewać. Ruszać całym ciałem. Patrzy ci prosto w oczy, widząc jak zaczynasz nabierać ochoty. Wyczuła że jestem impulsywny, że walczę żeby się na nią nie rzucić. Nie skrzywdzić.

Drażni cię słowami. Pobudza wyobraźnie. Wiedząc że za parę minut wyjdzie, nie spełniając obietnicy(raz się zdziwiła?).

W sztuce oralnej, było podobnie. Budowała napięcie, pożądanie. Gdy jesteś blisko, przerywa. Gładzi dłonią. Patrzy ci w oczy, obserwując się jak kot wróbla. Pyta się, głosem zabawy z dzieckiem. "Chciałbyś więcej? Taakk? Wiem że byś chciał." Uśmiechając się zawadiacko.

Demon, Sukkub.

 

@Ramaja Awantura Też jestem typem dominującym. Bywam impulsywny. Gwałtowny. Pełen agresji, przemocy. Ona wykorzystywała to przeciw mnie.

uciekać jak najdalej, laska może mieć skłonności psychopatyczne, kompleksy itp. Jeżeli w takich chwilach potrafi się opanować i zachować chłodny dystans to ma coś z głową... mężczyzna nie jest stworzony do uległości i mówi to gość który był długi czas "za dobry i miły" i mnie to niszczyło bardzo..

taka kobieta cię zniszczy dla własnego podbudowania ego, taka osoba nie jest zdrowa dla nas. 

Lwu jak wyrwiesz kły i pazury nadal jest gotowy do tego by się na ciebie rzucić. Bo on ma to w SERCU w duszy i nic u niego tego nie wypleni...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kokietka, a nie jakiś tam sadysta seksualny. Następnym razem @Dakota jak ona zacznie sobie pogrywać, narobi Ci smaka i nagle przerwie, wyciągnij przy niej bazooke i na jej oczach zacznij ją polerować, a po wszystkim podziękuj jej i powiedz, że z nią takiej salwy to jeszcze nie miałeś, hehe.

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cortazar napisał:

Jak dla mnie to zwykłe gierki mające na celu rozkochanie cię. Nie dorabiaj sobie jakichś wyszukanych ideologii.

Nie znasz jej. Ona jest inna(?), w złym znaczeniu tego słowa, jak popsuta lalka(proszę o cytowanie całości). W ADHD też nie wierzyłem, aż ją spotkałem.

 

Dziękuje bracia @Cortazar i @lxdead za porady. Jednak kompletnie zbędne. Jak pisałem "Poprawiłem ramę, tymczasowo ukróciłem tendencje." Inną metodą, spodobała jej się.

 

@karhu Tyle że temat jest o Sadyzm Bierny: Spotkaliście się z takim schorzeniem? Jakie są wasze historie, z takich spotkań?. Nie wiem czemu sądzisz, że został wyczerpany.

 

Może tworzę o niej osobny temat. Jest "ciekawie". Ranimy siebie wzajemnie. Zrywamy z sobą(2:1 dla niej), po czym ona wraca po więcej.

W internetach ostrzegali "Don't fuck crazy".

 

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Dakota said:

Drażni cię słowami. Pobudza wyobraźnie. Wiedząc że za parę minut wyjdzie, nie spełniając obietnicy(raz się zdziwiła?).

W sztuce oralnej, było podobnie. Budowała napięcie, pożądanie. Gdy jesteś blisko, przerywa. Gładzi dłonią. Patrzy ci w oczy, obserwując się jak kot wróbla. Pyta się, głosem zabawy z dzieckiem. "Chciałbyś więcej? Taakk? Wiem że byś chciał." Uśmiechając się zawadiacko.

Przynajmniej ma wyobraźnie. Kiedyś trafiłem na laskę, która po prostu się rozebrała i położyła na wznak czekając jak ją posunę. To jest dopiero nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Dakota said:

Zrywamy z sobą(2:1 dla niej), po czym ona wraca po więcej.

Miałem to samo ze wspomnianą przeze mnie wyżej panną.

7 hours ago, Dakota said:

Ranimy siebie wzajemnie.

Miałem to samo, dopiero ze 2mc temu mi się wygoiły ostatnie szramy :P

7 hours ago, Dakota said:

W internetach ostrzegali "Don't fuck crazy".

O to to to.

 

Może to ta sama kobieta? xddddd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.