Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Zmagam się ostatnio z bardzo kiepskim stanem. Jest to coś co nie daje mi spać po nocach. A gdy zasne mam dziwne erotczne sny. Wiem, że to jest spowodowane brakiem realcji. Ale może ktoś miał podobny przypadek i jakoś to ogarnąl. Od dłuższego czasu, chodze ciagle napalona. Masturbuje się kilka raz dziennie ale nie czuje ulgi. Nie czuje spelnienia. Prosze pomożcie. Co mam robic... wysiadam 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z perspektywy osoby o dużym libido, która od ponad 4 lat nie uprawia seksu - z czasem jest lepiej. Co pomaga? Brak wolnego czasu, grafik napchany do granic, nie ma czasu się wtedy skupiać na sygnałach z ciała. 

Jeślu nie masz jak wykonać powyższe lub nie działa - spróbuj zabawek :) polecam np wibrator podwójny, żeby wchodzil i z przodu i z tyłu, fajne wrażenia. Można osiągnąć kilka orgazmów na raz. Daje tez uczucie calkowitego wypełnienia. Może tego też ci brakuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MalVina napisał:

Jeślu nie masz jak wykonać powyższe lub nie działa - spróbuj zabawek :) polecam np wibrator podwójny, żeby wchodzil i z przodu i z tyłu, fajne wrażenia.

Próbowalam. Jest ok ale za pół godziny znów czuje ciśnienie. Masakra

5 minut temu, Still napisał:

Znajdź sobie chłopa!

No tak. Tyle, że ja się nie nadaje do takich akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

czemu właściwie "nie nadajesz się do takich akcji", @NimfaWodna?

Od czasu akcji z "kutasem", coś we mnie pękło. On był moją karmą. Sama muszę jakoś ogarnąc z nim temat. Śni mi się po nocach. Wstaje mokra, masturbuje się. Zasypiam i znów powtórka z rozrywki. Jednym słowem czuje w brzuchu ścisk a nie mogę tego rozluźnić

5 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

@NimfaWodna idź na masaż erotyczny do sprawdzonego, polecanego masażysty. Będziesz miała i relaks i zmysłowość i męski fachowy dotyk z pełnym zaangażowaniem. No i potężny orgazm rzecz jasna. Powinnaś po tym spać, jak dziecko. :)

A są takie kobiece masaże? Bo nie orientuje się w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NimfaWodna napisał:

To jest poważny problem. Kto nie doświadczył niech się nie wypowiada i nie pisze głupich komentarzy. Dziękuj

Oczywiście, że to jest poważny problem bo to jest Twój problem, inne nie są zbyt poważne bo nie są Twoje...

 

33 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Prosze pomożcie. Co mam robic... wysiadam

A zasady pisowni można walić w dupę. W końcu to męskie forum i jako, że jesteś kobietą to możesz sobie robić co Ci się podoba bo tu sami białorycerze siedzą i będą Ci folgować ile wlezie... (Admini co wy na to?)

 

Chcesz rady? Stosuj się do jebanych zasad tu panujących!

 

Nie odpisujcie jej jak nie przestrzega zasad!

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Bejbe, tego kwiatu to pół światu, a karma to jest w markecie w dziale "dla zwierząt". Z fartem.

Owszem. Tyle, że on jeden poruszył moją strune hahaha :) jak by ku**a na złość. Pi*******y manipulant.

Karma to definicja nie tylko psiego i kociego jedzonka :) ale którz mniee tam słuchać zechce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NimfaWodna napisał:

A są takie kobiece masaże? Bo nie orientuje się w temacie

Są na bank, choć z przyczyn oczywistych adresów Ci nie podam. Ale są fora kobiece i tam może coś znajdziesz. I mają te masaże  ten walor w Twojej sytuacji z "kutasem", że są emocjonalnie bezpieczną formą relacji seksualnej. On daje, Ty czerpiesz z tego. I nikt nie oczekuje późniejszego zaangażowania bądź kontynuacji. Inaczej, niż na randkach albo w relacji FWB.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Cortazar, odpuść koleżance ten jeden raz. Sytuacja jest trochę taka, jak w świeżakowni, kiedy wpada załamany samiec w emocjach

A niech mnie zgłasza :) wyzywa mnie wiec ja mam się prawo bronić. Rozumiem zasady ale widocznie obrazanie się w nie nie wpisuje

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

A Ty też odpuść

Warn nie jest dla mnie karą. Nie ubliżam nikomu. Proszę o rade a tu odrazu lecą brzydkie słowa. To tylko świadczy o kulturze. To, że google podpowie jak napisać, nie znaczy, że nauczy kultury... luzuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Cortazar, odpuść koleżance ten jeden raz. Sytuacja jest trochę taka, jak w świeżakowni, kiedy wpada załamany samiec w emocjach. 

Dla mnie nie ma problemu, wiele razy odpuszczam. Nie mój klub i nie moje członki. Zasady nie moje ale widzę, że kolejna istota ma w dupie to co założyciel chciał osiągnąć.

 

@NimfaWodna Rozumiem, że rozumiesz ale i tak masz to gdzieś?

Nigdzie cię nie wyzywam więc nie kłam.

 

8 minut temu, NimfaWodna napisał:

wyzywa mnie wiec ja mam się prawo bronić.

O proszę... Gdzie Cię wyzywam? Nie wiadomo ale oskarżenie wysłać warto bo to teraz modnie.

 

Sfochowana i w kiepskim humorze kobieta pisze co się jej podoba... i co?

 

Może robić tu co chce?

 

To od nas zależy...

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

wyzywa mnie

Albo mnie coś ominęło albo @Cortazar napisał "jebanych zasad". Nie kłam. Jesteś zasadą?

Sama chwilę później na coś bluzgnęłaś, tylko wygwiazdkowałaś i myślisz, że to już jest spoko.

 

@NimfaWodna Po prostu razi użytkowników, że nie stosujesz się do pewnych zasad. Popraw to.

 

Proszę o powrót do sedna tematu i pomoc w rozwiązaniu problemu .

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cortazar napisał:

Gdzie Cię wyzywam?

Używasz przekleństw a to mnie obraża. 

 

2 minuty temu, Cortazar napisał:

 

@NimfaWodna Rozumiem, że rozumiesz ale i tak masz to gdzieś?

Nie mam tego gdzieś. Zrozum, że walcze z tym. No tak cóż tłumaczyć jak nie zrozumiesz. Ja dałam na luz. Ty dalej się uzewnętrzniasz.

 

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Sama chwilę później na coś bluzgnęłaś, tylko wygwiazdkowałaś i myślisz, że to już jest spoko.

Ja zabluzgałam gwiazdkując ale nie odniosłam się, do żadnego z użytkowników. Jak Was tak bardzo razi moja pisownia to mnie z forum usuńcie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cortazar napisał:

@NimfaWodna

Masz problem? Opisz go na spokojnie.

 

Sam chętnie Ci pomogę jeśli będę mógł ale rozpierdalanie zasad tu panujących 'bo tak' nie jest najlepszą opcją.

 

Opisz na spokojnie ci Cię gryzie i wtedy będzie łatwiej doradzić.

Mam taki problem. Jestem dyslektykiem( wiekszość uważa to za bujdę). Sama się o to nie prosiłam. W żaden sposób mnie to nie tlumaczy. Ale jak pisze szybko to zaraz mam mase błedów. I później jak czytam się na spokojnie to, to zauważam. Owszem potrzebuje pomocy. Bo nie radze sobie z napięciem seksulanym. Ciągle je czuje, nawet po masturbacji zakończonej orgazmem. Jestem bezsilna. Zaczeło to się odbijać na mojej pracy. Bo nie mogę się skupic. Zdarza się, że w pracy muszę wyjść do łazienki i rozładować napiecie. To mnie przeraża

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.