Skocz do zawartości

Odezwała się po 4 latach.


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, opiszę w skrócie sytuację. Napisała do mnie na fb, że szukała mnie cztery lata bo pracowaliśmy razem w jednym z największych sklepów w Polsce. Twierdzi, że jej zaimponowałem moją osobą.

Umówiliśmy się na spotkanie i dwie godziny przed spotkaniem napisała wiadomość, która jest wklejona na początku tematu, pisała, że nie da rady bo ma coś pilnego do zrobienia i chciała przełożyć.

Ja odpuściłem i od tego momentu nic się do niej nie odezwałem aż tutaj nagle takie wiadomości dostaję.

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... To nienormalne. Serio. Myślałem, że coś w międzyczasie się stało ;).

Kurła, Panie, zazdrosna i oszukana? Może ona osoby pomyliła, albo numery...

 

Zablokuj numer. Ja bym w sumie odpisał, że nie życzysz sobie kontaktu z jej strony, ale pewnie zaraz za to dostanę zjebkę, więc nie powiem Ci tego :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam napisał wcześniej że to może być stalking, nie brałem tej opcji nawet pod uwagę w Twoim przypadku ale teraz to bym się zastanowił czy tak nie jest przypadkiem.

Miałem na karku niedojebaną stalkerkę i wiem do czego takie osoby są zdolne, Ona Ci grozi, a groźby są karalne w tym pięknym kraju.

Lepiej coś z tym zrób bo to może być poważna sprawa albo przerodzić się w poważniejsze jazdy z jej strony.(Takie rzeczy są bagatelizowane ale źle to się może skończyć).

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Niepowtarzalny said:

Od tego czasu nic się nie odezwałem a nagle przychodzi od niej SMS. Czy ona mi zaczyna grozić?

 

 sX7lKe9.png

 

Panna ewidentnie ma coś z głową. Nie pisz, nie dzwoń, nie daj jej żadnej satysfakcji, że w ogóle się do tego odniosłeś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie wynikają z tej wiadomości.  

Pierwsza, co do cholery jasnej jest na twoim fb, że uznała Cię za oszusta, k*rwiarza i klamcę ?

Druga sprawa, sama się przyznała że olała umówione spotkanie z Tobą.  To jest jakiś shittest bo z tego co słyszę od braci to wszystkie one to teraz robią. Nie wiem czy sie bravo girl naczytały czy co ?

Weź profilaktycznie zablokuj ją wszędzie gdzie się da. 

Edytowane przez Lambert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi? Jutro może się okazać, że cała historyjka jest zmyślona, bo w regulaminie nie ma punktu, że na forum trzeba pisać prawdę. Doprawdy dziwię się, że po tej akcji komuś jeszcze chce się odpisywać autorowi.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomko napisał:

Wg mnie nie ma żadnej. Ot jebnięta stalkerka a autor też nie wiadomo co na tym fb ma z tego co pisze na forum.

Piszesz, to co piszesz, bo nie miałeś najwyraźniej z czymś takim do czynienia na własnej skórze i bagatelizujesz. To poważna sprawa.

Pozdro

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reflux napisał:

Ok, takie nie doszłe pacjentki szpitala w Tworkach zgłaszamy na Policję a kontakt blokujemy. Czego nie robimy natomiast, to nie śmieszkujemy z tego na forum.

Spróbuj ukrócić kontakt z borderką to się zdziwisz jak jest w rzeczywistości, jak sądzisz że zablokowanie jednego numeru tel i gadu wystarczy to...się zdziwisz i to kurwa bardzo :(

Co poniektórzy Bracia co się tutaj wypowiadają, to nie zdają sobie chyba sprawy w jak wielkie gówno można wdepnąć z taką typiarą i jej chorą rodzinką(co to czytali ucztę platona do obiadu - tak bez kitu  :( )

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.