Skocz do zawartości

Odezwała się po 4 latach.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Policji. Nic z tym nie mogą zrobić. Zostałem przesłuchany w poczekalni, opisałem sytuację, pokazałem smsy, jej zdjęcie i dane gdzie mieszka. Policjant powiedział, że gdyby tam napisała, że jutro mnie zabije to mogli by wszcząć postępowanie a tak to nic nie mogą zrobić. Policjant powiedział, że po 2 dniach by mi umorzyli to. Mam ją zablokować albo zadzwonić do niej i powiedzieć, że nie życzę sobie takich smsów i aby dała mi spokój bo złożę wezwanie na policje. Jeśli by pytała po znajomych gdzie mieszkam itd. to mogę złożyć postępowanie, że mnie stalkuje. Aha, czyli jak coś mi się stanie to wtedy zareagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja jej chciałem wybaczać, żeby z ciastem przyszła i w szpilach. Cóż poradzisz, dusza romantyka..

 

Jebnięta. Też miałem od takiej jednej podobnej męczenie buły przez półtora roku czasu, zanim się odjebała, czaicie? Półtora roku zmarnowanego jej czasu.

Jeszcze wtedy nie byłem tu i jak głupi odpisywałem na początku myśląc, że coś jej przetłumaczę, dam do zrozumienia coś jak człowiekowi po ludzku.

 

Wszędzie łaziła za mną po internecie, wpisując i szukając mnie po numerze, moich danych, adresie mail itp.

Poblokowałem wszędzie, ale nie wszędzie się tez da. Na moje szczęście mieszkała w mieście ~80 km od mojego, więc chyba nie chciało jej się mnie szukać gdzie mieszkam. :)

 

Ten sam motyw - kobieca zazdrość=zawiść + urażone damskie ego odrzuczeniem (ja jestem małą 'ksiemżniczkom' - mnie się nie odrzuca) w postaci normalnego i grzecznego podziękowania Pani za kontakt. Niektóre tak mają, że za chiny nie umieją się pogodzić z odrzucieniem, podziękowaniem za 'współpracę'.

 

 Istny sajgon co się teraz wyrabia z tymi dziewuchami.

Propaganda gazetkowo-poradnikowo-ślężakowa robi odpowiednią siekę w móżdżkach.

Tyle. żeby jeszcze one wyglądały chociaż jak Pani S. couchka z yt... :D

 

Pamiętacie? Fake Nice Guy, ohydny i bezczelny, oszukańczy miły gość, którego trzeba zayebać, bo jest miły. :lol:

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niepowtarzalny napisał:

Mam do niej coś napisać czy co ja mam zrobić 

Napisz do niej żeby poszła do Konia, Koń ma wielki łeb to ją wysłucha! 

3 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

Mam nawet jej zdjęcie, k

Poka! Poka! 

 

 

Ludzie ten koleś Was tu wkręca na maxa :DDDDDDDD 

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobisz z tym pójściem na inna komendę.

Ja Ci wierzę w tą Twoją historię choć brzmi to być może nieprawdopodobnie bo samemu miałem taki przypał gdzieś 9 lat temu się zaczął.

Pozbycie się borderki graniczy z cudem cokolwiek byś nie robił.(takie pojebane osoby zdobędą Twój numer tel nowy, gadu czy email, whatever...)

Pozdrawiam i powodzenia

 

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze od siebie że pozbycie się bordeki jest cholernie trudne - powiedzieć takiej w twarz(dosłownie!) prosto w oczy że jest pojebana i żeby się odczepiła nic nie daje, bo to wywołuje u niej jakieś tam EMOCJE i ona będzie myśleć że Ty ją kochasz z tego powodu. Myślenie magiczne jak huj ,ale weź tu coś zrób na logikę(ani w lewo, ani w prawo nie pomaga,ani pośrodku tez nic):(

Przejebana sprawa i tyle :(

P.S.

Autor tematu może mieć podobny problem(z opisu bynajmniej tak wynika).

Jedno co jeszcze dodam że moja stalkerka myśli że jest bezkarna ale powiedzmy że Krzysiu jak strzela to raczej raz a porzonnie ;)

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak na forum hejterów zmanipulowali ten temat:

 

Autor w ogóle pominął to co pisała do Niepowtarzalnego ta psychopatka, zbudował narracje jakby była biedna i pokrzywdzona. Zwykle jak zaglądałem na jego bloga, to manipulował dość sprytnie, ale tutaj się nie popisał. Nie dziwie się Markowi że tak sie wkurwia, skoro potrafią całkowicie przeinaczyć i wypaczyć treść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2019 o 15:52, deleteduser45 napisał:

Mam do niej coś napisać czy co ja mam zrobić?

No jasne

 Jeszcze kurwa kwiatki jej kup i do kina zaproś. 

To na pewno cud dziewczyna: tańczy, sprząta, stepuje i gotuje. Myszka inna niż wszystkie. Ja bym się nie zastanawiał. 

Edytowane przez Esmeron
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.