Skocz do zawartości

Odezwała się po 4 latach.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie niektórzy piszą, że za dużo analizowania, a z tematu wyszła jedna wielka analiza :P

✔️ Popieram teorię, że jest to sprawa podejrzana. Nawet jeżeli dziewczyna w pracy czuła jakiś ogień, to 4 lata wystarczą, by się wypalił :P Zgadzam się z podejrzeniem, że ma dziecko, być może byłego chłopa na głowie i jakieś długi, mieszkanie socjalne, etc. Inna sprawa, być może zostawił ją niedawno facet i szuka pocieszyciela - a Ty, @Niepowtarzalny, obiłeś jej się o oczy - może facebook, może ktoś jej napomknął o Tobie. Sam dawniej miałem się sytuacje, że po rozstaniach była ochota odezwać do jakichś starych znajomości, ale ostatecznie olewałem :P

✔️ Dziewczyna to ewidentnie jest stalker. Masz mało informacji udostępnionych, więc być może przez konto kogoś, kto ma Cię w znajomych, zagłębiła się w temat. Niewykluczone, że robi wywiady odnośnie Ciebie, wie już o Twoich zarobkach - a co za tym idzie - patrz punkt wyżej.

‼️  Nie popieram twierdzenia, że spotkanie będzie złe i wpędzi Cię w kłopoty. Jeżeli zachowasz dystans, nadasz spotkaniu charakteru "koleżeńskiego, a stara znajomość, a co u Ciebie, a jak tam w tesco było blabla", to będziesz mógł łatwo zbadać temat, pociągnąć ją za język, podpuścić do rozmowy i w końcu wybadać, jakie są jej intencje ;)

Edytowane przez Maranzano
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Ale jak? Kto by dał jej info.

Kobiety tak jak i Janusze, czasem są lepsze w zdobywaniu informacji niż mosad.

 

4 minuty temu, Maranzano napisał:

podpuścić do rozmowy i w końcu wybadać, jakie są jej intencje

Jeśli jest zdesperowana, to być może sama powie o co jej chodzi.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patton napisał:

Jeśli jest zdesperowana, to być może sama powie o co jej chodzi. 

Te najbardziej interesowne chadry i femme fatalki potrafią ładnie udawać zauroczenie, zrobić z siebie ofiarę i tak chłopa urobić, że nawet jak nie będzie miała racji, to ten jej ją przyzna. Dlatego podejrzewam że będzie kręcenie farmazonów i owijanie w bawełnę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Jutro napiszę co i jak. Też mi się nie uśmiecha za nią płacić dlatego wolałbym jakiś spacer ale co jeśli pogoda nie dopisze.

Mimo wszystko, zapłacić jednorazowo te 50zł, samemu dobrze pojeść, a i posiedzieć z nią, pogadać, to źle? :P  może warto będzie drążyć temat. Napisałem kilka możliwych wersji, ale jeżeli nie spotkasz się z nią - nic się nie dowiesz.

Edytowane przez Maranzano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź się spotkaj i zobacz ocb. Moim zdaniem to tak jak wyżej napisano przez braci - pie*dolenie o szopenie z jej strony. Nikt nikogo nie szuka przez 4 lata, bo pogadał z ta osobą raz lub dwa. Może gdzieś cie widziała i wpadłeś jej w oko. Wybadaj intencje i napisz jutro co jest na rzeczy.
A ten coach miał pewnie na myśli, żeby twój profil fb różnił się od innych i był tajemniczy. Tyle, że jak panna ma być toba zainteresowana to musi najpierw poznać cie w realu. Na fb ciezko jest kogos wylapac bez foty i danych i przeanalizowac to, że jesteś dobra dupeczką xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich Braci, którzy pisali w tym wątku lub zamierzają się w nim wypowiedzieć (poza Bratem @Ważniak), aby się szanowali. Autor swego czasu dość ostro poleciał sobie z nami w kulki przy okazji wspomnianego wyżej przez wymienionego wyżej użytkownika wątku oraz tu:

 

 

A teraz to...

 

Czy w regulaminie forum napisane jest, aby pisać same kłamstwa? Niezły cyrk tu się odstawia, aż dziwne, że nikt nie wlepił jeszcze mu za to bana.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, leto napisał:

Okazało się że matka

Raczej madka. A bombelek nic niewinny. Samotne uczuciowe panie chcą pięknego związku, pełnego miłości, opartego na zaufaniu, z majętnym kolesiem.

 

Wy to wszyscy macie te fejsbuki i insta. Nigdy nie zakładałem nigdzie konta, oprócz tego forum. I Pan Bóg mnie pokarał, nie mam kobiety, żadna mnie nie chce. Sztos.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisała przed chwilą sms, czy możemy przełożyć nasze spotkanie bo coś pilnego jej wypadło. Mam na nią nie być zły i pyta w drugim sms czy możemy przełożyć, że nie chce bym myślał, że mnie wystawiła. 

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

coś pilnego jej wypadło

Zapewne chuy z gęby lub z doopy, albo z tego i z tego jednocześnie. :D

 

A tak serio to umawiaj się już ześ z nią szybko, bo każdy z Nas chce już wiedzieć o co kaman. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niepowtarzalny napisał:

Napisała przed chwilą sms, czy możemy przełożyć nasze spotkanie bo coś pilnego jej wypadło.

 

@Feniks8x

Wydaje mi się, że w tym przypadku spotkanie nie ma już sensu. A nawet jeśli spróbuje, to ona znowu odwoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Niepowtarzalny said:

Napisała przed chwilą sms, czy możemy przełożyć nasze spotkanie bo coś pilnego jej wypadło. Mam na nią nie być zły i pyta w drugim sms czy możemy przełożyć, że nie chce bym myślał, że mnie wystawiła. 

Napisała: "Jestem dla Ciebie zajebistą nagrodą, wiesz? Błagaj mnie na kolanach o spotkanie!"

Edytowane przez Rocco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.