Skocz do zawartości

Problem po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam 22lata może i to mało ale nie potrafię się pozbierac, gdy miałem 19 poznałem dziewczynę i się zakochałem w niej, wszytko działo się szybko miłość sex wspólne spanie, ale to były spotaniczne spotkania z tęsknota ponieważ pracuję zagranica i widywaliśmy się trzy tyg co dwa miesiące była trzy lata młodsza odemnie, gdy wracałem do Polski każdy dzień spędziłem z nią odciąłem się od kolegów i miałem dwie koleżanki z którymi zerwałem kontakt , ponieważ była zazdrosna i została ona i tak sobie żyliśmy i myslem że bd już to do końca ale któregoś dnia ściągałem ja do pracy i tutaj poznała kolegę z którym się zaprzyjaźniła ,i pewnego dnia oddaliła się odemnie pod pretekstem że nie ma o czym ze mną rozmawiac i pewnego dnia mnie zostawiła, a z tam została najlepszym przyjaciółka i wgl... Miałem tyłka ja i teraz przez ten okres co byłem w związku myślałem super ale teraz jest mi ciężko z kim kolwiek utrzymać rozmowę czy temat bo zbytnio nie mam o czym rozmwiac, jestem bardziej spokojny osoba mam.swoj cel w życiu za trzy lata myślę już się dorobić chce kupić mieszkanie i zjechać na stałe, ale teraz pracuje w Norwegii a tutaj w mojej okolicy nie ma Polaków żeby próbować,próbowałem na portalach radkowych to zbytnio nie miałem jakiś ciekawych tematów i się urywalo, czy czekać na ta miłość ,a może dorobić się zjechać i wtedy próbować zagadywać,a może jak będę zjeżdżał do Polski iść zaczepiać dziewczyny i próbować się zaprzyjaźnić ponieważ samemu to nie życie brakuje mi ten bliskości, proszę o porady i pomoc...

Edytowane przez Pawlitooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób się póki masz okazję, to najmądrzejsze co możesz zrobić, wtedy to lale będą cię zaczepiać.

Na to masz moje słowo.

Będziesz miał poważny problem jak je spławiać, bo będzie ich za dużo.

(Nie musisz spławiać, możesz bzykać wszystkie, btw).

 

Pierwsze rozstanie boli, ale praktycznie nigdy pierwsza dziewczyna nie jest ostatnią.

 

Kilka rad:

1. Nie pożyczaj  kobiecie pieniędzy. Jeśli chcesz - daj je jej.

2. Nie obiecuj żadnej wyłączności.

Będzie się wściekać, robić ci blokady na sex i sceny, ale jeśli nie pękniesz to albo przystanie na twoje warunki albo zrobi miejsce następnej.

2. Nigdy nie wierz, że się zabezpieczyła. Zanim się obejrzysz będziesz płacił alimenty i to bez sexu.

3. Nie żeń się, przynajmniej póki nie będziesz miał 40 lat.

4. Przeczytaj dużo tematów z tego forum. Tu jest wszystko.

Problem, że trzeba dostać kopa, żeby wiele zrozumieć.

Dostałeś. Albo wystarczy, żeby zmądrzeć albo dostaniesz następnego. I tak aż do skutku.

 

Bonus:

Wydrukuj to w/w i powieś nad łóżkiem, czytaj rano i wieczorem codziennie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawlitooo napisał:

pewnego dnia mnie zostawiła

Klasyczny do bólu skok na inną lepszą gałązkę. Po kilku/kilkunastu takich akcjach zahartujesz się. Trust me.

 

9 godzin temu, Pawlitooo napisał:

czy czekać na ta miłość ,a może dorobić się

Najpierw musisz zająć się sobą. To najważniejsze i kluczowe. Potem zacznij się dorabiać, ile wlezie, aż miejsca na koncie zabraknie. Panie krzyczą i pierdzielą głupoty, że tylko wnętrze się liczy. Nie, to nieprawda, imponuje im pieniążek. I władza.

 

7 godzin temu, JoeBlue napisał:

Dorób się póki masz okazję, to najmądrzejsze co możesz zrobić, wtedy to lale będą cię zaczepiać.

Pełna zgoda. JoeBlue zna życie.

 

Z tym czekaniem na miłość. Heh. Jesteś bardzo młodym człowiekiem i być może nie zrozumiesz co powiem. Nie szukaj laski na siłę. To desperacja, one to wyczują i się wycofają i będą tobą pomiatać. Jeśli tylko pojmiesz, że żadna pani nie jest ci do szczęścia potrzebna, to będziesz miał wyjebane na damskie gierki. Ona może być tylko dodatkiem do ciebie (jak się postara), a nie sensem twojego życia. A wtedy dzieją się cuda, one same zaczynają lgnąć do ciebie.

 

I pisz trochę staranniej, bez literówek. To jest porządne forum boże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.