Skocz do zawartości

Na rozdrożu


leto

Co byście wybrali  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście wybrali

    • Związek z MILFem z gwarancją trójkątów
      8
    • Szukanie dalej młodej, inteligentnej itd
      15


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, leto napisał:

Swoją drogą pewnie jak zwykle tak będzie.

Eeeee! Jak "kolega" chce spróbować takiej zabawy to niech spróbuje, najwyżej się rozczaruje, przecież nikogo pod karabinem nie będzie do tego zmuszał.

Ja jak byłem młodszy to tez miałem w głowie różne projekty, których nie zrealizowałem i pewnie nie zrealizuje, z jednej strony trochę mi żal ale z drugiej już mi to wisi i powiewa, myśle, że jak jest okazja to można skorzystać, chÓj wie ile "kolega" jeszcze pożyje, nie ma co się przejmować rolą i tak nas kiedyś z roli wypierdolą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto ciekawe, że ostatnio napotykasz ciągle na takie geometryczne dylematy i rozkminki z wielokątami  ..:) Znaczy ten "twój kolega"...  Znaczy mam wrażenie to Twoje alter ego...

 

Masz dziwne podejście do relacji niezależnie ilo osobowej, ale to Twoja sprawa natomiast dziwnie brzmi, gdy w wypowiedzi z pytaniem o relację używasz określenia "taki biznes" "niezbyt piękna, ale mocno ogarnięta życiowo"...

 

Może to przypadek a może a może dylematy kolegi dotyczą zostania  żigolakiem tej Pani bo o jego uczuciach, fascynacji i porywach serca to nic w opisie nie znalazłem...

 

A tak po męsku to skończmy już z tym...pi....eniem  i pisaniem w imieniu kolegów, albo sami mamy jaja albo koledzy niech je mają, żeby pytać w swoim imieniu. To nie jest  forum porad sercowych w "Przyjaciółce" czy innej "Pani Domu"... :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.