Skocz do zawartości

Pożegnanie


volcaniusch

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten czas, że mój czas tutaj dobiega końca. 

 

Chciałbym podziękować @Marek Kotoński za stworzenie tego forum i przekazanie rzetelnej wiedzy. Życzę Tobie wszystkiego dobrego na dalszej drodze Twojego życia.

 

Dziękuję Wam wszystkim, Braciom, którzy także swoim doświadczeniem pomagali i uczestniczyli nieraz w burzliwych dyskusjach na tematy niekoniecznie związanymi z relacjami mężczyzna - kobieta. ;) 

 

Powód jest prosty: zbliżam się do 30 lat. Mam coraz mniej czasu na uczestniczeniu w życiu pozazawodowym. Czas po prostu zrobić poważne pieniądze i ustabilizować się w życiu finansowo. Nie wiem czy się w ogóle ożenię. :D 

 

Życzę wszystkim Wam wszystkiego dobrego i nie dajcie się Matrixowi.

 

Trzymajcie się i być może do zobaczenia w dalszej przyszłości. 

  • Like 2
  • Dzięki 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej jest się witać niż żegnać. Gdybyś nie opublikował tego tematu nie wiedziałbym nawet, że istniejesz także wystarczy po prostu się nie logować.

 

Jak będziesz miał problem to po prostu się logujesz i zadajesz pytanie. Po cholerę blokować, czy kasować konto?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, volcaniusch napisał:

ustabilizować się w życiu finansowo. Nie wiem czy się w ogóle ożenię.

Przemyśl temat. Żonaci podobno żyją dłużej i szczęśliwiej (z wyjątami). Nadto, dzieciaci i rodzinni (zwłaszcza mający syna) są statystycznie bogatsi. Wynika to być może z tego, że chcą przekazać potomstwu majątek i o nie dbają, więc są mniej chętni porzucać rodzinę, a bardziej skłonni do pracy w zakresie jej utrzymania. Oczywście umowę majątkową małżeńską zawrzyj, bądź czujny, ale samego małżeństwa jako takiego bym nie skreślał. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, volcaniusch napisał:

Powód jest prosty: zbliżam się do 30 lat. Mam coraz mniej czasu na uczestniczeniu w życiu pozazawodowym. Czas po prostu zrobić poważne pieniądze i ustabilizować się w życiu finansowo. Nie wiem czy się w ogóle ożenię. :D 



Powodzenia. Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy. ;) 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.