Skocz do zawartości

Wspaniałe przemówienie Konfederacji - Proszę to obejrzeć.


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Konfederacje to spodobało mi się, że w końcu ktoś do parlamentu wprowadził pojęcia geopolityki i zauważył, że świat staje się wielobiegunowy (Winnicki).

 

Poza tym, jako że nie sympatyzuję z żadną opcją polityczną, to zupełnie uczciwie dodam, że ani Zandberg ani nikt inny nie powiedział dla mnie nic nowego, chociaż przesłuchałem expose Morawieckiego i kolejne kontrexpose prawie wszystkich. Krytyka filoatlantyzmu i filosemityzmu PiSowskiego już mi spowszedniała jakoś. Lewicowo-liberalne media jarają się Zandbergiem, bo opozycja w końcu zaczęła merytorycznie krytykować cokolwiek, przemówienie dobre, zmiana debaty na "opozycja w końcu ma jakiś program" a nie jak do tej pory "jesteśmy anty-PiS i oto cały nasz program". Tyle tylko, że Razem to ideologiczne niewolnictwo, Zandberg potrafi dobrze prowadzić dyskusje, ale porównywalnie gada Bosak (tylko jako prawak nie jest taki "super") - do mnie ten drugi dużo bardziej przemawia, bo poglądowo bliżej mi chyba do konserwatyzmu i nacjonalizmu.

 

Sam PiS (Morawiecki) nie ma chyba nic nowego do zaproponowania, Schetyna kontynuuje linię polityczną "my nie jesteśmy PiSem" a Kosiniaka nie słuchałem jako jedynego. Zresztą, PiS-PO-PSL niczym chyba nie zaskoczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szafir napisał:

A co w tej wypowiedzi takiego konstruktywnego? Przecież to ideologia komunizmu pełną gębą.

Gdzie ty tam masz ideologie komunizmu, lol. Nieźle Wam ten Korwin mózgi wyprał. Wszystko co nie jest patologią anarchokapitalizmu to dla Was "komunizm". W Szwecji to chyba byście płakali każdego dnia, że w takim "komunistycznym" kraju żyjecie. 

Edytowane przez tomekbat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, tomekbat said:

PiS zostało o wiele lepiej i konstruktywniej zmasakrowane przez Zandberga w ostatnich miastach

Tak i nie. Tak bo przewiózł się po Morawieckim, co jest dziecinnie łatwe - jego kadencję można porównać do kadencji GW Busha - puste słowa i neocon. Nie bo to było kolejne lewicowe i socjalistyczne przemówienie pochwalne wobec tenczowych manifestacji i opluwające zwykłych obywateli się temu przeciwstawiających. Kolejna pochwała darmowego dostępu do wszystkiego, potężnych związków zawodowych i wszechwładnego państwa.

 

db4aa4f343e2b9ec0a14dfb15d240815.jpg

 

Pan Zandberg jest typowym ideologiem lewicowym - jest za wszechwładnym państwem i nic nie znaczącym obywatelem, który ma robić co mu się każe.

 

Winnicki przynajmniej powiedział prawdę, Zandberg propagandę.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, typ napierdalal o prawa pracowników, o służbe zdrowia, nie było słowa o LGBT i czymkolwiek takim, a ktoś gada że to było "pro tęczowe przemówienie". Wy macie jakieś prawackie kody w głowach które wszystko co ktoś mówi przemienia Wam na "LGBT LGBT x1000" ? Przecież to jakiś absurd. Uszu nie macie i nie słyszycie że Zandberg tam mówił o państwie i jego organach, a ani słowa o jakichś mniejszosciach seksualnych?

Jakby z 2 mańki jakiś Bosak i Korwin przez 2 godziny napierdalali na lgbty-i-pokrewne to byście powiedzieli "wow super przemówienie patrioty i prawdziwego wolnorynkowca PEŁNE KONKRETOW". 

 

Szkoda strzępić ryja, mózgi niektorzy mają zlansowane. To LGBT bardziej obchodzi chyba Was niż lesbijki i gejów. tak bardzo klapki macie na oczach.

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat przy czym zarówno PiS jak i Zandberg mają socjalne programy, więc poza ideologią ja nie widzę większej różnicy. Wiadomo, że z ławy opozycyjnej puszcza się wygodne frazesy o tym jak powinno być, ale czy ktoś wyczaruje miliardy Zandbergowi na te pomysły? Śmiem wątpić.

Zresztą lewica ma w krwioobiegu zadłużanie państw do bankructwa. Najlepszy przykład to Portugalia. W momencie rewolucji goździkowej w Portugalii zadłużenie tego kraju po Salazarze wynosiło okrągłe 0. 60 lat później wynosi prawie 122% PKB!!! (edit: w 2018r. 126%, dane nieaktualne)

 

Zandberg mówił jak pamiętam też o klimacie. No i jeśli chodzi o klimat, to jak te lewackie oszołomy dojdą do władzy, to dla mnie już może być koniec tej planety - mi wszystko już jedno będzie czy mnie lewica dojedzie, czy klimat. ?

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że lewaki globalne ocieplenie tu przyprowadzą czy co? Bo ja rozumiem że chodzi o to by dbać o ekologię, żeby przetrwać globalne ocieplenie, a nie biadolić i kombinować na ostatnią chwilę, jak przez ocieplenie zaleje nas fala imigrantów którzy wpadną żyć do Europy bo w Afryce nie bedzie sie dało. I o tym mowil ZAndberg, by sie przygotować na coś co i tak nadejdzie. Chyba że Prawica czeka aż pan Bóg szanowny z nieba zatrzyma to globalne ocieplenie na złość lewactwu.

 

Globalne ocieplenie to twór lewicy? Bo ja myślałem że to zjawisko przyrodnicze. Przyznaje racje, że lewicowcy oszukują biologię w kwestiach społecznych, ale żeby wymyślali sobie globalne ocieplenie? To już boskie moce chyba mają. Pewnie wbili tam jakieś komunistyczne maszyny z kosmosu, które wywołały globalne ocieplenie ;) 

 

Wbrew temu co nie czytający ze zrozumieniem, czytający po łebkach lub już oszołomy nie do uratowania po lekturze moich postów mogą pomyśleć, nie jestem żadnym obrońcą lewicy  i tak samo jak Wy, mam wiele do zarzucenia krzywdom wobec facetów które wyrządza. PiS robi to samo ale że pis to katolicki socjalizm chyba każdy wie. Ale oczy przecieram ze zdziwienia, jak mentalność my kontra oni i posiadania wroga, niektórym przesłania racjonalne myślenie i ocene sytuacji.  

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat no akurat w kwestii klimatu, to chyba jedyny postulat, który jest sensowny na lewicy (o ile ma on uzasadnienie) i o tym piszę wyżej. Jednak, co podkreślam, inne postulaty, w szczególności te profeministyczne w Lewicy są tak chujowe, że nie wiem czy wolę klimatyczny koniec świata, czy rządy lewicy. Przeczytaj post jeszcze raz.

 

Poza kwestiami światopoglądowymi nie widzę żadnej różnicy między PiSem a Razem. Ewentualnie jakieś tam szczegóły. Możesz mnie oświecić i wskazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomekbat napisał:

Nieźle Wam ten Korwin mózgi wyprał.

Znowu się zaczyna:lol:

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania i i odwracając to w drugą stronę: kto Tobie mózg wyprał? Hitler? Stalin? Pol Pot?

 

Mnie osobiście się wydaje, że Adrian Zandberg jest zawiedziony, że premier Morawiecki nie zrealizował w poprzedniej kadencji całości programu partii Razem. Ale spokojnie. Jestem przekonany, że Wenezuela plus nad Wisłę jeszcze zawita.

 

https://www.rp.pl/Konfederacja/191119567-Mentzen-PiS-realizuje-program-Razem-i-jest-na-lewo-od-SLD.html

 

 

W dniu 21.11.2019 o 22:56, tomekbat napisał:

Nie uważacie że Braun z twarzy i wąsa przypomina Piłsudskiego

Jedyne co ich łączy to zarost;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tomekbat napisał:

Wszystko co nie jest patologią anarchokapitalizmu to dla Was "komunizm"

Przecież w tym przemówieniu tego komucha są same hasełka populistyczne i puste frazesy. To jak on chce zbudować te "państwo dobrobytu"?

Ja bym chciał żeby zrobiono taki test. Podzielono Polskę na obszary. W jednym rządziłby PIS, w drugim PO, w trzecim lewica i w czwartym Konfederacja. Chętnie bym zobaczył jak socjaliści/komuniści zaczynają się taplać a później tonąć w gównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 21:39, tomekbat napisał:

PiS zostało o wiele lepiej i konstruktywniej zmasakrowane przez Zandberga w ostatnich miastach :)

Zacząłem słuchać Zanderba i uszy więdną. Jak nie ma dobrych zarobków w Administracji Państwowej albo jako nauczyciel, to chyba normalne jest, że dajesz wypowiedzenie i odchodzisz, albo przebranżawiasz się, szukasz lepiej płatnego zajęcia. Proste. Mieszkaniami, rynkiem powinien być regulowany w dużej mierze przez rynek , a nie tylko przez Państwo, nie mówi nic o obniżce podatków, może niedosłyszałem.

Co on pieprzy o katastrofie klimatycznej ? To jak wytłumaczy mniejszą aktywność słoneczna, a co za tym idzie wychładzają się górne części atmosfery i dlaczego to Polska ma płacić a nie najwięksi truciciele ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zandbergowi o tych zmianach klimatach, coś mu się pod kopułą zepsuło.

Co Zandberg

W dniu 21.11.2019 o 21:39, tomekbat napisał:

PiS zostało o wiele lepiej i konstruktywniej zmasakrowane przez Zandberga w ostatnich miastach :)

 

bredzi , że Polska nie jest krajem demokratycznym, 14 minuta, tą cała Konstytucja, która weszła 2 kwietnia 1997 roku trzeba zmienić, nadaje się do zsypu na śmieci, napisana przez ludzi  z okrągłego stołu, gdzie nie ma kary śmierci za zdradę ojczyzny ani wieloletniego więzienia, gdzie jest 460 posłów, nie ma kadencyjności mandatu posła i senatora.

15.52 minuta, biurokrację trzeba zmniejszyć i to znaczącą, nie ma o tym mowy, jest mowa o podwyżkach dla urzędników.

16.39 Mówi o równości płacowej między kobieta a mężczyzną , a nie mówi o tym, ze kobiety wykonują przeważnie gorzej płatne zawody, ile jest kobiet spawaczy, kierowców C+E, informatyków, ślusarzy, elektryków, czy innych branż, gdzie są dobre zarobki.

17.00 Jaki certyfikat dobrych płac ? Dwuznaczeniowe to brzmi, bardzo socjalistycznie, a nie rynkowo.

17.20 likwidacja śmieciówek, jestem gołodupcem, chcę założyć firmę, być przedsiębiorca, nie stać mnie na zatrudnienie pracownika na pełen etat co wtedy ? Mam kraść, brać Ukraińca do pracy ?

17.30 Chcę wyplenić patologię śmieciowego zatrudnienia, zmniejszcie imigrację zarobkowa do Polski, przynajmniej o połowę, to liczba umów sama spadnie proste.

Pieprzy o samochodach elektrycznych, one wcale nie są tanie i ekologiczne, proszę doczytać jak wygląda recykling, utylizacja takiego auta, w szczególności akumulatora do tego auta.

22.00 mówi o Polsce różnorodnej, że polska ma być katolickim państwem wyznaniowym, patrząc na politykę imigracyjną PiS- u to niezły odlot, znowu bredzi

Przepraszam przejęzyczyłem się, mówi ze PiS chcę, Macierewicz , że by Polska była katolickim państwem wyznaniowym , patrząc na politykę imigracyjną PiS - u nieźle odleciał.

22.30 PiS czci morderców ich dziadków, ilu ludzi zginęło przez żołnierzy wyklętych w tamtych rejonach w Chajnówce, a ilu przez Szaulisów, Banderowców, nie ma co porównywać. wiem, że dla danej rodziny to jest niewyobrażalna tragedia, która straciła kogoś, przez zastrzelenie przez grupę żołnierzy wyklętych, którzy stanęli do nierównej walki z komunistycznym potworem.

23 minuta To że w rządzie Morawieckiego zasiadają tylko 3 kobiety, dobrze pokazuje jak ten rząd traktuje resztę społeczeństwa znowu odlot

23.30 minuta "Mnie to nie dziwi co prawa kobiet znaczą dla waszej formacji" ten człowiek przez połowę wystąpienia pierdoli od rzeczy za przeproszeniem

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.