Skocz do zawartości

Zaliczenie fanki


deleteduser113

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Przemyślałem sobie te sytuację. Dałem sobie spokój, bo wyła mi taka syrena alarmowa z podświadomości, że nie mogłem jej uciszyć. Czułem takie parcie, żeby znowu poczuć kobietę, że chciałem olać wszystko to co czuję i zrobić naprzeciw sobie. Mieliście rację. Ta kobieta mnie brzydzi, potwornie mnie brzydzi. Potem brzydziłbym się sam siebie. Szalę przeważyło to co mi napisała dwa dni temu. Że ma siniaki na dupie po ostatnim spotkaniu z kimś tam ;O Co sprawiało, że w ogóle założyłem ten temat i myślałem, żeby ją zaliczyć? Głównie koledzy, mam różnych znajomych po różnych przejściach i jakoś każdy mi pisał, że by nie odmówił. Od zawsze właściwie mam swoją głowę i nie jestem podatny na gadanie innych (nawet przyjaciół i rodziny), ale ostatnio postanowiłem, że popuszczę hamulce. Niepotrzebnie. Nie ma co robić czegokolwiek przeciw sobie, chyba że dla własnego dobra. Tutaj dobra nie było, może poza fajnym tyłkiem i spuszczeniem z krzyża. Na to mogę jeszcze poczekać. Plan taki, że zrobię to z dziewczyną, która mi przypadnie chociaż do gustu ;) Dzięki za zainteresowanie tematem! 

Edytowane przez Tygryseks
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.