Skocz do zawartości

Przejazdy służbowe


TomeczekBBS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy Wasi pracownicy, kiedy muszą pojechać np. do klienta korzystają ze zwykłych taksówek, czy jakiejś aplikacji, a może wolicie firmy oferujace przewozy bez licencjonowanych kierowcow? Szukam czegoś wygodnego, żeby po jeździć po warszawie. Nie potrzebuję aut służbowych, bo tych wyjazdów nie ma wiele, ale zdarzają się, a wkurza już mnie pilnowanie faktur i sprawdzanie, gdzie i kiedy kto jeździł.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jednej z firm w których pracowałem mieliśmy vouchery na konkretną firmę taxi.

Nie wiem jak to działa i jak się rozlicza, ale wyglądał to tak, że dzwoniło się, mówiło, że voucher, recepcja wydawała, i wypełniało taki voucher na końcu zamiast kasy.

Pewnie firma dostawała na końcu jakieś rozliczenie, nie wiem jak to wyglądało od strony pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja inaczej napiszę - jesteś dziadem i masz dziadowską firmę. Jak wysyłasz pracownika do klienta, to wierz mi, że klient patrzy jak twój pracownik jest ubrany i czym przyjechał.

 

Jak przyjeżdża łachudra taksówką, to czy podpisałbyś poważny kontrakt z taką firmą?

 

Tu gdzie pracuję - Dyrektor powiedział, że mamy jeździć furami i ładnie wyglądać, bo to świadczy o firmie - oraz - auto ma być zawsze czyste . Mamy taką możliwość, że auta służbowe każdy wybiera sobie sam pod siebie.

 

W tym roku kręcili nosem na mój wybór VW GOLF - ale nie było innego wyjścia. Zobacz - jak do Ciebie przyjeżdża furą pracownik kontrahenta - co myślisz? Bogata firma, dobre auta służbowe, mają pieniądze, mają zlecenia, więc muszą być bardzo dobrzy w tym co robią.

 

Każdy szczegół jest ważny - a w przypadku PR wszystko ma znaczenie.

 

Np: chcesz podpisać kontrakt z firmą budowlaną, i idziesz do nich z wizytą:

 

1. Firma A - pracownicy budowlani chodzą w podartych butach sportowych, dresach albo jeansach. co 3 ma kask.

2. Firma B - pracownicy mają porządne buty robocze, kombinezony czyste, kaski, okulary na oczy, rękawice, wyglądają profesjonalnie i tak się zachowują i tak pracują.

 

Jakie są Twoje opinie o tych firmach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.