Skocz do zawartości

Jak okazać zainteresowanie i się nie narzucać?


Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy dla autora tematu ale śmieszą mnie takie tematy. Atrakcyjność w relacjach z kobietami odgrywa bardzo małą rolę jedyne co jest naprawdę ważne to pewność siebie! Możesz być zajebiście atrakcyjnym facetem ale już samą postawą ciała dajesz im do zrozumienia że jesteś betą. Oglądnij sobie  np. Californication taka postawa do kobiet także przynosi rezultaty ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wolnystrzelec napisał:

Przy moich kompleksach trudno odważyć się na jakiś śmielszy krok. Boję się, że dziewczynie przejdzie przez głowę „co on sobie myśli? na co takie coś liczy?”. 

Twój podstawowy problem polega na tym, że przejmujesz się tym co pomyśli jakaś Głupia Cipa, chÓj z tym co pomyśli! Jesteś typowy Nice Guy, powinieneś poczytać No More Mr Nice Guy - Roberta Glovera żeby zrozumieć swój problem, musisz zacząć myśleć w zupełnie innych kategoriach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełamać swoje kompleksy, zamknąć ten etap w swoim życiu i obudzić się na nowo. Nikt nie jest na tym świecie idealny. Sam już 15 lat latam z implantem w kręgosłupie i myślisz że w czymś mi to przeszkodziło by poznawać nowe dziewczyny? Nawet jeżeli coś już skumały to było tylko pytanie co ci się stało więc udzielałem odpowiedzi i dalej nie drążyłem tematu i one też. Zmień powoli nastawienie do siebie a reszta już sama przyjdzie i zadowolenie z życia też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.