Skocz do zawartości

Lubicie się przytulać do agresywnych mężczyzn?


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Yolo napisał:

Nie przypierdalaj się. Parafrazując

Akurat ja się nie czepiam. Jest mi to obojętne. Mówię tylko jak ja coś odbieram.

18 minut temu, Krugerrand napisał:

@YoloPo co od razu tak ostro?;) Moja propozycja parafrazy jest taka: wyjmij rozum z macicy, wsadź go sobie do głowy i zacznij używać:D

A co ma moja macica do tego :-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U pawianów 80% samic kopuluje tylko z samcem alfa.

 

Kiedy nowy kandydat próbuje obalić obecnego samice pomagają mu sie bronić.

 

Jeśli jednak nowy wygra zgadnijcie co robią samice.

 

@goryl zbyt ogólnie zadałeś pytanie. To trochę jakbyś spytał: "E a jak rozjebie dwóch frajerow na twoich oczach to od hormonów stracisz panowanie?"

 

Myślę, że jakbyś nic nie gadając po prostu to zrobił zaś potem jeszcze posmarował jakimś dobrym farmazonem np. bajką o ciężkim dzieciństwie, prawdziwą lub nie jeden chuj, to tak.

 

Jako zwolennik psychologi ewolucyjnej sądzę, że przede wszystkim kobiety chcą rodzić takich dzieci w mniejszym moze stopniu pokazywać sie z nimi lub zostać na stałe na zasadzie - "wszystkie koleżanki mają programistów ja tez chce ale nie chce takiemu rodzic dziecka".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Dla mnie tak. Może inna kobieta inaczej to ocenia. Ja nie.

Odwróć sytuacje zebys zrozumiał. Jesli kobieta jest ładna i chce na tym zarobić bo po co sie męczyć i starać o dobra prace skoro można wtedy zostać prostytutka i zarabiac wiecej bez trudu. Czy taka kobieta jest dla Ciebie wartościowa?

Tutaj chciałbym zadać pytanie. Czy uważasz że można oceniać taką samą miarą ładną dziewczynę która wybała zawód prostytutki choć mogła pójść na studia znależć sobie dobrze sytuwanego partnera pójść do normalnej pracy etc i jej klienta który wybrał się do niej ponieważ ma potrzeby nie może sobie znależć partnerki i nie ma perspektyw na to w przyszłości ?  Jest super fajnie jak ma się wybór ale jak się go nie ma to pozostaje celibat , jazda na ręcznym albo prostytutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Frank89 napisał:

Tutaj chciałbym zadać pytanie. Czy uważasz że można oceniać taką samą miarą ładną dziewczynę która wybała zawód prostytutki choć mogła pójść na studia znależć sobie dobrze sytuwanego partnera pójść do normalnej pracy etc i jej klienta który wybrał się do niej ponieważ ma potrzeby nie może sobie znależć partnerki i nie ma perspektyw na to w przyszłości

Dla mnie to tak samo płytkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.