Skocz do zawartości

Dzień dobry i mam pytanie....


Rumianek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Postanowiłam w tym miejscu zadać pytanie, które mnie ostatnio mocno nurtuje. Otóż jestem kobietą w wieku 37 lat, żyję w pojedynkę po rozwodzie. Jak każdy człowiek mam potrzebę bycia kochaną, potrzebę bliskości, ciepła, seksu i ogólnie już sprawę ujmując posiadania kogoś z kim mogłabym iść przez życie i zestarzeć się. A pytanie, które mnie męczy brzmi:

 

Jeśli mężczyzna ma więcej niż 35 lat i nie był nigdy w związku to czy to nie jest jasny, logiczny sygnał że miał z tym z jakiegoś powodu problemy? Czy to nie jest powód do niepokoju kiedy myśli się o związaniu z kimś takim?

oraz

Jeśli mężczyzna był lub jest w związku, który porzucił bądź porzuciłby dla mnie czy to nie jest jasny i logiczny sygnał, że to samo mogłoby się wydarzyć w moim związku? Że znudzi się mną lub znajdzie sobie inną za parę lat?

 

Z dwóch poniższych wynika, że powinnam szukać mężczyzny który sam został zdradzony/zostawiony. Chyba tylko taki daje najwięcej nadziei. Jeśli się mylę, proszę o poprawienie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rumianek napisał:

Jeśli mężczyzna był lub jest w związku, który porzucił bądź porzuciłby dla mnie czy to nie jest jasny i logiczny sygnał, że to samo mogłoby się wydarzyć w moim związku? Że znudzi się mną lub znajdzie sobie inną za parę lat?

 

TO jest jasny sygnał że jest nielojalny. A ty wchodząc w taki układ, na "tę trzecią" pokazujesz, że nie masz zasad sama i nic dobrego Was nie spotka. Generalnie co siejesz to zbierasz, więc wchodząc w coś takiego możesz być pewna jednego - nie możecie sobie ufać w niczym. 

 

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek to sam fakt, że jest nieskażony małżeństwem w tym wieku niczego nie przesądza. Mógł mieć pecha do bab, albo inne priorytety. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.