Skocz do zawartości

Zakompleksiony Naród


RUSTY

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku pragnę poinformować że jest to mój pierwszy wpis. W dodatku dość kontrowersyjny, więc jeśli np: napisałem go w złym miejscu proszę mnie o tym poinformować.

 

Jakiś czas temu znalazłem ciekawy kanał ,,Uncle Timo" który dzieli się różnymi przemyśleniami na temat naszego kraju, i nie tylko.

Jednak ten film szczególnie zwrócił moją uwagę i chciałbym się nim z wami podzielić :) 

 

 

 

 

Jeśli kiedyś ktoś go publikował na tym forum, to z góry przepraszam za dublikat.

Edytowane przez RUSTY
Wpis był niekompletny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem połowę Uncle Uwo. Zgadzam się z tym co mówi, m.in Polak Polakowi wilkiem na obczyźnie oraz jesteśmy zakomplesionym narodem. Lata niewoli, komuny zrobiły swoje. Polacy w większości potrzebują pana, który będzie ich trzymał za mordę. Potrzebują nakazów i zakazów, bo inaczej nie wiedzieli by co zrobić ze swoją wolnością.

 

Z tym co się nie do końca zgadzam to kiedy mówi o pracy sezonowej jaką jest zbieranie pomidorów, truskawek itd. Co złego jest w tym, jak nastolatek pojedzie sobie do takiej pracy i zarobi swoje pieniądze. Lepsze to, niż jakby miał siedzieć na kanapie i oglądać całe wakacje telewizję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.