Skocz do zawartości

„Hustlowanie” - wasze doświadczenia


Ali

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem drodzy Bracia! 
Jakie macie opinie/doświadczenia  wobec ww. zjawiska? 
ja wypaliłem się po Ok 5 miesiącach mocnego zapierdolu i rozumiem przez to studiowanie , pracowanie po 12 h , sztywne trzymanie michy i czytania książek w przerwach na studiach/ pracy gdziekolwiek i kiedykolwiek się dało. Skończyło się to dla mnie totalnym rozregulowaniem organizmu , mimo diety na masę CHUDNĘ bez kardio , studia szybko zawaliłem a związek z moja prawie padł „bo nie poświęcam jej czasu”, do tego libido spadło i każdy filar mojego życia zaczął ogólnie mówiąc kuleć.
 

Czy to ja jestem słaby czy to już po prostu przegiecie jak uważacie? Dużo osób twierdzi ze przez ciężka prace czegoś się dorobiło , czy aby na pewno?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co człowiek, to nieco inne podejście i rozumienie hustlowania. Ughhh, ale jakiś grafik, GTD, ciągłe "ciśnięcie" i tym podobne samodyscyplinowanie się, metodyczne odhaczanie i zaliczanie checklist, dążenie do celów z pominięciem radości z procesów - to nie dla mnie. Do tego kompletnie nieefektywne jest u mnie przeznaczanie czasu na coś zaplanowanego, gdy akurat flow mam na coś innego. Nie jestem w stanie zadekretować: "a teraz odpoczywam" gdy w głowie kotłują się myśli dotyczące czegoś innego. Ponadto, jeśli nie ma w ciągu dnia jakiejś improwizacji, dzień jest "stracony". Spontaniczność działania (bądź niedziałania) daje mi więcej radochy z życia. Ja już się "spalałem". Dziękuję, postoję. Nie potrzebuję tego nazywać żadnym hustlowaniem ani niczym innym. Robię to, na co mam ochotę, do czego mam akurat w danej chwili wenę. Balans sam przychodzi. I raczej nie dryfuje w kierunku spiny i wysiłku. "Bo trzeba żyć Jurij, trzeba żyć". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.