Skocz do zawartości

Sygnały zainteresowanie od kobiet są łatwe do odczytania


Rekomendowane odpowiedzi

 Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy nie jest tak, że sygnały, które wysyłają kobiety, są łatwe do interpretacji? Po prostu myślę, że albo kobieta jest zainteresowana albo nie, a cała reszta to mieszanka złudnych nadziei, oszukiwania samego siebie, nadinterpretacji na swoją korzyść, łudzenia się, dopatrywania się sygnałów tam, gdzie ich nie ma. Kobieta zainteresowana mężczyzną będzie szukała kontaktu, będzie miła, będzie chętnie przystawała na propozycje faceta, będzie mu ułatwiała, będzie zadawała pytania i się uśmiechała. Kobieta niezainteresowana będzie odpowiadała półsłówkami, nie będzie się dopytywała, będzie się zachowywała albo tylko uprzejmie albo wręcz będzie unikająca, nie będzie podtrzymywała rozmowy, będzie unikała spotkań albo jak nie będzie wyjścia to się umówi w większym gronie, żeby podkreślić tylko koleżeński charakter spotkania. Cała reszta to właśnie interpretowanie przez mężczyzn zachowań kobiet na swoją korzyść i dopatrywanie się zainteresowania tam, gdzie zainteresowania nie ma. Ewentualnie dopatrywanie się jakichś testów ze strony kobiet, a to po prostu brak zainteresowania. 

 

Zgadzacie się z tym? Czy może mieliście sytuacje, że wydawało Wam się, że kobieta jest niezainteresowana, odpuściliście sobie temat, a okazało się, że jednak ta kobieta była zainteresowana? 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, ciekawyswiata said:

Czy nie jest tak, że sygnały, które wysyłają kobiety, są łatwe do interpretacji?

Może dla innych kobiet.

 

9 minutes ago, ciekawyswiata said:

Kobieta zainteresowana mężczyzną będzie szukała kontaktu, będzie miła, będzie chętnie przystawała na propozycje faceta, będzie mu ułatwiała, będzie zadawała pytania i się uśmiechała.

Ile masz lat? Czytasz forum, udzielasz się i piszesz takie bzdury. Kobieta nigdy nie wychodzi z inicjatywą. To właśnie dlatego facet jest tym, który musi za kobietą latać.

 

12 minutes ago, ciekawyswiata said:

Czy może mieliście sytuacje, że wydawało Wam się, że kobieta jest niezainteresowana, odpuściliście sobie temat, a okazało się, że jednak ta kobieta była zainteresowana? 

Że niby przyszła po roku i powiedziała facetowi, że się dziwi, że się nią facet nie interesuje, bo ona jest nim przecież zainteresowana? Z której to komedii romantycznej scenariusz?

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciekawyswiata zgadzam się w 99%

46 minutes ago, ciekawyswiata said:

Czy może mieliście sytuacje, że wydawało Wam się, że kobieta jest niezainteresowana, odpuściliście sobie temat, a okazało się, że jednak ta kobieta była zainteresowana? 

Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kleofas napisał:

Kobieta nigdy nie wychodzi z inicjatywą. To właśnie dlatego facet jest tym, który musi za kobietą latać.

Kobieta czasami wychodzi z inicjatywą, a jak facet przegapi to jego problem. Kobieta wysyła sygnały, facet atakuje. 

 

31 minut temu, Kleofas napisał:

Że niby przyszła po roku i powiedziała facetowi, że się dziwi, że się nią facet nie interesuje, bo ona jest nim przecież zainteresowana?

Też raczej myślę, że to niemożliwe, dlatego pytam o Wasze doświadczenia:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku podrywam ciężki temat ciężko wyczuć . Ale tak jak koledzy u góry piszą ! Zapomnij ze jakas fajna laseczka w dzisiejszych Czasach instagramow itp gdzie pełno maja lejków od adoratorów będzie za tobą latać , albo nawet płakać ze ty nie latasz - ty nie latasz będzie inny latał ! 
 

Także niestety to my musimy latać i starać się . Teraz tylko pytanie za kim / czym warto latać - sam

musisz se na to pytanie odpowiedzieć . 
bo ja np. Nie mam zamiaru latać za jakaś. Panna co zarabia 2 tys lub jest po podstawówce lub ma dzieci . 
Inna sprawa jak jest pani lekarz prawnik itp wtedy można się postarać .... 

Takie jest moje zdanie ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten pierwszy ruch już jest na tyle przekazywany przez stare samice młodszym lęgom, że one po prostu na to czekają.

 

Czy robią pierwszy ruch? Raczej nie. Chociaż jak sobie teraz chwile pomyślałem to było kilka nachlanych lachonów które darły mordę i coś tam mamrotały pod nosem - więc jeśli to się zalicza to tak, jest to możliwe ?.

 

Czy są łatwe? Ja myślę, że ich założenia są łatwe, chociaż nie należę do dzianej kasty i nigdy nie myślałem w ten sposób, a jeśli już zobaczyłem że leci na jakieś materie to starałem się odbić albo skorzystać z tyłka i dopiero zniknąć.

 

Co do testów - moim zdaniem bardzo się mylisz. Nawet u zwierząt samice wybierają geny na podstawie obserwacji, więc pewnego rodzaju testu. Prowokują zapachem, robią zaloty, różnie to bywa.

 

 

@powerade przeczytałem "piekarz" ?.

No spoko, ale pamiętaj, że dla niej tez możesz być za nisko. Kobiety które dobrze się wyedukowały mają większe IQ niż patuski i madki, oderwane od pomadki.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ciekawyswiata said:

Kobieta czasami wychodzi z inicjatywą, a jak facet przegapi to jego problem. Kobieta wysyła sygnały, facet atakuje. 

Może czasami wychodzi. Zazwyczaj jeśli widzi kogoś z kogo może mieć korzyści. Wtedy to jest jak walka o ogień. Zazwyczaj jednak daje ewentualnie sygnały, które są tak delikatne, że przez faceta nierozpoznawalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dyletant napisał:

Ja myślę, że ten pierwszy ruch już jest na tyle przekazywany przez stare samice młodszym lęgom, że one po prostu na to czekają.

 

Czy robią pierwszy ruch? Raczej nie. Chociaż jak sobie teraz chwile pomyślałem to było kilka nachlanych lachonów które darły mordę i coś tam mamrotały pod nosem - więc jeśli to się zalicza to tak, jest to możliwe ?.

 

Czy są łatwe? Ja myślę, że ich założenia są łatwe, chociaż nie należę do dzianej kasty i nigdy nie myślałem w ten sposób, a jeśli już zobaczyłem że leci na jakieś materie to starałem się odbić albo skorzystać z tyłka i dopiero zniknąć.

 

Co do testów - moim zdaniem bardzo się mylisz. Nawet u zwierząt samice wybierają geny na podstawie obserwacji, więc pewnego rodzaju testu. Prowokują zapachem, robią zaloty, różnie to bywa.

 

 

@powerade przeczytałem "piekarz" ?.

No spoko, ale pamiętaj, że dla niej tez możesz być za nisko. Kobiety które dobrze się wyedukowały mają większe IQ niż patuski i madki, oderwane od pomadki.

@dyletant przez pół roku wypisywałem do dużo lasek zawsze to ja pierwszy inicjując kawę spacer ( fakt 3 razy udało mi się poruchac ) , ale teraz powiedziałem pierdole przyjmuje zasadę. ” miej wyjebane ... ” niech ktoś za mną teraz polata ... zobaczymy ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Kobieta nigdy nie wychodzi z inicjatywą.

Dokładnie! Masochizm i bierność! już Freud to zauważył!

Dlaczego kobiety są bierne? a no dlatego, ze wszystko w życiu kobiety jest testem, tak kobieta testuje pewność siebie mężczyzny, może sobie na to pozwolić bo adoratorów jest zawsze mnogo!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, powerade napisał:

@dyletant przez pół roku wypisywałem do dużo lasek zawsze to ja pierwszy inicjując kawę spacer ( fakt 3 razy udało mi się poruchac ) , ale teraz powiedziałem pierdole przyjmuje zasadę. ” miej wyjebane ... ” niech ktoś za mną teraz polata ... zobaczymy ...

 

Ja też kiedyś zrobiłem doświadczenie i tu już działa statystyka. Jeśli masowo wypisujesz do lasek przez neta to na 100 przypadkow, przynajmniej jedną uda się zaciągnać do łóżka, jesli tylko nie jesteś jakiś straszny dziwoląg w stylu 'chlopakow do wziecia' , z ktorych nie ma sie co nasmiewać ! Tak samo z zagadywaniem na ulicy- 2 zagadane dziennie kobietyx 30dni w miesiacu= 60 kobiet z czego 95% ze wzgledu na sztuczny podryw,( nie taki wynikający sam z siebie w odniesieniu do sytuacji)- od razu zleje sprawe.

 

Jeśli kobiecie chociaż trochę się spodobasz, to nawet jak termin spotkania nie będzie odpowiadał to sama wyjdzie z propozycja - ' a moze pasuje Ci po weekendzie?'- zamiast ' w weekend nie mogę'.

 

@powerade
a co jeśli Pani, która nie ma dzieci, jest młodą atrakcyjną kobietą , ale nawet mimo wykształcenia prawniczego nie może się przez system kasty przebić ,a za coś trzeba żyć i np. pracuje opiekując się starszymi ludźmi albo musi pracować w Lidlu albo innym sklepie za 2000 to co? Gorszy sort? Chodzi o to, aby obie strony okazywały zainteresowanie swoją osobą równomiernie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nadinterpretacja, czasami laski są nieśmiałe. Przypomina to rzucenie piórkiem w niedźwiedzia. Miałem sytuacje gdzie jedna łaziła za mną po sklepie... Dosłownie krok w krok. Tam gdzie ja tam ona. Może moja nadinterpretacja a może? Może specjalnie sprawdza czy za nią polecisz (nie jest zainteresowana, ale świadomie wysyła sygnały)? Zresztą po co Ci to gdybanie? Podejdź zagadaj to się dowiesz. To jest męska postawa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że czasem sygnały wysyłane przez kobiety są wręcz dziecinnie łatwe do odszyfrowania.

 

Po pierwsze dużo zależy od doświadczenia danej osoby w relacjach damsko-męskich. Osoba z większym doświadczeniem już wie czego może się spodziewać widząc pewne zachowania.

 

Kiedy kobieta zaczyna zaczepiać mnie na portalach społecznościowych, sama wychodzi z inicjatywą spotkań, stara się jak najwięcej o mnie dowiedzieć, pyta się o kobiety w moim otoczeniu, chce mieć ze mną częsty kontakt, a czasem nawet sama inicjuje dotyk to nie trzeba być wybitnie oświeconym, żeby się domyślić o co chodzi.

 

Tyczy się to też bardzo atrakcyjnych kobiet. Tych, które mają wielu adoratorów. One są już w końcu znudzone całą armią białych rycerzy, którzy każdego dnia i każdej nocy szturmują jej fortecę.

Zdarza się tak, że taka niewiasta zainteresuje się facetem, który właśnie nie będzie czynił do niej zalotów. Potraktuje ją jak zwykłą koleżankę. Nasza niezdobyta księżniczka pomyśli sobie "kurde, co z nim jest nie tak? Dlaczego on nie stara się mnie poderwać?" Wtedy taki mężczyzna wzbudza jej zainteresowanie (oczywiście taki mężczyzna też musi prezentować sobą coś więcej niż piwko, papierosek i machanie łopatą).

 

Sam miałem kiedyś kilka doświadczeń tego typu. Mam mega atrakcyjną koleżankę i tak właśnie ją zawsze traktowałem. Mimo wielu orbiterów postanowiła, że chce być kimś więcej niż tylko koleżanką.

Inna zaś zaprosiła mnie do siebie na wino i film. Już wszyscy wiemy o co chodzi. Przez cały film nawet jej nie dotknąłem. W końcu sama się do mnie przytuliła i pocałowała.

 

Powyższe przykłady pokazują, że jak najbardziej kobiety potrafią dawać jasne sygnały swojego zainteresowania.

Pragnę też zaznaczyć, że bardzo dużo zależy od wychowania i nie każda będzie to robiła, ale też nie każda nie będzie tego robila ?.

 

 

 

Edytowane przez Alli
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant nie mogę się z Tobą nie zgodzić, ponieważ zwyczajnie nie mam prawa wiedzieć jak to jest w tym wieku.

Ale myślę, że nie możemy wykluczyć przesunięcia tej granicy 25-30 lat, a nawet całkowitym jej zaniknięciem w przypadkach niektórych kobiet.

W końcu w dobie wyzwolenia i coraz bardziej "świadomych" i odważnych kobiet mogą zajść zmiany. I podejrzewam, że tak właśnie może się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Mam kumpla, który kilka lat temu poznał dziewczynę. Cicha, spokojna, mało mówi. On w sumie podobny. Po kilku miesiącach zakochania w sobie, dowiedziałem się, że planują ślub. Dzisiaj jak ich spotykam po tych kilku latach widzę w nich uczucie. On jest z dobrego domu, ona wydaje się być również ewenementem, jedna z niewielu. Życzę im jak najlepiej, ale oboje od początku do siebie pasowali.

Poza nimi, nie widziałem w swoim życiu czegoś takiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, równieśnikSzpilki napisał:

Jeśli kobiecie chociaż trochę się spodobasz, to nawet jak termin spotkania nie będzie odpowiadał to sama wyjdzie z propozycja - ' a moze pasuje Ci po weekendzie?'- zamiast ' w weekend nie mogę'. 

Dokładnie, wydaje mi się, że to najprostsze i najbardziej wiarygodne sprawdzenie zainteresowania. Obecnie nie bawię się już w dalszy kontakt jak na propozycję spotkania dostaję "nie mogę" i cisza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z sygnałami od dziewczyn jest podobnie jak z sygnałami od obcych cywilizacji - w tym przypadku Z Wenus - czyli musimy wiedzieć jak one wyglądają, jak je we właściwy sposób odebrać i przetworzyć. Co z tego jak dziewczyna będzie wysyłała sygnały np. w sklepie przed Tobą przy kasie i będzie odsłaniała szyję, otwierała usta, stanie bokiem jako pozycją półotwarta skoro nie będziesz zdawał sobie sprawy z tego że ona właśnie w ten sposób zachęca Cię do nawiązania konwersacji?

 

Każdy facet powinien wiedzę o takich sygnałach mieć w pigułce już w wieku nastoletnim. Bardzo wiele się traci bez niej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 21:45, powerade napisał:

przez pół roku wypisywałem do dużo lasek zawsze to ja pierwszy inicjując kawę spacer ( fakt 3 razy udało mi się poruchac ) , ale teraz powiedziałem pierdole przyjmuje zasadę. ” miej wyjebane ... ” niech ktoś za mną teraz polata ... zobaczymy ... 

Jeśli nie jesteś mega przystojny lub bogaty to raczej mała szansa  ze będa latać. No chyba że masz bardzo charyzmatyczną osobowość.

Taka rola samca, że walczy o samicę. U zwierząt jest tak samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Z sygnałami od dziewczyn jest podobnie jak z sygnałami od obcych cywilizacji - w tym przypadku Z Wenus(...)

Niestety, niektóre kobiety lubią się bawić w ten sposób facetami. Wysyłają sygnały, żeby sprawdzić czy facet zareaguje na nie. A potem, jak przyjdzie co do czego to się wycofują. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 20:46, ciekawyswiata napisał:

 Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

 

Pisze to będąc zresocjalizowanym nerdem.

Więc do drugiego roku studiów.

Nie trenowałem nadmiernie mechanik damsko-męskich.

Brak ten uzupełniałem w pośpiechu później.

Z dobry czy dostatecznym skutkiem (sam nie mogę zdecydować).

Choć nie "bardzo dobrym".

 

Zasadniczo w naszym kręgu kulturowym.

Sygnały od kobiet są (co do zasady!):

 

1. ulotne i na granicy zauważalności

2. cholernie wieloznaczne.

 

Dochodzi do tego kardynalny problem nr 1.

Problem który się nazywa "wypada mi być miłą".

Dziewczyna nie myśli o nas w żadnym kontekście.

Ale jest dla nas miła w komunikacji słownej i niewerbalnej.

Co może stwarzać pozory zainteresowania i zaproszenia do czegoś więcej.

 

Moje doświadczenie jest jednoznaczne.

Kobiet, które sygnalizują w sposób oczywisty.

Znam i znałem, niech policzę, z 3 czy 4.

 

Niektórzy mężczyźni rodzą się z naturalną umiejętnością rozróżniania kobiecego zainteresowania.

Niektórzy nie.

Ci drudzy muszą dostać "na talerzu".

Bo inaczej nie skumają.

 

 

Teraz pragmatycznie i życiowo.

 

Jeśli dla kobiety nie istniejesz.

W żadnym względzie.

Nie zwróci na Ciebie najmniejszej uwagi.

Najmniejszej.

Na Ciebie. Twoje sprawy. Twoje życie itd.

 

Zainteresowane bądź zaintrygowane mężczyzną.

Poświęcą mu chwilę swego 'cennego czasu'.

Co w ich mniemaniu już powinno wiele mówić.

 

Tyle.

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.