Skocz do zawartości

Sygnały zainteresowanie od kobiet są łatwe do odczytania


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.12.2019 o 14:15, bernevek napisał:

Niestety, niektóre kobiety lubią się bawić w ten sposób facetami. Wysyłają sygnały, żeby sprawdzić czy facet zareaguje na nie. A potem, jak przyjdzie co do czego to się wycofują. 

Nie wiem czy po prostu nie mylę schematów ale to mój przypadek.

Dziewczyna niby na imprezie po kilku drinkach łapie mnie za rękę, wspomina czy widziałem to i tamto jak chodzi na fitness, daje się przytulić a przy próbie zaproszenia na niezobowiązującą kawę wykręca brakiem czasu i natłokiem obowiązków.

Dodam, że to koleżanka z naszej paczki - z tego co wiem nigdy nie miała nikogo.

Ostatnio dowiedziałem się od znajomego, że jakiś gość próbował się z nią umówić. Spotkali się kilka razy po czym jej matka oddała mu rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiarus

Pijanych dziewczyn nie ma co pod tym kątem analizować - do sensownych wniosków nie dojdziesz(zresztą z trzeźwymi to też nie do końca wiadomo (heh) ).

Wyobraź sobie Siebie najebanego i że Ci się niby podoba jakaś "dziefczyna" w knajpie, a potem się okazuje że niekoniecznie się Ci się podoba na trzeźwo ;)

Pozdro

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, czerwony napisał:

@Wiarus poczytaj o typach przywiązania, ona ta zapewne typ unikający. Czyli Ty gonisz, ona ucieka. Jak lubisz wiecznie gonić króliczka to bierz się za nią.

 

 

Możesz podrzucić ten temat o typach przywiązania?

Na ten moment powoli staram się wychodzić z matrixa i nie zamierzam za nikim latać. Ograniczyłem się do chwili rozmowy i zaproszenia. Nie ma zainteresowania to następna.

 

Edytowane przez Wiarus
Dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 20:46, ciekawyswiata napisał:

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy nie jest tak, że sygnały, które wysyłają kobiety, są łatwe do interpretacji? Po prostu myślę, że albo kobieta jest zainteresowana albo nie, 

No curwa nie da się tego czytać, choć 

przebrnołłłeeem do końca.

 

Tak!

Żucają łatwe sygnały.

Tak część jest oklepana i standardowa.

Tak urwał! Nie wychodzą zazwyczaj same z inicjatywą z 2 POWODÓW!

 

Boją się, że facet uzna ją za łatwą........

Koleżaneczki(konkurencja uzna ją za szmate/zdzirę).....

 

ZAPODAM PRZYKŁADA czysto słownego/baletowego: ale dzisiaj sukienkę założyłam, taki anty gwałt.

 

SAM se rozkmiń, metodą unifikacji.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 07:39, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Z sygnałami od dziewczyn jest podobnie jak z sygnałami od obcych cywilizacji - w tym przypadku Z Wenus - czyli musimy wiedzieć jak one wyglądają, jak je we właściwy sposób odebrać i przetworzyć. Co z tego jak dziewczyna będzie wysyłała sygnały np. w sklepie przed Tobą przy kasie i będzie odsłaniała szyję, otwierała usta, stanie bokiem jako pozycją półotwarta skoro nie będziesz zdawał sobie sprawy z tego że ona właśnie w ten sposób zachęca Cię do nawiązania konwersacji?

 

Każdy facet powinien wiedzę o takich sygnałach mieć w pigułce już w wieku nastoletnim. Bardzo wiele się traci bez niej.

Rozwiń temat, chętnie przeczytam coś więcej o tych sygnałach, może dowiem się coś nowego. Skąd czerpiesz wiedzę na ich temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.