Skocz do zawartości

Jak się odblokować?


FranciscoFranco

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

W zasadzie wątek jest trochę chyba nietypowy, ale zobaczymy czy trefna uwaga/rada tutaj siądzie w gronie.
Historia prosta - ogólnie troszkę przejebane dzieciństwo, pogłębianie ścieku, próba samobójcza, a potem wychodzenie na prostą, własna firma, studia, ostatecznie wyjście z depresji ok 3 lata temu, potem leczenie różnych fobii.
Ostatecznie wszystko fajnie, nie mam oporów, żeby poznawać kobiety, umówić tylko właśnie... Kiedy zaczyna robić bardziej intymnie uruchamia mi się całkowity blok i tryb ucieczki. Ostatecznie doprowadza to do rozwalania się całości, bo no cóż... wiadomo.
Normalnie przez 25 lat miałem wszystko uśpione (zero libido) i w sumie dobrze mi z tym było, a potem wszystko wywaliło i obecnie z roku na rok, coraz bardziej sfrustrowany chodzę.
Miał ktoś taką sytuację i poradził sobie z nią?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź parę razy na dziwki i wykształć habituację. Po czasie seks będzie dla ciebie jak sranie. Też miałem do 30-tki zablokowane libido, kobiety dla mnie nie istniały, a około 30-tki siłownia, witaminy, diety i chyba testosteron poszedł w górę, bo ciągle chce mi się ruchać. Ale nie jest to nic dobrego, bo nie jestem za bardzo atrakcyjny, więc ładne kobiety są dla mnie zbyt kosztowne. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodarek dzięki za odpowiedź. W sumie mam podobnie, natomiast w sprawie atrakcyjności... powiedzmy, że różne głosy słyszę :D Sam trochę wybredny jestem, ale z drugiej strony stale pracuję nad swoją poprawą warunków na rynku.
Nie chcę na dziwki iść. Pierwszy warunek jaki zawsze stawiam to swoje zdrowie pierwsze i mimo wszystko z każdą dziewczyną, z którą się spotykałem zawsze prędzej czy później (teraz wcześniej, bo w tym wieku to już mimo wszystko nie ma co się bawić w gierki), że najpierw wspólne badania.
Po prostu wolałbym nie zaczynać wchodzenia w tę sferę od syfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FranciscoFranco napisał:

Nie chcę na dziwki iść.

Bo? 

Z divami jest prosty układ. Zakładasz gumę i jesteś sejfti.

 

Tu chodzi o przezwyciężenie blokad.

Nauczenie się, oswojenie sfery seksualnej. Moim zdaniem masz bardzo niską samoocenę, zero doświadczenia w sprawach seksu. 

Przestań trzepać jeśli to robisz, idź na divy kilka razy, to najszybszy sposób. Nie chodź do jednej, musi być różnorodność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nibynic Dzięki. Bardzo interesująca sprawa

@Imiennik Bo takie sobie ustaliłem reguły gry. 
Od razu lecisz na maraton, czy najpierw robisz słynną dyszkę?
Z tym sejfti to mnie nie rozśmieszaj :)
Samoocenę mam akurat w porządku. Za dużo pracowałem na tym, żeby na wielu polach odnosić sukcesy. Tutaj coś podświadomość rzuca kłody.

Edytowane przez FranciscoFranco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem troszkę podobną sytuację przez pewien czas - kilka miesięcy takiego zawirowania w życiu, może nie aż tak mocno jak Ty, ale coś w tym kierunku. Trafiłem na kogoś, kto mi pomógł się ekspresowo odblokować - kobietę która była wyrozumiała (też w łóżku), sympatyczna i straszliwie mnie podniecała :D Zadziałało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 01:17, FranciscoFranco napisał:

Czołem.
Miał ktoś taką sytuację i poradził sobie z nią?

Włączają się tobie abstrakcyjne blokady, więc musisz zacząć myśleć abstrakcyjnie, wyobraź sobie, ze jak się postarasz to coś będzie z tego, związek, przygoda, wiec musisz zmienić sposób myślenia o tym, postrzegania, ja jak mam blokady, włączają mi się, to wmawiam sobie, że jak się postaram to co wyżej napisałem, może pójdzie ze mną do łózka albo zostanie moją dziewczyną. Musisz czuć fan , luz ,zabawę w interakcjach z kobietami, i wychodzić z założenia, ze jak nie chcę się dziewczyna umówić, ma fochy, nie chcę z tobą rozmawiać, to jest jej problem, nie twój.

 

Polecam tobie oglądać kanał Frywolnego, dużo wartościowej wiedzy przekazuje, polecam również tobie przeczytać książki Marka Kotońskiego dostępne w jego sklepiku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto No właśnie. Nie jest tak, że teraz się zamykam na kobiety, czy coś. Normalnie trochę z internetu, trochę jak jest okazja to coś po drodze na żywo. Trochę zapracowanym człowiekiem jestem, więc też czasowo mam średnio, a od weekendowego wyjścia na imprezę, wolę raczej pograć w RPG, planszówki, trening, wolontariat, działanie publiczne.

Może to coś w nawiązaniu do @Imiennik, ale ogólnie mam dosyć mocno krytyczny stosunek do siebie.  Ot po prostu te 8 lat temu do czasu próby byłem po prostu słabym grubasem. Potem było wszczepienie dosyć surowej i ostrej rzeczywistości i masa pracy, edukacja, treningi, dieta, żeby nad każdym aspektem popracować. Może to i głupie, ale tak jak jestem wymagający wobec siebie, tak i jestem wymagający wobec kobiet, z którymi chciałbym coś więcej.
 

4 godziny temu, Boromir napisał:

Włączają się tobie abstrakcyjne blokady, więc musisz zacząć myśleć abstrakcyjnie, wyobraź sobie, ze jak się postarasz to coś będzie z tego, związek, przygoda, wiec musisz zmienić sposób myślenia o tym, postrzegania, ja jak mam blokady, włączają mi się, to wmawiam sobie, że jak się postaram to co wyżej napisałem, może pójdzie ze mną do łózka albo zostanie moją dziewczyną. 

Ja nie mam problemu z kontaktem, rozmową, bo jestem człowiekiem bez tabu. Po prostu ten etap intymności gdzieś zgrzyta.

Edytowane przez FranciscoFranco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leto napisał:

Miałem troszkę podobną sytuację przez pewien czas - kilka miesięcy takiego zawirowania w życiu, może nie aż tak mocno jak Ty, ale coś w tym kierunku. Trafiłem na kogoś, kto mi pomógł się ekspresowo odblokować - kobietę która była wyrozumiała (też w łóżku), sympatyczna i straszliwie mnie podniecała :D Zadziałało.

Ja miałem bloka na jedną, jedyną pozycję - zawsze gdy do niej przechodziłem to od razu mi opadał. W końcu trafiłem na wyrozumiałą, która chciała nad tym popracować no i wyleczyła mnie z tego całkowicie, po pewnym czasie ta pozycja stała się moją ulubioną.

Myślę, że podobny schemat zadziałałby i tutaj w odniesieniu do całości. Dobra baba może rozwiązać problem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperacją? 

Wyleje Ci zimne wiadro na łeb:

 

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ty masz wymagania wobec kobiet? A co możesz zaoferować w zamian? Typie, Tobie nawet nie stanie gdy masz możliwość, jesteś ZBLOKOWANY.

 

Tak, to jest kwestia podświadomości. Możesz liczyć na cud, czyli wyrozumiałą himalajkę. Tak samo jak cebulaki na wygraną w lotto. Radzę spojrzeć na statystykę, małe szanse.

 

To nie jest żadną desperacja. Wielu mężczyzn korzysta z seksu za pieniądze. Ty chcesz badania na starcie? 80% potencjalnych partnerek sobie przekreśl, bo wątpię by jakąkolwiek biegała po wyniki dla niesprawnego samca, a Ty takim jesteś. Nie jesteś w stanie się "odpłacić" czytaj "wygrzmocić bez ceregieli". Potrzebujesz specjalnych warunków, doskonale Cię rozumiem, sam dawno dawno temu też sobie to idealizowałem.

 

Divy pozwolą Ci przyzwyczaić się do sytuacji, jak już napisano, chodzi o habituację bodźca.

 

Wiesz co ja widzę? Mogę się mylić, ale Ty szukasz drogi na skróty. Forum promuje pracę nad sobą, a to najcięższe zadanie w życiu. Łatwo jest komuś radzić, ale dla samego siebie to praca na całe życie. 

 

Weź się w garść chłopie. Tak samo jak ktoś boi się jeździć autem, bić, oglądać horrory czy uprawiać sporty ekstremalne, tak w czasie zdobywania doświadczenia, małymi kroczkami, ten strach zanika. Musisz pokazać swojej podświadomości, że potrafisz.

 

Jestem KUREWSKIM introwertykiem i wiesz co? Zrobiłem z tego atut, jak jąkała z Częstochowy z wady wymowy, a nawet lepiej, bo ja mam z tego wymierne korzyści. Dopasowałem się, tak zwyczajnie. Musisz znać prawa życia w dużym skrócie. Nie ma nic za darmo, a na mannę z nieba to tylko pradawne żydki pustynne mogą liczyć (parafraza pisma świętego - dla tych poprawnych politycznie :D ).

 

Bierz życie za rogi. Dobra guma, seta i guma do żucia gdy stres zżera i syldenafil bez recepty godzinkę przed divą - przed użyciem skonsultuj się blablabla...

 

Podziękujesz później, pierwsze koty za płoty.

 

Byłeś grubaskiem, BYŁEŚ. Żeby to dotarło to musisz trochę sobie pomóc. Bywaj bracie!

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 Najtaniej? Przecież to groszowe sprawy, 4x 25mg to koszt <20zl, ale radzę uważać, bo można zaorać myszkę na śmierć. Inventum osobiście stosuje jeśli mam potrzebę odstawienia gang bangu w pojedynkę :D

 

2 godziny temu, FranciscoFranco napisał:

Gdzie ten kubeł

Będzie jak do Ciebie dotrze ile masz do zrobienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

@rycerz76

Będzie jak do Ciebie dotrze ile masz do zrobienia ;)

Bez urazy, ale nie napisałeś nic czego bym nie wiedział. A ton złego i dobrego policjanta trochę nie wyszedł ?

 

Swoją drogą pisząc o wspieraniu rozwoju osobistego na forum, a potem proponowanie najszybszego na odpierdol rozwiązania to nawet hipokryzją już nie można nazwać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamywanie własnych barier to rozwój osobisty. Im szybsza metoda, tym lepsza. 

 

Powiedzmy, że ktoś boi się bić. Co takiemu komuś polecisz? Oglądać filmiki trenerów na YT? Czy iść na trening, żeby się przełamać, przyzwyczaić?

 

Może powiedz, jak Ty to widzisz i co zamierzasz zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Imiennik ale właśnie trafiłeś w mój punkt.

Tyle, że nie wysyłasz człowieka na trening, a od razu na walkę.

Czy właśnie, nie zrobić tego co sam napisałeś. Przełamać się, zdobywać, przyzwyczajać.
Skoro z osobą, którą znam jest średnio to myślisz, że z obcą babą ze świadomością obawy chorób pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są prezerwatywy typu "extra safety".

 

Są też divy, które bawią się w GFE. 

 

Syldenafil też robi swoje, nie wiele trzeba by sprzęt zadziałał. 

 

O co chodzi? O częstotliwość i wyrozumiałość. Jak wcześniej wszystko umówisz, czas i rodzaj spotkania, to wątpię by diva odmówiła.

 

To rodzaj treningu. Szczerzę wątpię by po porażce, ewentualnie kilku normalna kobieta nadal miała ochotę na zabawę z autorem. Z resztą autor  wymaga na dzień dobry badań. Nie zapominajmy o hipergamii kobiet - robiłbyś badania dla pani, która kompletnie nie umie w te klocki, gdy miałbyś kolejkę następnych chętnych? 

Ja bym temat olał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Januszek852 Kto żyje w takiej, ten żyje w takiej ;)
Szkoda mi zdrowia, tylko na to, że ktoś nie potrafi się pilnować... a zaufanie w tych kwestiach to ostatnie co mogę powierzyć.

Najwyżej nic się u mnie nie zmieni. Tyle lat przeszło to drugie tyle pójdzie, tyle że na wkurwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 01:17, FranciscoFranco napisał:

Ostatecznie wszystko fajnie, nie mam oporów, żeby poznawać kobiety, umówić tylko właśnie... Kiedy zaczyna robić bardziej intymnie uruchamia mi się całkowity blok i tryb ucieczki. Ostatecznie doprowadza to do rozwalania się całości, bo no cóż... wiadomo.

 

1. Nie masz oporów by poznawać kobiety, by je zagadywać, flirtować, umówić się.

2. Umawiacie się i jest super, flirtujecie, jest dotyk, jest super

3. Ty chcesz czegoś więcej i czujesz że ona chce też czegoś więcej

4. Gdy przychodzi do sytuacji sam na sam (w miejscu niepublicznym) gdzie za pare chwil może dojść do seksu to Ciebie coś blokuje i wręcz jesteś sparaliżowany

5. Ona liczyła na seks, a Ty poprzestałeś na dotyku w ubraniu, więc ona kończy tę znajomość bo po co jej taki facet


Tak?

 

To się zdarza. Dokładnie taki przypadek opisany jest tutaj: http://beztabu.com/showthread.php?t=40687

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.