Skocz do zawartości

Bedoes & Lanek feat. Kiepscy - Opowieści z Doliny Smoków


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rap jest mi raczej obcy, ale ten kawałek Bedoesa rozprzestrzenił się viralowo po necie [oryginał ma 11mln wyświetleń w mniej niż miesiąc]

i został jak widać inspiracją do przeróbek. Tutaj w połączeniu z universum "Świata według Kiepskich". ;) 
 

Klimatycznie wyszło, dobrze dobrane ujęcia i sprawnie zmontowane.

Lekkie wzruszenie dopadło mnie widząc przebitki z tak klasycznych odcinków jak "Wal magistra", lub samosąd sąsiedzki pod przewodnictwem sędzi Prostaty z Texasu. ?

Z uwagi na naruszenie praw autorskich już raz filmik zniknął z YT, ale widzę, że reuload ma już prawie 5 tysięcy łapek w górę.

 

Jak Wam się to widzi?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Quo Vadis? napisał:

 Mi właśnie doszedł 3pak płyt od Kartky'ego.

Trzeba wspierać polskich wykonawców a nie tylko zasysać z neta

Mam 2 płyty kartkyego, 1 tedego, 2 ganji mafii, 3 kaliego, 1 zabsona, 1 szpaka i wstyd mi ze nie kupiłem egzotyki. Jesli już mówimy o wspieraniu polskich artystów. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To reaction video momentami jest niezłe, wpadłem na nie chwilę po tym, jak zobaczyłem materiał zalinkowany w pierwszym poście: 

 

 

;) 

 

*Bedoes* To żadni gangsterzy, ale brat dostał nożem

*Afroamerykanin* they on a gang!

 

:P

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.