Skocz do zawartości

Zmiana nastawienia ?


nesq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! (Nikotyna, Fap, Alkohol, Leki nasenne) 

 

Zacząłem wiązać wszystkie używki (chemie) które wprowadzamy z zewnątrz do naszego organizmu z naszymi emocjami które powstają w nas. 

 

Pewnego dnia, pozbyłem się metodą siłową wszystkich emocji w kilka godzin.... rozładowałem się na maksa...jak nigdy.. a sporo tego było.. i wiecie co ? 

 

Od tamtej "chwili" .. nie mam ochoty ani na wódke,fap,leki ani na papierosy bo nie odczuwam potrzeby zagłuszania wewnętrznego bólu, mineło ponad 2 tygodnie. 

 

Przypadkowo zrozumiałem, że ja po prostu zagłuszam ból wewnętrzny i nagromadzone emocje. Powtarzam ZROZUMIAŁEM , bo widzieć to wiedziałem z wujka google...  

 

 Teraz chodzę na siłownie, tam daje upust. Ciśnienie w normie( zawsze miałem problem, jadłem leki 10 lat) i śpię jak dziecko. Się nie poznaję się :D

 

 

 

ps. 

Oczywiście pojawiają się myśli, flashe odnośnie alkoholu i papierosów , ale akceptuje te flashe.. chwile czekam i przechodzi. Wspomagam się uśmiechem i doceniam to, że mam świeży umysł.

Edytowane przez nesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

Rozwiń, jeśli możesz.

Przemyślałem swoje życie.. rozryczałem się w miejscu gdzie nikt nie widzi i nie słyszy.. tak od siebie na maksa.. te oczyszczenie trwało kilka godzin. 

 

 

 

Najlepsze jest to, że ciśnienie krwi mam w normie a to dla mnie już namacalny dowód, że pękł w końcu balonik zatytułowany "stres" 

Edytowane przez nesq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć! 

 

Dalej nie pale, alkohol - wypiłem jedno wino do kolacji tydzień temu;) , żadnych leków czy innych rozweselaczy.. 

 

 

Doszła siłownia, dieta i nowe cele... i obojętność na waginy. 

 

Nagle stwierdziłem ze auto jakie posiadam jest fajne - po co mi lepsze ?   - domniemam, że jeszcze jakiś czas temu byłem tak zakompleksiony, że łączyłem atrakcyjność z samochodem i chodził mi kredyt po głowie w tym celu  .. to nie żart :D

 

 

Czuję się wolny i .. nic nie muszę.. zaczynam tylko chcieć :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.