Skocz do zawartości

Kobiety i żony w Uzbekistanie - zwyczaje matrymonialne


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie było to nawet jak się sprowadzi z konserwatywnego grajdołka dziewczynę do własnego to jak nasiąknie światopoglądem ginocentrycznym jaki jest forsowany przez media i zbieżny z retoryką SJW to będzie taka sama w zachowaniu jak miejscowe panny. Też będzie łaknąć uwagi jak "gwiazdki" z Instagrama i też będzie chciała robić to co robią te "wyzwolone"(od ostracyzmu społecznego bo od popędu już niekoniecznie) kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Miodożerny napisał:

Podejrzewam też, że "Swatowie" po prostu lepiej dobierają (zapewne obiektywniej, trzeźwiej) w pary niż robią to sami młodzi (emocje, mniejsze doświadczenie życiowe).

Dokładnie, mają większą wiedzę i doświadczenie życiowe. W porównaniu z młodymi i naiwnymi osobami.

22 godziny temu, Sundance Kid napisał:

I spełniania "obowiązków małżeńskich" dopóki się nie urodzi odpowiednia liczba dzieci.

Rozumiem, że zaglądasz Uzbekom pod kołdrę. Sprawdzając jak często kopulują, gdy mają już kilkoro dzieci. ;)

21 godzin temu, Sundance Kid napisał:

A po co seks w małżeństwie, jak nie po to, żeby były dzieci?

Większych bzdur nie czytałem. 

Tam mężczyzna ma taką pozycję, że może kiedy chce i jak chce. Samo jego wejście do pokoju, sprawia że kobiety, w tym córki mówią ciszej. O czym pisała już na blogu pewna Uzbeczka.

21 godzin temu, pillsxp napisał:

Wiadomo że jeśli sobie sprowadzisz kobietę ze wschodu do Polski to koleżanki ją szybko zepsują,

Niestety tak to działa. Kobieta jest taka jak kultura, w której żyje. 

21 godzin temu, Tomko napisał:

Amatorzy Azjatek, którzy pod niebiosa będą wychowalać Uzbeckie dziewczyny nad Polki za 3, 2, 1...

Wiedziałem że trolling @Tomko, pojawi się w tym wątku. Nie zawiódł mnie po raz kolejny. 

21 godzin temu, Brat Jan napisał:

Czyli tylko "po bożemu", bez lodów i tylko w jedną dziurkę...

Tam jest niby islam, a gorzały nie wylewają za kołnierz. Sam sobie dopowiedz resztę... Z taką pozycją mężczyzny, to nie ma zmiłuj i że głowa boli. 

20 godzin temu, Sundance Kid napisał:

Zmotywuję kolegów: pamiętajcie, że kobiety po trzydziestce zaczynają powoli wyglądać jak swoje matki. ?

A matki w Uzbekistanie wyglądają ... tak:

Zamiast trollować wątek i wrzucać ubrane na ludowo babcie. Polecam przejrzeć jak wyglądają naprawdę Uzbeczki 30+:

https://badoo.com/pl/randki/uzbekistan/tashkent-region/tashkent/girls/age-30-40/

Może to dobre wschodnie geny, ale od polek, są dwukrotnie ładniejsze. 

5 godzin temu, leto napisał:

Generalnie w tym całym Uzbekistanie to widzę że nieźle średniowiecze hahaha. Jak w chlewie,  jak w chlewie.

Podróżnicy twierdzą, że na ulicach czyściej niż w Polsce. 

7d6aa598-e8f2-11e8-94da-a6478f64c783?sou 1000x-1.jpg

 

4 godziny temu, No Gods No Masters napisał:

Już wolę to "feministyczne lewactwo", niż nudne życie z gadającym meblem.

Przyjesz swoje, zabulisz alimenty na byłą, na gówniaka, oddasz swój majątek i skończysz z niebieską kartą, będziesz oskarżony o gwałt, to przeprosisz za te słowa. Chyba, że nie potrafisz łączyć kropek i uczyć się na cudzych błędach.

4 godziny temu, mac napisał:

Nie ma to, jak pukać laskę podstawioną przez starych

A gdzie tam jest napisane, że sam nie możesz sobie wybrać? Jest, że możesz tradycyjnie swataniem albo sam znaleźć. 

@mac Brak czytania ze zrozumieniem? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Morfeusz napisał:

Wiedziałem że trolling @Tomko, pojawi się w tym wątku. Nie zawiódł mnie po raz kolejny. 

Zauważyłem, że jak ktoś napisze ci coś nie na rękę to szybko starasz się z niego zrobić trolla. Już nie pierwszy wątek, w którym komuś zarzucasz trolling lub chamstwo i zgłaszasz to. Czekam, aż zarzucisz mi, że jestem kobietą tak jak zrobiłeś to @Libertynowi. Niezawodność to moja cecha, miło mi. 

 

A co do urody - dla mnie bez wyrazu - każda do siebie podobna. Wszędzie ładnie gdzie nas nie ma. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

bo w każdym temacie, gdzie są "Polki be, inne cacy" pojawia się ta sama grupa w końcu. 

 

Amatorzy Azjatek, którzy pod niebiosa będą wychwalać Uzbeckie dziewczyny nad Polki za 3, 2, 1...

Super, że tak monitorujesz Braci i wyśmiewasz wszystkie inne gusta niż twoje. 

@Tomko Wnosisz naprawdę dużo wiedzy o Uzbekistanie do takiego wątku. Ktoś ci płaci za rozwalanie takich wątków i zniechęcanie innych do pisania na temat?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Morfeusz said:

Większych bzdur nie czytałem. 

Tam mężczyzna ma taką pozycję, że może kiedy chce i jak chce. Samo jego wejście do pokoju, sprawia że kobiety, w tym córki mówią ciszej. O czym pisała już na blogu pewna Uzbeczka.

Przypominam, bo wyraźnie mylisz dwie rzeczy: tam nie wychodzi się za dziewczynę, która ci się podoba i która jest bombą w łóżku.

To nie tak działa.

Tam wychodzi się za dziewczynę, którą ci wybrali rodzice.

Konkretniej, wybiera głównie matka. Nie kierując się urodą ani twoim libido, tylko tym, czy jej zdaniem będzie dobrą matką.

A czy uda jej się wynegocjować dla ciebie ponętną i miłą żonę, to zależy nie od niej i nie od ciebie, tylko od pozycji majątkowej twojego ojca i pozycji majątkowej rodziców wybranki oraz jej urody.

 

Po ludzku: jak nie jesteś starszym synem z zamożnej i poważanej rodziny, to możesz liczyć albo na małżeństwo ze swoją rąsią (bo nikt nie odda córki przegrywowi za żonę), albo na paszteta z lokalnej biedoty. Bo ślicznotki z lokalnej biedoty da się opchnąć do lepiej sytuowanych. Albo sprzedać do burdelu (Uzbekistan ma spory problem z handlem kobietami na potrzeby seks-biznesu).

 

I nie chodzi też o to, że żona ci "odmówi seksu", Tylko o to, że być może trafi ci się taka "piękna" i "miła" żona, wybrana ci przez rodziców, że będziesz - jak to zresztą czynili przez wieki mężczyźni w Europie - preferował seks z dziwkami. Myślisz, że czemu np. w wiktoriańskiej Anglii mężczyźni znali seks głównie z kontaktów z profesjonalistkami? I to nie tylko kawalerowie, ale także żonaci? Bo żony były takie wyzwolone, że im odmawiały? Wolne żarty. Po prostu większość normalnych facetów woli ognisty seks z wyboru z ładną i chętną dziewczyną, aniżeli rutynowy seks z przymusu z niezbyt ładną kłodą, która gapi się w sufit i pyta ze zniecierpliwieniem, kiedy wreszcie skończysz, bo musi zrobić pranie. A może to ja jestem jakiś dziwny, że wolę seks z kobietą, która mi się podoba, aniżeli z kobietą, która mi się nie podoba... ;)

 

3 hours ago, Morfeusz said:

Zamiast trollować wątek i wrzucać ubrane na ludowo babcie. Polecam przejrzeć jak wyglądają naprawdę Uzbeczki 30+:

Przypomnę, że Badoo to portal randkowy. Ja tam bym w fotki na takich portalach nie wierzył.

 

Zresztą nawet jakby się kierować podrasowanymi fotkami z portali randkowych, to Polki są albo ładniejsze od Uzbeczek, albo lepiej się znają na fotoszopie. Albo może ja preferuję słowiański typ urody, zamiast kałmucko-środkowoazjatyckiego. Ale co kto woli, jedni lubią płaskie buzie z tendencją do otyłości, inni wolą bardziej przaśną urodę. ;) Serio, tak jak rozumiem fascynację Japonkami - które do późnych lat zachowują dziewczęcą urodę i taki fajny, delikatny, kobiecy urok, tak nie pojmuję zachwytów nad półMongołkami, które urodą cieszą się krótko, a poza tym mają tendencję do błyskawicznego tycia po ślubie (z przyczyn chyba dosyć oczywistych dla każdego, kto zna kobiecą naturę...).

 

 

EDIT:

Nie zrozum mnie źle, nie krytykuję samej koncepcji małżeństwa z rozsądku, swatanego przez rodzinę i motywowanego chęcią założenia tradycyjnej rodziny. Taki model jest poniekąd bardziej sensowny i stabilny, aniżeli model który funkcjonuje teraz i który jest w przeważającej części po prostu fikcją. Nie podoba mi się natomiast mieszanie dwóch rzeczy: małżeństwa jako sposobu na założenie rodziny (model tradycyjny) i małżeństwa jako metodę na zdobycie fajnego seksu z ładną kobietą (model hollywoodzki). To nie tak działało w Starych Dobrych Czasach i nie będzie tak działało również teraz. Tylko wtedy ludzie nie oszukiwali się, że małżeństwo i przyjemność fizyczna idą w parze i po prostu oddzielali te sfery jako kompletnie ze sobą niezwiązane: z żoną się miało seks po to, żeby były dzieci, z kochanką albo dziwką - żeby mieć przyjemność.

Edytowane przez Sundance Kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 19:49, Sundance Kid napisał:

Tam wychodzi się za dziewczynę, którą ci wybrali rodzice.

@Sundance Kid Przeczytałeś całość ze zrozumieniem? 

  1. Swaci mogą zdecydować lepiej o wyborze odpowiedniej kandydatki niż on sam. Mają doświadczenie życiowe, którego brak naiwnym młodzikom 20+.
  2. Jeżeli kandydatka nie spełnia wymagań, chłopak może powiedzieć nie i szukają innej.
  3. Może zrezygnować ze swatów i sam znaleźć odpowiednią.
W dniu 25.11.2019 o 19:49, Sundance Kid napisał:

(Uzbekistan ma spory problem z handlem kobietami na potrzeby seks-biznesu)

To promil w porównaniu z ilością Polek, które wyjeżdżają na zachód, żeby "zarobić". Wszyscy wiemy jak większość polek na zachodzie zarabia i jakich metod używają żeby dostać pracę, awans, podwyżkę.

W dniu 25.11.2019 o 19:49, Sundance Kid napisał:

Przypomnę, że Badoo to portal randkowy. Ja tam bym w fotki na takich portalach nie wierzył.

Tak samo można nie wierzyć w 100% fotek Polek na badoo, argument bez sensu.

W dniu 25.11.2019 o 19:49, Sundance Kid napisał:

Zresztą nawet jakby się kierować podrasowanymi fotkami z portali randkowych, to Polki są albo ładniejsze od Uzbeczek,

Raczej odwrotnie, uroda polek, które widzę na portalach randkowych to lata świetlne za Uzbeczkami.

W dniu 25.11.2019 o 19:49, Sundance Kid napisał:

z żoną się miało seks po to, żeby były dzieci, z kochanką albo dziwką - żeby mieć przyjemność.

Jeżeli tylko kwestie wizualne partnerek miały by znaczenie, a nie ich umiejętności. To najlepsze gumowe lalki wyparły by kobiety. ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.