Skocz do zawartości

Problem z kobietami i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Cierpię na zaburzenia osobowości typu mieszanego (osobowości bordenline, lękliwa, narcystyczna i zależna)- zdiagnozowane badaniami w szpitalu psychiatrycznym do którego trafiłem bo chciałem popełnić samobójstwo. Odkąd poszedłem do szkoły byłem obrażany i poniżany przez rówieśników, w domu ojciec znęcał się nade mną psychicznie i musiałem być mu posłuszny bo mnie karał i szantażował np.głodził mnie do póki nie przeprosiłem, w szkole miałem przesrane do technikum przez co mam teraz niską samoocenę, boję się ludzi. Nigdy też nie miałem dziewczyny, nie całowałem się już nie mówiąc o seksie. Staram się dbać o wygląd o ciało uprawiam dużo sportu już kilka lat, ale mam zrytą banię, mam też problem z masturbacją od 14 r.ż robię to codziennie czasami 2 razy sporadycznie 3 razy dziennie. Ostatnio ograniczam to, ale nie wytrzymuję dłużej niż 4 dni gdyż się czuję że mnie tam rozsadza i wtedy zajmuje mi to z 2 minuty (sorry musiałem to napisać :) ). Jestem tak zły na siebie i nie rozumiem tego, że mimo dbania o wygląd, ciało, poszerzanie wiedzy rozwój zainteresowań nadal nie mam dziewczyny, a mój kumpel nawet nie musi się starać bo dziewczyny same do niego piszą. Czuje się ja leszcz, może coś doradzicie ? Jak chcecie wiedzieć coś więcej to piszcie bo napisałem wszystko w skrócie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, sebixon9ar said:

mam też problem z masturbacją od 14 r.ż robię to codziennie czasami 2 razy sporadycznie 3 razy dziennie.

Jak większość. Więc jakoś się tym nie przejmuj.

 

2 hours ago, sebixon9ar said:

Jestem tak zły na siebie i nie rozumiem tego, że mimo dbania o wygląd, ciało, poszerzanie wiedzy rozwój zainteresowań nadal nie mam dziewczyny

Zupełnie niepotrzebnie. Ja też w Twoim wieku nie miałem dziewczyny i większość znajomych z mojego kręgu tez nie miała. Nawet mi to szczerze mówiąc nie przeszkadzało, bo miałem inne zainteresowania.

 

2 hours ago, sebixon9ar said:

Czuje się ja leszcz, może coś doradzicie ?

Pracuj nad sobą, zdobywaj wiedzę, i jeśli trzeba idź na psychoterapię, żeby się wyleczyć z reszty lęków z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ile masz lat? Jak jesteś młody to się nie przejmuj bo masz duuuużo czasu przed sobą i nic straconego. Koniecznie idź na psychoterapię, samo nie przejdzie, wiem po sobie. Niektóre rzeczy trzeba w głowie poprzestawiać, ja też byłem śmieciem w szkole (podstawowej, gimnazjum, średniej... w sumie 14 lat), przemoc fizyczna, przemoc psychiczna zostawiają piętno na umyśle. Możemy tylko zgadywać co się dzieje w Twojej głowie, ale wiedz, że na pewno nie jest z Tobą tak źle. Założę się, że spoko nadawałbyś się na męski wypad na bilard przy piwku. Dbaj o higienę umysłu, to bardzo ważne w dzisiejszym świecie, bo zewsząd jesteśmy wszyscy bombardowani ogromnymi ilościami śmieciowych informacji i propozycjami o tym jak mamy żyć a trzeba żyć w zgodzie ze sobą. My tu Cię rozumiemy i słowa potępienia od Nas nie usłyszysz. Właśnie zbijam z Tobą wirtualną piątkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.