Skocz do zawartości

Proceder. Autobiografia Bad Boya.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci.

W sobotni wieczór, blondi zaprosiła mnie na randkę. Kolacja + kino. Tak panowie, to pani mnie zaprosiła, co więcej, pani za wszystko zapłaciła ;)  Restauracje wybraliśmy wspólnie, co do kina, była to dla mnie niespodzianka ;) I nie powiem, udała się. Na wejściu, okazało się, że pani wybrała film pt. Proceder. Autobiografia Tomasza Chady. 

 

 

 

Proceder to film, który opowiada życie warszawskiego rapera T. Chady. W filmie śledzimy jego losy od 1999 roku do czasu śmierci w 2018r. W całym tym okresie, Chada zmaga się z problemami, od kradzieży samochodów, zażywania narkotyków, kliku odsiadkach w więzieniu aż po słynna ucieczkę po wyjściu na przepustkę. Kunsztem kinomatografi to to nie jest ale i tak jest warty, aby udać się do kina :) Więcej nie zdradzę ;) 

 

 

Dlaczego napisałem o tym temat? Już wyjaśniam. To co zauważyłem po fabule, to mit Bad Boya w naszym kraju, trzyma się mocno. Jeżeli zaufać scenarzystom, wręcz w idelany sposób ukazali "Złego chłopca" do którego kobity lgną, jak ćma do ognia! 

74478183_23843954409260378_3054914154931421184_n.png.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=xSmOLUQHU_QAQnTJJV8GjjdYbIxQ9quqsLRBihwClH4EIsQEIdyqN_Jhg&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=3759c277fcf10c8f54806756329b4b50&oe=5E7C745F

 

 

Jak już wspominałem, scenarzyści dobitnie pokazali jak na kobiety działa Bad Boy.

 

 

 

W pamięci zapadło mi kilka scen, które pokazują, jak oddziaływuje taki typ faceta na kobiety.

Gorące sceny z Kożuchowską vel Łysa.

Julia, jedna z kobiet rapera, która przygarnęła go pod swój dach, po czym robi awanturę, że facet nie pracuje, nie dokłada się do rachunków, tylko pisze teksty na nową płytę. Po czym Chada zabiera swoje manatki i chce wyjść, gdzie nagle pani pada do nóg i błaga z płaczem aby został. 

Inna młoda pielęgniarka Marta ze szpitala psychiatrycznego, daje mu tyłka, bo rozpoznaje w nim słynnego rapera.

Na końcu, słynna grzeczna studentka psychologii Monika, pózniej już kobieta aż do śmierci, ulega charakterowi i osobie Chady i nie widzi po za nim świata. W dupie ma to, że koleś jest narkomanem, alkoholikiem z zabużoną psychiką....

 

Z takich ciekawostek :P Moja blondi oglądała film w patrzona jak w obraz..... Tak samo, jak dwie samotne damy, obok mnie siędzące.... Zapewne marzyły :) 

 

Samo życie panowie, samo życie....

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie widziałem, ale z tego co piszesz to wspaniały film, merytorycznie - wspaniały. Nośny temat, który doskonale wpisuje się w kobiecą emocjonalność i podświadomość. Ten film wydaje się być fabularną wersją 80% treści wałkowanych na forum.

 

Bo kogo by kurwa interesował spokojny listonosz-akordeonista? Już nie mówiąc o wywoływaniu emocji u pań...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Still napisał:

W sobotni wieczór, blondi zaprosiła mnie na randkę. Kolacja + kino. Tak panowie, to pani mnie zaprosiła, co więcej, pani za wszystko zapłaciła ;)

Inwestycja samotnej matki z odroczoną płatnością. Co pewnie sam wydedukowałeś. ;)

Co do reszty, pełna zgoda. Agresywny brutal, przestępca, niegrzeczny chłopak, tak działa na gadzi mózg kobiet, daje silne emocje. Tutaj połączone z wizerunkiem znanego rapera (sława + perspektywa kasy). Choć większość będzie twierdzić, że jest inaczej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Urodziny miałeś? Najlepszego.

 

Co do filmu jeszcze nie widziałem ale uwielbiam Chade więc z pewnością pójdę. 

 

BTW. Jeśli kobieta się stara i zaprosiła na kolacje @Still i wyjście do kina to szanujmy to i @Still powinien następnym razem zrewanzowac się tym samym. To miłe ze strony kobiety. 

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

takich ciekawostek :P Moja blondi oglądała film w patrzona jak w obraz..... Tak samo, jak dwie samotne damy, obok mnie siędzące.... Zapewne marzyły :)

TWOJA?

Zapewne  marzyły? 

 

CIo TO? Koprocesor Ci siadł?

 

 

Teraz logikumpersonalum załączaj.

 

 

Czy owe marzycielki były same w kinie?

Czy TWOJA B. była sama?

......chwytasz powoli?....

...

..

.

???

 

OD MIENIA, jeśli koprocek nie zacznie trybić wielowektorowo to ta TWOJA będzie wspólną.

 

......z pod znaku Barana jest?...

 

 

  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad boy, nie bad boy, jego równoważnik to ledwie 7g pełnopłaszczowego, energia - niecałe 600J a materiału miotającego 0.4g. Niewiele mniej niż drożdży do pizzy dodaję. Śmieszne to wszystko,. Życie "kozaka" zamknięte w piąstce niemowlęcia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

Zapytałeś Blondi czego chce w za mian?

Oddałem się jej dwa razy w nocy :P i raz nad ranem ;) A tak poważnie, była mi winna była randkę :D 

 

Godzinę temu, Tornado napisał:

.....z pod znaku Barana jest?...

 

Byka ;) 

 

2 godziny temu, dobryziomek napisał:

Urodziny miałeś? Najlepszego.

Nie ;) 

2 godziny temu, dobryziomek napisał:

powinien następnym razem zrewanzowac się tym samym. To miłe ze strony kobiety. 

Wprowadziłem zasade równouprawnienia :) 

42 minuty temu, Rnext napisał:

Bad boy, nie bad boy, jego równoważnik to ledwie 7g pełnopłaszczowego, energia - niecałe 600J a materiału miotającego 0.4g. Niewiele mniej niż drożdży do pizzy dodaję. Śmieszne to wszystko,. Życie "kozaka" zamknięte w piąstce niemowlęcia. 

W pieprzonym niedostatku spędziłem czasu kawał, przez życie pełnie potknięć, nauczyłem upadać.....

@Rnext naucz się sznować życie innych, jakie by nie było ;) 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Still napisał:

@Rnext naucz się sznować życie innych, jakie by nie było

Hitlera też?

Nie każde życie zasługuje na życie.

Właśnie dlatego, że nie wystarczy jakie by nie było. 

20 minut temu, Still napisał:

W pieprzonym niedostatku spędziłem czasu kawał, przez życie pełnie potknięć, nauczyłem upadać

Pierdolenie cianiasów i słabeuszy, szukających sensu w słabości i upadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Still napisał:

tak poważnie??? Była mi winna byłą randkę.....

....to tak nie poważnie, najwyraźniej z anty fazy, płyty adapterowej teraz słuchniesz.

 

TO NIE była randka tylko instrukcja obsługi.

R. Pigoooła zablokowała niczym bloker, utwardziła przewód jelita podświadomości.(obserwacja podczas seansu).

 

Użyje frazy 'widzisz aktorów, nie widzisz przedstawienia'.

 

24 minuty temu, Rnext napisał:

Pierdolenie cianiasów i słabeuszy, 

Ciekawi mnie czemuś użył nie bezpośredniego celownika?

 

Osobiście odbieram to jako atak moderacji na użytkownika.( podobna forma prawdaż?)

Kolejne pytanie. Ilu cieniasów i słabeuszy dostąpiło zaszczytu bycia nawróconym od wszechmogących/wszechwiedzacych?

 

.....niewielu zapewne, bo to wymaga wsadu energetycznego, który nie koniecznie się kalkuluje.

......dodać należało by do listy lamerów egoistów.....

 

 

BRACHU @Still.

Fajnie, że Ci z dupami idzie!

Lecz zmartwia mnie fakt ciągłego czytania jednej strony medalu, przez twój DESZYFRATOR.

 

Jaka panna? Odpłaca/wywiązuje się z umowy?

 

ZAINTERESOWANA!

 

Czym pani jest obecnie ZAINTERESOWANA?

 

....film/scenariusz życia wyraźnie pokazuje..... na pewno nie Tobą, jeżeli nie będzie szybko DRAMATU w tej relacji....

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.