Skocz do zawartości

Artur Bińkowski - temat zbiorczy


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

"Aby czarnych mi wrzucał do ringu, a ja mam wchodzić i bić".

A od 12:37 początek walki. Przeciwnik Artura widzę, że miał na koncie w całej karierze 10 wygranych, 27 przegranych i 4 remisy. 😊

Później jeszcze kilka walk jest, także gratka dla konesera.

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

Znowu ostatnio wyszedł po 67 dniach puchy. Wierzyć się nie chce, że ma tak przejebane przez byłą żonę, że całkowicie uniemożliwiła mu nawet pośredni kontakt z dzieciakami i przez to go przymknęli.

Bo ciężko uwierzyć, żeby stwarzał zagrożenie dla nich etc, zawsze pozytywnie się wypowiadał o nich, chociaż oczywiście nie znam sytuacji od środka.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

To były czasy.

 

 

"Bo jeżeli chłopak wychodzi tak jak Arur Szpilka z więzienia i mówi, że w więzieniu mówią o tą, nie to że on to ten, rozumisz? to to to to nalega pod to pod twoją ten, że ty musisz to wytłumaczyć, wyprostować, nie."

-Artur Binkowski 2013

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

"Bo jeżeli chłopak wychodzi tak jak Arur Szpilka z więzienia i mówi, że w więzieniu mówią o tą, nie to że on to ten, rozumisz? to to to to nalega pod to pod twoją ten, że ty musisz to wytłumaczyć, wyprostować, nie."

-Artur Binkowski 2013

 

Dogadaliby się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

@tmr @bulletproof

Już nagrał ostatnio filmiki na yt, że nie wystąpi na fight rose. Mimo tego na insta organizacji, w relacji nawet dzisiaj pojawiło się jego nazwisko.

Dziwne. Mi od początku się ta walka nie widziała. Może lepiej, że do niej nie dojdzie. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.