Jump to content

Recommended Posts

"Aby czarnych mi wrzucał do ringu, a ja mam wchodzić i bić".

A od 12:37 początek walki. Przeciwnik Artura widzę, że miał na koncie w całej karierze 10 wygranych, 27 przegranych i 4 remisy. 😊

Później jeszcze kilka walk jest, także gratka dla konesera.

Edited by Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
  • Similar Content

• By Iceman84PL
      Już dzisiaj 25.09.2021 roku w Londynie na stadionie Totenhamu Hotspur zapowiadają się wielkie grzmoty.
      Jak tam bracia jak obstawiacie Usyk ma szanse z Joshua?
      Na ważeniu i face to face Usyk wydaje się być pewnym siebie w oczach Joshua natomiast lekki strach a może mi się wydaje🤔

• By EricCantona
      Co sądzicie koledzy o nowej formule walk, która właśnie weszła na rynek?
      Zasady są nastepujące: walki na zasadach boksu, bez parteruz, bez kopnięć itp. na małym ringu (4x4) i wymiar czasowy 4 rund x 2 minuty. brak punktowania przez sedziow. Jeśli po 4 rundach nie będzie zwycięzcy to kolejne rundy aż jeden padnie.

Ciekawostka, czy może zbyt wielki hardcore?

• By bożek.egipski
      Otóż sprawa wygląda tak, że trenując na worku boskerskim trochę mnie poniosło i zrobiłem sobie siniaki na dłoniach. Wiem, że powinienem używać owijek, nawet je mam ale jakoś tak w ferworze emocji zapomniałem ich użyć. 
      Ma ktoś jakiś sposób na to, żeby złagodzić te rany?
    • By deleteduser44
      Arturowi Szpilce znowu się nie udało, tym razem moim zdaniem został bardziej sponiewierany w ringu, niż podczas walki z Wilderem.
      Odwagi do nowych wyzwań odmówić mu nie można, problemy są potem, głowa? brak motywacji, charakteru? a może umiejętności, jak myślicie?
      Podejrzewam że po tej walce, pogrzebał już szanse na walki o najwyższe laury.

Spodziewałem się takiego wyniku, Chisora to jednak nie ta liga, na załączonym filmiku widać z jak potworną siłą wyprowadza ciosy.

• By Mordimer
      Na przykładzie przygotowania bokserskiego dobre omówienie mitów i dzisiejszego podejścia do treningu siłowego/motorycznego.

To trener przygotowania fizycznego/motorycznego wielu mistrzów MMA/boks/grappling polecam jego kanał skarbnica wiedzy.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.