Skocz do zawartości

Przy jednym facecie czuje się samotna.


Rekomendowane odpowiedzi

Spotykałam się z 3 facetami, ale już miałam tego trochę dosyć. Nie miałam sił tego prowadzić. Odpisywać im wszystkim. Dzwonić do niech. Pamiętać co komu mówiłam itd.- mam słabą pamieć.

W końcu tak jakby wyszło, niektórym się przyznałam, że spotykam się z kilkoma. 2 się obraziło, 3 zmienił do mnie stosunek... generalnie lipa ;( raczej nie bedą chcieli utrzymywać kontaktu, a jeśli już to w kontekście "na raz".

Czuje sie taka samotna, 1 facet mi nie wystarcza, za mało mi wtedy adoracji, akcpetacji, poświęcania czasu, wszystkiego. Znowóż z kilkoma ja nie jestem w stanie tego ogarnąć.

Źle się czuje, jakaś taka wyobcowana i niepotrzebna.

Nie potrafię się odnaleźć z społeczeństwie : | ze względu na to że pracuje w domu.

 

Co robić? ?

  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że są 2 typy mutacji pewnego genu: jedna forma idzie w stronę monogamii, druga w stronę poligamii. Widocznie jesteś w tej drugiej grupie :D Rób co chcesz, ale nie rób nadziei żadnemu z partnerów, że jest to coś poważnego: only sex. A zapytam tylko.. jak wygląda/ wyglądała u Ciebie sytuacja w domu? Liczę na szczerą odpowiedź czyli czy masz jednego rodzica, czy dwóch, czy występował w domu alkoholizm, przemoc itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kosaa12 napisał:

 A zapytam tylko.. jak wygląda/ wyglądała u Ciebie sytuacja w domu? Liczę na szczerą odpowiedź czyli czy masz jednego rodzica, czy dwóch, czy występował w domu alkoholizm, przemoc itd.

Dwoje rodziców. Nie występował alkoholim, ani przemoc. Moi rodzice są normalni, żadnych dziwnych akcji. Za to rówieśnicy mnie odrzucali w podstawówce bo byłam wrażliwa i nieśmiała, przez co mam zryty beret ? 

 

@Komti Tak, że nie sypiam z nimi ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, deomi napisał:

Spotykałam się z 3 facetami, ale już miałam tego trochę dosyć. Nie miałam sił tego prowadzić. Odpisywać im wszystkim. Dzwonić do niech. Pamiętać co komu mówiłam itd.- mam słabą pamieć.

Moja kobieta ma 17 letnią kuzynkę, która spotyka się z 3 chłopakami na raz i nie może się zdecydwać ;) Nazywam ją malym kurwiszonem ;) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

40 minut temu, deomi napisał:

Co robić? ?

Kontynuuj. Tego chce natura.

Parcie na pozyskanie najsilniejszych genów działa zupełnie prawidłowo. Chcesz najzwyczajniej w świecie spełnić program zostania madką, tylko jeszcze sobie tego aż tak dobrze nie uzmysłowiłaś  (ale przebłyski są, o dziecku też był już przecież temat).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, deomi said:

Spotykałam się z 3 facetami, ale już miałam tego trochę dosyć. [...]

Co robić? ?

Zawsze możesz poszukać szczęścia wśród koleżanek.

Podobno związki lesbijskie są bardzo trwałe, w seksie też podobno jest zwykle bardziej niż ok.

Poza tym żaden facet nie da ci takich emocji i telenoweli, jak inna baba.

 

Jakby co, to pamiętaj o zrobieniu seks-taśmy i wysłaniu jej koledze, który dał ci taką dobrą radę.?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, deomi said:

Czuje sie taka samotna, 1 facet mi nie wystarcza,

Bledne zalozenie.

Szukasz wsrod nieodpowiednich.

46 minutes ago, deomi said:

mało mi wtedy adoracji, akcpetacji, poświęcania czasu, wszystkiego

Jak powyzej plus zanizone poczucie wlasnej wartosci plus myslisz, ze facet ci wypelni luke w twoim “nieszczesciu”.

 

Zacznij od pracy nad soba.

 

49 minutes ago, deomi said:

Źle się czuje, jakaś taka wyobcowana i niepotrzebna.

Jak powyzej.

23 minutes ago, deomi said:

Za to rówieśnicy mnie odrzucali w podstawówce bo byłam wrażliwa i nieśmiała, przez co mam zryty beret ? 

Co ma niesmialosc i wrazliwosc do zrytego beretu? Przeciez to normalne cechy a wrecz porzadane u kobiety.

 

Szukaj wsrod facetow podobnych do siebie charakterologicznie ale troche bardziej smialych i otwartych. Malo tu tych biednych introwertykow na forum ? ?
 

Niech cie wezmie pod skrzydlo i rozwijajcie sie razem.

 

No ale jesli cie ciagnie do tych przebojowych to wiesz, przechodzisz z ekstremum do ekstremum. No i jest jak jest dlugofalowo...

 

54 minutes ago, deomi said:

Co robić? ?

...

55 minutes ago, deomi said:

stosunek

ze mna na poczatek, dla poprawy nastroju ?.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi za bardzo spodobało Ci się bycie w centrum uwagi,albo jesteś mocno zakompleksiona ?

Mieszkałam z taka jedną dziewczyną która jedyne co robiła to spotykała się z facetami. Zero zainteresowań, prawie wcale znajomych, wyjścia z domu tylko na randki...może u Ciebie też w tym tkwi problem? Zorganizuj sobie czas

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Izaa25 Jest w tym sporo racji. Nie umiem nawiązywać innych relacji, oprócz z facetami na zasadach że to on jest opoką, moim opiekunem.

Jestem taka słaba psychicznie ;( 

Booże mam wrażenie, że nie znam drugiej takiej sieroty jak ja ? 

Zawsze taka byłam, jako dziecko, jak nastolatka i teraz jako kobieta. 

Jak mam to kur.wa zmienić :|| 

Chce odpłynąć w niebyt ? 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.