Skocz do zawartości

Przy jednym facecie czuje się samotna.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, azagoth napisał:

 

@Dakota, weź nie doradzaj nikomu - sam masz do ogarnięcia większy syf w głowie niż @deomi.

Dziękuje, tak mam. Daje mnie to trochę inną perspektywę.

Przypadek taki już przerabiałem, pisane z doświadczenia.

Mam nadzieję, że pomagam. Bo dużo różnych rad udzieliłem już na forum.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Nie znam deomi, ale ten Twój apel uważam za niepotrzebny. Jeżeli ten temat to trolling, to po co to pompujemy, a jeżeli rzeczywiście spotyka się z trzema facetami (a łyżka na to "niemożliwe") to o zgrozo, takie sytuacje się też zdarzają. Nie jesteśmy tutaj po to, żeby hurtowo ocieplać wizerunek kobiet.

Przypomina mi się sytuacja, gdy nauczycielka wezwała mnie do siebie po lekcjach i powiedziała: "Kochanie, nie możesz być taka rozgadana, chłopcy tego nie lubią".... yyyyy, taka oto mądrość ludowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperka No właśnie, po co pompujemy... Ten cyrk sie od janiepawla już latami, ludzie też dalej robią to samo. A ja protestuję, bo tego nie akceptuję, nie propaguję i nie chcę by i mnie tak postrzegano jako kobietę.  Nie chcę by to było powielane przez kolejne kobiety tutaj.

Ona dostaje atencję, inni jej ją też chętnie dają. Przy tym poziom tych postów jest żenujący. A ja też już chcę być od tego z dala. Nonstop ten sam schemat. Do porzygu. 

Z reguły unikam tematów deomi bo już wiem co w nich jest zawarte.  Czasem wchodzę ale tylko szybko wertuję i wtedy wychodzę. Nie lubię na dłuższą metę wkładać do głowy gównianych treści. Czasami mnie aż po prostu mnie coś strzela i potrzebuję wyrazić swoja opinię na tę temat. 

To rzutuje też na to jak te forum jest postrzegane przez innych. Jak my kobiety z reguły jesteśmy odbierane. Mnie sie to osobiście nie podoba. Dlatego jeszcze troche i wyjdzie na to, że już nie będę w ogóle tu wracać.  Zapewne to walka z wiatrakami. Dlatego też moze i racja, nie ma sensu. Jednak chociaż coś i ja zostawię tu po sobie. ;)  

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Amperka napisał:

@Hippie Nie znam deomi, ale ten Twój apel uważam za niepotrzebny.

Każdy niechaj pisze co mu w duszy gra. Deomi może to i inni też. Autocenzurze (i parówkowym skrytożercom) mówimy stanowcze - nie! ;)

A jak ktoś przegnie to i naprostowany będzie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się delikatnie zbesztana :D Na swoje usprawiedliwienie dodam, że cytowane przez Ciebie @Rnext zdanie, to właśnie mój wyraźny sprzeciw wobec cenzury i walka o wolność w internetach (że jak deomi ma pisać głupio, to ma nie pisać wcale ;)).  No nic to, każdy ma takie Westerplatte, na jakie zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części rozumiem @deomi szuka kogoś by nie czuć się samej ale to właśnie wtedy wbrew pozorom gdy jest się otoczoną iluś tam chętnymi może faktycznie odczuć głęboką samotność taką do bólu rzeczywistą.

Rozumiem tez5 @Hippie jednak dla mnie forum by wiele stracilo bez @deomi jej sposób wypowiedzi czy to prawdziwy czy trollerski jest dla mnie niczym kabaret dla innych. Nie raz jej stwierdzenia sprawiają, że wybucham śmiechem o 1.00 nad ranem, gdy dajmy na to mówi, że lepiej by wszystko umarło a dzień później, że w sumie sie jej podoba Marek a jeszcze później, że by chciała dziecko by po tygodniu stwierdzić, że w sumie nic nie ma sensu. Dla mnie @deomi to w sumie wydanie prawdziwej dzisiejszej kobiety z problemami. Szuka siebie i swojej drogi próbując znaleźć fajnego samca, nawet była szczera i powiedziała, że się umawia z kilkoma (Tego nie radzę mówić bo, nikt nie chce być kołem zastępczym)

 

Ja tam chętnie czytam jej tematy, bo ją lubię, jej retorykę, którą postrzegam jako mega zwałową (lubię taki humor) i tyle. 

Co do jej problemu niestety ale póki nie spotka odpowiedniego względem niej to będzie lipa. Obstawiam również na złamane serce pierwszym samcem, także dużo do poskładania ma w sobie ale może się spełni w ramionach jakiegoś fajnego faceta, któż to wie :D

Nie nam o tym decydować i ja osądzać, każdy ma jakieś problemy więc i ona nie jest wyjątkiem a z tego co widzę sobię radzi :)

 

Przepraszam za ewentualne błędy pisałem na szybcika, jestem w pracy.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, deomi napisał:

Czuje sie taka samotna, 1 facet mi nie wystarcza, za mało mi wtedy adoracji, akcpetacji, poświęcania czasu, wszystkiego.

Znajdź takiego jednego który ci to zapewnia. Jeśli tego nie zapewnia tz że wybierasz nie odpowiednich dla siebie. 

20 godzin temu, deomi napisał:

Spotykałam się z 3 facetami, ale już miałam tego trochę dosyć.

Ty sie nie spotykasz z 3 facetami tylko ich świadomie zwodzisz. Co innego jeśli sie z kimś umawiasz żeby sie poznać i otwarcie mówisz od początku że to tylko spotkanie i że randkujesz też z innymi. Ja tak robiłam ale żeby świadomie zwodzić kilku na raz i robić im imitację związku... Pomyśl jak sama byś się czuła w takiej sytuacji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hippie napisał:

Psujesz dziewczyno ten rezerwat. Robisz tymi postami z tego totalną błazenadę. 

Niestety z przykrością i Bieławą zbroją stanę za S. @deomi.

 

Stary wróg to swój wróg!

 

Kontynuując wywoda, lepiej aby tu wydawała żale(gorzkie do pożygu) niż skończyła z jakimś mastodontem i pociechą z wrodzonym zespołem upośledzenia.

 

Kolejno odlicz, pewna część forum lubi to pierdolo'lamentino jako wskaźnik spierdolina czasów/dostęp do sexu internetowo/.

 

.....A samiczy interes się nie zgodził?...... @deomi dostała wincej atencji?.....no popatrzcie Braty jaką zazdrohhha.ha.ha..

 

;)

 

Tak swoją drogą S. @deomi gdzie ty z tą 'zupą' łazisz, że cały czas poparzona i szlochasz do klawiatury???!

 

...update..

O wincej siotrzyczek widzę ma żal dupy.

 

No no, to Ci poszło.

Kijaszek w MROWICHO, mordko żeś zapodała.

  

Edytowane przez Tornado
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi trochę lepiej. Mam problemy z anemią i z anemią megablastyczną. Czasami gdy sie zapomne i nie wezmę przez dłuższy czas witaminy b12, żelaza, kwasu foliowego to mi konkretnie odwala.

Ale juz mi lepiej :) 

Mam nadzieje że to to, nawet jeśli placebo. 

Sama się męcze z wahaniami nastroju i obciążam tym Was. Przepraszam ?

Ciężko to wytłumaczyć, ciężko mi nad tym zapanować, po prostu pochłania mnie ciemność.

Niektórzy z Was okazali się dobrymi kolegami. Za co dziękuje ??

 

 

37 minut temu, Tornado napisał:

z jakimś mastodontem i pociechą z wrodzonym zespołem upośledzenia.  

Nie, no padłam ?

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reflux napisał:

@deomi Otóż to z fazami księżyca to był żart ale twoje tematy wypadają najczęściej pod koniec miesiąca podejżewałem, że bierzesz jakieś leki czy coś a na koniec miesiąca zwykle się wszystko kończy.
Więc założyłem bezpiecznie, że w tym okresie kończą ci się leki :P

Twoja teoria jest tyleż odważna co skomplikowana - dziewczyna po prostu okres ma ;)

Pozdro

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż nieprawdopodobne, a jednak.

Różnica w samopoczuciu o kilka oczek do góry.

Z tymi facetami może jeszcze nie wszystko stracone, po prostu moja percepcja przy niedoborach byla trochę zaburzona. :)

Wszystko sie nałożyło i totalnie zeschizowałam.

Jeszcze 2 godziny temu byłam totalnie pogrążona w rozpaczy. Szok. 

 

@Brat Jan Nie biore udziału w tego typu orgiach, Ty Sodomicie ?

@Reflux Może być, coś w ten deseń. 

@SzatanKrieger Czemu smutasz? Tobie podziękowania w szczególności :D Chyba, że to ze wzruszenia? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, deomi napisał:

Mam problemy z anemią 

@deomi Ja też kiedyś się z tym zmagałam. Pomogło mi picie soków. Piłam gównie soki pomarańcza- cytryna- burak  oraz jabłko- cytryna- burak. Dodatkowo skutkiem ubocznym jest świetna cera. Naprawdę polecam. Niektórzy zalecają picie soku z buraka, ale w mojej opinii czysty sok z buraka jest nie do przełknięcia. Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rnext napisał:

@zuckerfrei nawijał by o bigosie

Ej właśnie, @zuckerfrei Ty masz dalej bana czy jak?

 

"Beka z typiary" pasuje tu idealnie.

 

13 godzin temu, Helena K. napisał:

Jeden facet jest wymienialny na 3 koty

Popieram @Obliteraror wspaniałe są te kotki, miauk ogromnie wkurwiający ale sumarycznie przesłodkie. Psy też. Nawet te małe szczekopiski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.